Přehled událostí za poslední roky

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:5 288
Nový rok je tu, a tak nastal čas ohlédnutí se za lety minulými. Pokud vám paměť moc dobře neslouží a nepamatujete si ani, co jste měli včera k obědu, JibJab vám pomůžou. Souhrny událostí za roky 2005 - 2007 a 2009 jste tu mohli najít už loni a nyní jsme pro vás do příspěvku doplnili také roky 2008, 2010 a 2011. Příjemnou zábavu a do komentářů nezapomeňte napsat, které shrnutí se vám líbilo nejvíce. Rok 2005: Rok 2006: Rok 2007: Rok 2008: Rok 2009: Rok 2010: Rok 2011:

Přepis titulků

Pane prezidente, byl to ale rok, můžete nám říci váš názor na něj, když se blíží jeho konec? Se všemi hurikány a teroristy to bylo těžké přežít. Doufám, že se rok 2006 vyvede lépe než 2005! Takže Kim Čong-il se nám vzteká a raketoplán je porouchaný, hrotí se nám intifáda v pásmu Gazy, deficit roste, půlka Evropy mě nenávidí a americký průmysl bankrotuje!

Panuje pocit krize! Musíme rozdrtit vzpouru! Má obliba je na propadu! Doufám, že další rok nebude jako 2005! Vyšetřování úniku informací zamotalo Bílý dům, Zvláštní prokurátor jde po mém příteli, Karlovi.

Naše závislost na energii mi svázala ruce. Nebojte se o Aljašku, bude v pohodě. Moje pověřenkyně byla velké fiasko. Trh s bydlením je na prasknutí. Máme rekordní tržby na benzínkách. Řídím SUV a tankuju to do zadku. Všechny naše práce šli do zámoří! Každý týden vydělávám dolar sedmdesáttři!

Katrina! FEMA! Guantanamo taky! Poslední věc, co potřebuju, je ptačí chřipka! Protože každý problém ve světě přistane přímo na mém stole! Snažil jsem se dostat do Crawfordu, ale ani tam jsem si neodpočal. Od pirátů ze Somálska až po tu šílenost v Íránu!

Je těžké vládnout svobodnému světu, ale snažím se jak můžu! (Je to dřina!) S homosexuálníma svatbama, kmenovýma buňkama, Scooterem Libbym, Tomem DeLayem! Doufám, že rok 2006 přinese více světlých dní! Řekněte to znova.

Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

This is so good that we have learn it how to hack fortnite game for free bucks at http://fewcheats.com/fortnite online. This has been the way i am so ahead from others in the game.

00

Odpovědět

Přeložte 2012 prosím :(

190

Odpovědět

u toho posledního si skutečně nejsem jist kolik bylo hm...loutkové a kolik digitální :D

180

Odpovědět

Hairspray ... Friday ... To mě dostalo ! :DD

180

Odpovědět

Úžasné, i když některé roky byly lehce slabší, nepamatuju si, kdy jsem se naposled tak dobře pobavil. Radost trochu kazí i fakt, že některé události nemají celosvětový význam a jsou známé pouze Američanům. Přesto musím uznale pokývat hlavou: JibJab prostě umí!

180

Odpovědět

Tak vzhledem k tomu ze to dělají amíci nebo angláni tak ani neví pomale kdo to Havel je a ten King Čong Ir tak tam se nic výhradního nezměnilo protožše tam hned nastoupil jeho syn takže to tam ani nemělo cenu dávat ale jinak boží videa a VideaČesky jsou nejlepší překladatelská stránka :)

187

Odpovědět

ten čas letí
kokal jsem se na hodně z těch videí a ani bych neřekl jak jsou ty zpravy starý

180

Odpovědět

tak pro mě byly nejlepší 2007 a 2011.. :D

180

Odpovědět

Degnic- j taky me napadlo, hned po tomhle sem si sel pustit flame war :), Marty- dik, uz si to poustim po nekolikaty :) uzasna melodie

180

Odpovědět

To museli dělat hodně dopředu, že tam není Havel a King Čong Ir

1815

Odpovědět

mandy - Auld Lang Syne . Možná se to nezdá, ale když se zaposloucháš u 2-0-5 je to opravnu zrychlené Auld Lang Syne.

180

Odpovědět

Simonka - Jmenuje se to "Its few comments below" a je to "RTC" což je Americká kapela Read Those Comments.

182

Odpovědět

Rok 2007:
Neví prosím někdo originál tý písničky ? už jsem ji někde slyšela, myslím že to byla nějaká parodie od College Humor, ale nevím to jistě.. :/

180

Odpovědět

Nemá někdo z vás prosím pěkně tušení, jak se jmenuje ta písnička u 2005? Jinak pěkně zpracovaná videa doprovázená všeobecně oblíbenými melodiemi, které všechny ty "katastrofy" trochu odlehčují :)

180

Odpovědět

2011- Nyan Cat! :D

180

Další