Rok 2009

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:3 529

Z produkce JibJab vypadlo takové ohlédnutí za rokem 2009. Většina událostí je přímo z USA, ale kdo jakžtakž sleduje události ve světě, určitě bude vědět o co jde a kdo ne, tak si alepoň může vychutnat vtipnou animaci a písničku. Doporučuji to zkouknout 2x, jednou s titulkama a podruhé bez nich.

Přepis titulků

Další rok je za námi a žádný nebyl jako ten 2009. Republikáni jsou pryč a demokrati nám trochu ztmavli, v Afghánstánu se podvádělo a Twitter vzbouřil Irán. Byl tady Crowley a Gates a nezapomeňte na Johna a Kate, ne, takový rok tady ještě nebyl.

Ano, radnice byly přeplněné až došlo k rvačce a kousání prstů - Došlo i na reformu zdravotnictví- Počkat, nedošlo! Guvernérka Palinová to zabalila a Bill Clinton balil kočky zatímco prasečí chřipka šla světem. Ano, někdo měl i noční choutky a krále aut zatkli, v Hudsonu kapitán Sully pěkně žbluňk.

Michael Phelps si dal trávu, narodili se osmičata, takže roku 09 zdar! Olympijská nabídka se zamítla a Michael Vick se vrátil a Brett Favrer taky!

- Ne počkat, odešel!- Ne, počkat, vrátil! Joe Wilson křičel: "Lžete!". Kluka odnesl balón, já vypál a zbankrotoval stát. Vylili jsme peníze do dřezu, abysme se dostali z průseru. Dozvěděli se, že Carrie měla vlastní šou Je to turista?

Nebo sukničkář? Kam to guvernér Sandford jel? Na nejvyššším soudu proběhla změna a byla to Satomayor, moudrá latino žena! Překvapující udělení Nobelovky A za co?Tím si není nikdo jistý. Muammar Kadáfí se naštval a tři vlci vyli na měsíc, takže sbohem roku 2009.

Odpočívejte v pokoji: Billy Maysi, Patricku Swayze Waltře, Farrah, Ede, senátore Tede Kennedy, sbohem, králi popu! Tvůj film se nám vážně líbil. Zahraj ho, kočko co umíš na klávesy!

Jasně, spoustu věcí jsme vynechali třeba Levi Johnstonův ... To stačí. On nás to ale nechá dokončit! Ano, to je konec, ale my to uděláme znovu, v roce dvatisícééé desééééét!

překlad: Ajvngouwww.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Mna dostal uplne epicky Schwarzeneger :D

180

Odpovědět

jak tam tigera woodse mlátí manželka golfovou holí, to mě teda dostalo :-)

180

Odpovědět

chybi 2008

180

Odpovědět

loved it!

180

Odpovědět

skvělé

180

Odpovědět

geniální!

180