Profesionální pisatel captcha

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:870
Počet zobrazení:8 799
Znáte to, chcete se zaregistrovat na fórum, přihlásit se do bankovního účtu nebo si jen stáhnout kamarádovy školní poznámky a internet po vás vyžaduje opsat smyšlená slova, abyste prokázali, že nejste roboti. Zajímalo vás ale někdy, kdo tyto tzv. captcha vymýšlí? Řekněme, že je to skutečně geniální a svébytný chlapík.

Přepis titulků

Chandlee. Spendulum. Crunt. Spink. Elbish. Sclang. Ethan Smalls Profesionální pisatel captcha Věřím, že je v každém z nás skrytý génius, který jen čeká na tu správnou chvíli.

V mém případě je ten génius venku a snaží se udělat svět lepším místem. Geebl. Pung. Amoldius. Říká se, že nekonečno opic s nekonečno psacími stroji nakonec sepíše celé Shakespearovo dílo. Jak dlouho by ale opici trvalo napsat tohle? Kurevsky dlouho. Upřímně, většina lidí ocení dílo pravého umělce až po jeho smrti.

Nikdo neznal Picassa, dokud nezemřel. Myslím, že dokud budou lidé naživu, budou potřebovat pomíchaná písmenka. Možná budete mít místo domovních klíčů captchu. Možná budete mít captchu místo klíčků od auta. Možná budete mít místo... captchy delší captchu. Tohle nikdo nemůže uhádnout. Jako zkuste si to vyhláskovat, i když to dokážete přečíst. Jakmile captchu dokončím, dám ji do obálky a pošlu bratrancovi Troyovi do Delaware, který je vlastně tím člověkem, co to přepíše k použití na internetu.

Má Parkinsona. Unch. Pengulent. Piloty. Ne, to je slovo. Jak svět fungoval před captchou? Netuším. Předpokládám, že se lidem každou chvíli někdo nabourával do bankovních účtů. Ovlivňuje to můj osobní život, protože jdu na rande s holkou a řeknu: "Čím se živíš?"

"Systémová analytička? To je zajímavé." Není, ale stejně to řeknu. Potom se na práci zeptá ona mě a já řeknu, že jsem autorem captcha. Ona se zeptá: "Co to je?" Já řeknu: "Znáš tu věc na internetu?" Vysvětlím jí to a ona řekne: "To děláš ty?" Většinou ta konverzace v tu chvíli končí. Sníme celé jídlo, aniž bychom prohodili slovo.

Myslím, že je to prostě vystraší. Poznámka: Tonkey. Je to jako časová kapsle. Přečtu "bazamark" a přesně vím, co jsem dělal, když jsem to vymyslel. Vrátil jsem se z obchoďáku, kde jsem si koupil šunku. Melg. Da Vinci si určitě pamatuje kde byl, když napsal Mona Lisu. Když se zamyslíte nad Supermanem, tak ten je taky požehnán úžasnými schopnostmi, ale lidé se ho nebojí tak jako mě, protože Superman je komiksová postava a já jsem skutečný.

Každý den po celém světě přejedou lidé přes retardéry. Když je přejíždějí, poděkují v duchu osobě, která ty retardéry vymyslela? Ne, ale měli by. Samozřejmě jsou vděční za tu chvíli, kdy mohou trochu zpomalit. Zpomal a zamysli se nad tím, co děláš. Zastav se a přivoň k růžím. Nepospíchej na tu stránku. To je moje práce. Ethan Smalls Profesionální pisatel captcha Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ethan Smalls "dříve jsem byl namyšlený a sebestředný- ale teď jsem DOKONALÝ :D

200

Odpovědět


Odpovědět

Dalsie z kategorie videi, ktore sa snazia byt vtipne ale nedari sa im to. :(

188

Odpovědět

kazdej vi ze je to fake.
90% webu pouziva google reCAPTCHA coz nejsou smyslena slova, ale slova/cisla z knih a vy tak pomahate ony knihy prelozit (neco jako lidske OCR).

Dokonce za to google firmam i plati a i vy si muzete vydelat cca 0.10kc za 1 captachu opsanou..

182

Odpovědět

Přirovnání k retardérům nemá chybu :-D

190

Odpovědět

Obdivuju toho chlapíka, má docela odvahu. Sice je to ve zkutečnosti jen vtip, ale přece jenom by mu mohl nějaký méně bystrý divák na ulici rozbít hubu :)

194

Odpovědět

Nemůžu si pomoc, ale strašně mi stylem mluvení připomíná Davida Brenta z The Office :D:D.

180

Odpovědět

Nejdřív jsem uvěřil, že je to myšleno vážně. Asi to bude proto, že mě captcha irituje natolik, že můj mozek chce najít (a zmlátit) toho hajzla co to kdy vymyslel. A tímto jsem byl při sledování videa podvědomně zaslepen přičemž mi vůbec nedošlo, že je to fake :D
Takže v tomto ohledu povedený, ale jinak nic moc.

192

Odpovědět

Da Vinci napsal Mona Lisu? :-O

193

Odpovědět

Todle mě dokáže pít krev...a nejlepší je ..
když opíšete nesrozumitelný text ...a bum špatně,a ona se refr. celá stránka a všechno vypisovat znova..
toho potkat dám mu ránu...je to kravina ...

189

Odpovědět

Zprvu jsem nechápal proč zmiňuje bratrance s parkinsonem. Myslel jsem si totiž, že to přepisuje na klávesnici od PC, až pak mi došlo jak je captcha k*eténsky roztřesené. Jinak po druhém shlédnutí je tam toho více k zamyšleníní, takže dobré video ''thumbs up''.

193

Odpovědět

I jako fór to není zábavné.

187

Odpovědět

Jo a pro ty kdo neví, druhé slovo nemusíte správně opisovat (stačí napsat:egbnb), je to sken z historické knihy, kterou pomáháte digitalizovat.

184

Odpovědět

Jak psal "Rodier2" - jmenuje se to reCaptcha. A nevím kde jsi přišel na druhé slovo "egbnb". Pokud víš jak jsi na to přišel, napiš prosím odkaz. Díky

180

Odpovědět

+Meg.A.Byteto byl příklad toho že můžeš napsat volovinu aniž by sis musel lámat hlavu so ta recaptcha znamená, už to chápeš?

180

Odpovědět

Tak už si toho pána píšu na první místo do deathlistu.

184

Odpovědět

Nesnášim když příjdu domu z hospody a chci něco stáhnou a tadáááá.... captcha obrázek!....Nepřečtu to střízlivej a natož narvanej, vždycky vypnu kompa a jdu spát xD

183

Další