PříchodProjekt X (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 673

Pokud se rádi bojíte, úterní a sobotní večery byste měli trávit ve společnosti serveru VideaČesky.cz, jehož prostřednictvím si v našich luzích a hájích odbude svou premiéru hororový majstrštyk partičky z webserials.com - Project X: The True Story of Power Plant 67. Ať se vám první díl líbí a správně vás navnadí na víkendové pokračování.

Přepis titulků

www.VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 NEBEZPEČÍ! VSTUP BEZ POVOLENÍ ZAKÁZÁN! 20. LISTOPADU 2004 - 4:07 ELEKTRÁRNA 67 NA ZÁPADNÍM POBŘEŽÍ Jak to vypadá se satelitními snímky? Požádali jsme o přidělení jednoho ze středozápadu, SA 52 je pořád mimo kvůli problému s palivem.

Mám tu vrtulníky, které hlídkují na prostoruo průměru 16 kilometrů a stejně nemáme nic. Ať někdo zjistí, jak je to s těmi satelity. Ty snímky jsme potřebovali už před 4 hodinami. Mělo nám dojít, že to půjde sem. Jak můžeme vědět, že už to tu není? Není tu žádná elektřina a tudížhádám, že ani důvod zůstávat. Agente Harrisi, agente Flinte, někoho jsme našli.

22:07, O ŠEST HODIN DŘÍVE Nazdar, Steve. - Stane.- Ahoj. - Na čem pracujete, chlapi?- Na ničem. - Problém s generátorem?- Myslím, že chyba bude ve třetím motoru, tak se teď s panem Jacksonemsnažíme vymyslet jak to vyřešit, aniž bychom museli odstavit celý generátor. Nedělejte si s tím starosti, přes nocspustíme scan celého systému, jestli náhodou není chyba v počítačích.

- Co kdybys to spustil, Stane,a šel na noc domů? - Jistě. Davide, vím, že se snažíš pomáhat,ale pokus se nezapomínat, kdo to tady vede. Dneska máš zpoždění. Jo, doprava se zasekla na mostěa teď se to všechno žene na město. Zdržela se i polovina tvýho týmu.Jsou tu jen Claire a Masrhall. Steve, jak dlouho tu dneska budeš? Musím si promluvit s Weaverem, pak jdu domů.

Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz NOVÝ DÍL JIŽ V SOBOTU VE 20:00

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář