NadprůměrnýProjekt X (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
40 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:2 869

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v sobotu. Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL PÁTÝ - NADPRŮMĚRNÝ 22:44Fungují už ty telefony, Camerone? Čekám až se vrátí Marshall. A co děláš ty? Provádím kontrolu systému. Vždyť víš,abych se ujistil, že je všechno v pořádku. Páni, co bychom bez tebe dělali?

Jdi se podívat po Marshallovi. - Ale...- Pracuješ tady pořád, ne? No, na noc mizím, což mnoho z vás jistě ocení. PŘED 14 MĚSÍCITITAN AEROSPAPCE Ty jsi ještě tady? A to jsem si myslel,že jsem jediný, kdo tu pracuje. Díky, pane. - Jdi domů, zítra máš školu.- Já vím, já vím. Jen jsem chtěl ještě jednou zkontrolovat zprávu o pohonu satelitů.

- Myslíš si, že moji lidé něco zkazili?- Ne, ne, ne. Jen mi to nedává smysl.Snažím se to pochopit. Ty na to přijdeš, synu, uvidíme se zítra. Jo, tati, ukázalo se, že můj profesorna dějiny je blázen do Napoleona. Vážně? Jo, na přednášce mluvilo některých jeho bitvách. O tažení do Itálie nebo Egypta? Mluvil o Waterloo.

Každý člověk, který se soustředí na Waterloo,Bonaparta nechápe správně. Víš, když jsem byl s kapitánemRobertsem v Cadiacu, vždycky mi říkal... Tati, tuhle historku jsem slyšelaspoň dvanáctkrát. Jen bych rád tohle dokončil, než půjdu domů. Samozřejmě. A řekni tomu svému profesorovi, že komandérporučík Joseph Scott tohle schvaluje. Řeknu, pane. Neprotahuj to tady.Přesčasy neplatím.

- Dobrou, synku.- Dobrou. Mrzí mě to s Marií. Každého to mrzí. Claire mi řekla, že jsi odmítl další pracovní nabídku. - Jo, chtěl jsem ti to...- Usiluješ o zvýšení platu? Jak to myslíš? Hele, odvádíš tu dobrou práci, o tom žádná.Nikdo nepostupuje vzhůru tak rychle jako ty. Je to jen noční směna.

Ale jde o to, že sem nezapadáš.A ty to víš. Jsi chytřejší než lidi tady. - Díky, Steve.- To nebyl kompliment. Hele, zůstaň si tu, odejdi jinam, mně je to fuk. Ale jestli si myslíš, že dostaneš přidáno nebopovýšíš jen proto, že vybočuješ z průměru, tak na to můžeš zapomenout. Nemámčas ani peníze na nějakýho premianta. To jsem ani... o to mi nikdy nešlo. Jen pro příště seber odvahu a přijďza mnou sám. Neposílej svou přítelkyni. Není to moje přítelkyně.

Stane, co se stalo? Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V SOBOTU VE 20:00

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Furt je to takový nějaký a ten konec mi přišel hrozně amatérsky zahranej... jak přiběhli do místnosti a měli vyděšený pohledy. 6/10

180