Jako v komiksuProjekt X (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:2 898

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v úterý. Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL OSMÝ - JAKO V KOMIKSU Pořád dělám na projektech. O 13 MĚSÍCŮ DŘÍV UNIVERZITA V SAN FRANCISCUJo, a v Harry's mě nevzali, takže jsem bez práce, bez peněz,a to mě ještě čeká rok a půl medicíny. Chtěl bych novou práci.

Je tohle taková ta "slyším,ale neposlouchám" situace? - Promiň, cože?- Zapomeň na to. Takže, co tě trápí? Zpráva o jednom z pohonů, kterou jsem četl. Vůbec tomu nerozumím.Procházel jsem ji asi desetkrát a jsem si jistý, že je tam něco špatně. Řekl jsi o tom tátovi? To je právě ono, nevím jestli bych měl.

Řekl jsem o té nesrovnalosti svémunadřízenému, ale ten to smetl ze stolu. A šlo o velký problém? Jo. Teda, jako ne, že by ten satelit měl spadnout, nebo někoho zranit,ale takovéhle věcičky nejsou nejlevnější. Myslím, že bys to měl tátovi říct.Co se může stát? 23:27 Nebylo těžký něco vyštrachat.Vypadá to, že přicházíme o spoustu elektřiny. - Elektřiny?- Vyrobíme jí sice dost, ale jako by se vypařila.Někde mezi generátory a distribučním systémem.

- To není normální.- Ani abnormální. Je to nemožné, s přihlédnutímk tomu, o kolik elektřiny přicházíme. O kolik? - O 40 megawattů.- Cože? Jak jsem říkal, je to nemožné. - A co s tím?- To nevím. To je spousta elektřiny.

Podívej se na to. Jak to, že ho to nezabije? Možná... je něco jako elektrickej úhoř. Jo, radši bych nikde nevykládal,že nás napadl metr osmdesát vysokej elektrickej úhoř. No, všechny moje další vysvětlenízní ještě neuvěřitelněji. Vzpomínáš si na Marcusovo tělo? Na něco takovýho se těžko zapomíná. Já si ho měl možnost prohlídnout.

Totiž... byl zabitý. Nebyl... sežraný. Tahle věc se jím nesnažila nakrmit. Dobře. Já nevím, možná jsem jenom četl moc komiksů,nebo viděl spoustu filmů, ale jsem si docela jistej,že tahle věc nezabíjí lidi kvůli hladu. Když už je hladová,živí se našimi zásobami elektřiny. Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V ÚTERÝ VE 20:00

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Linda: Ano, je to zvláštní. :-D

180

Odpovědět

Tak já tomu teda nerozumím, někde tam běhá něco, co je sice nežere, ale zabíjí a oni řeší, kam jim mizí proud...

180

Odpovědět

Vidíš a mě to připadalo jako potápěč v neoprénu ;)

180

Odpovědět

Ta potvora vypadá jako vetřelec bez ocasu :D

180