Utíkej jako o životProjekt X (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:2 418

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v sobotu. Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL DEVÁTÝ - UTÍKEJ JAKO O ŽIVOT Něco novýho? S Davem sledujeme bezpečnostní kamery... Bezpečnostní kamery, paráda. Tak jo, očividně musíme zavolat pomoc.A když nefungují telefony, přemýšlel jsem, jak to udělat, a myslím,že naší největší šancí, je poslat někoho ven, aby zavolal z mobilu, jo?

Emily, ty máš mobil, že? Mám ho dole ve skříňce s ostatními věcmi. No, myslím, že to je to pořádto nejlepší, co můžeme udělat. Dave bude sledovat kamerya když tak se ozve vysílačkou. Dokud bude dávat pozor,mělo by to být bezpečné. Skvělej nápad, Steve.Vážně, máš mou plnou důvěru. Nějací dobrovolníci na jistou smrt?

No tak, lidi, budeme tu potvorousledovat celou dobu. Nikdo? Fajn, vy poserové, já půjdu. 23:44 Tak jo, signál nebudeš mít,dokud se nedostaneš ven, takže se dostaň ke skříňkám,vezmi mobil, vypadni odsud, zavolej na 112a na zbytek noci si můžeš vzít volno. Co takhle na zbytek týdne? To snad nemyslí vážně.

Kéž bych mohl Weavera sledovat,jak se probírá Emilyinou skříňkou. Dobře, mám ho. Paráda, tak chvíli vydrž. Akorát to hledám. Je to ve slepé uličce. Je to v chladící místnosti.Zůstaň, kde jsi. A jak se mám asi dostat ven? Pošli ho na střechu.

Weavere, myslím, že by sesmohl dostat na střechu. Měli bychom mu říct, aby se vrátil. Ne, když jsme takhle blízko. Weavere, ta potvora míří tvým směrem! Weavere? Weavere, slyšíš mě? Iane? Iane?

Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V SOBOTU VE 20:00

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čista trapošina dvojkorunova

180

Odpovědět

Ten výbuch to je jasná věc..:)

180

Odpovědět

vsadim se z v pristim dilu tam nabehne USCM team, potom se tam objevi predator a nakonec to skonci jadernym vybuchem

180

Odpovědět

Zdálo se mi to nebo to vždycky běželo jinak? :D

180

Odpovědět

a jak to hópká... :-) z jakého roku je ten seriál?

180

Odpovědět

Tenhle díl mi přišel takovej dost komickej. :-D Jak si tam vybírali, kdo půjde... To tam maj jako jedinej východ z elektrárny a ten blokuje Alien? :-D A příští díl půjde ven mrknout další člen týmu?

180