Až umřemeProjekt X (S01E14)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
50 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:2 694

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v úterý.

Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL ČTRNÁCTÝ - AŽ UMŘEME 01:29 Uplakánku. No jo, útěcha. Povzbuzení. Jsem rád, že jsme si pokcecali, už se cítím mnohem líp, Emily. No tak, jen jsi dělal svou práci.

Nemohl jsi tušit, že to s tou energií nevyjde. Od začátku to byl debilní plán, kterej nemohl vyjít. O čem to mluvíš? Máme tu nouzový energetický systém... Elektřinu z dalších generátorů, jiných elektráren, vždycky tady nějaká bude. - Nikdy by to nevyšlo. - Cože? Dokud budeme v elektrárně, není možnost té věci zamezit v přístupu k elektřině. Mělo mě to napadnout rovnou, víš?

Jsem vážně profík. - Všichni děláme chyby. - Jo! Jo, jenže ta moje stála někoho život. A teď... Teď se bojím. Hrozně se bojím. Já taky. No, hádám, že když budu mít na svědomí životy celé noční směny a poškození elektrárny, můžu zamávat vánočnímu bonusu na rozloučenou.

Pokud ti to pomůže, nemyslím si, že bude naše smrt tvoje chyba. Nemůžu... páni. Alespoň jsme ale připravení na zemětřesení. Jasně no. Na ty jsme připravení. A vždycky jsem si myslela, že jsi docela roztomilý. Hm, teď je jasný, že umřeme. Překlad: Malkivian www.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V ÚTERÝ VE 20:00

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář