BezmocníProjekt X (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
34 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:3 531

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v sobotu.

Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL PATNÁCTÝ - BEZMOCNÍ Co děláš? Je to nádherná skladba. To je requiem. - Příhodné. - Davide, co to tu vyvádíš? - Poslouchám Beethovena.

- To je Mozart. Je to hudba. Jít ven je možná nebezpečné, ale nemůžeme tu jen sedět a čekat až umřeme. - Nemůžeme? - Davide! Co tu děláš, Claire? Neměla bys být na medicíně, učit se a pařit s kamarádkama ze spolku? Co má elektrárána společného s lékařstvím? Nech toho, Davide. Ani nevím, co tu dělám já.

PŘED 11 MĚSÍCI; UNIVERZITA V SAN FRANCISCU Chtěl jste se mnou mluvit, doktore Parksi? Ano, Davide, chtěl jsem si s vámi promluvit o vaší práci. Ano, pane. "Jeho vojenská taktika byla jedinečná." "Jeho vítězství nezměrná." "Napoleon je nejznámějším a nejschopnějším vůdcem, jakého kdy svět poznal." - Odvážné tvrzení. - Ano, pane. A ...

není daleko od pravdy, ne? To nevím. Chcete si to obhájit? Já myslel, že to jsem udělal ve zbytku své práce. To jistě. Ale vaše hypotéza je neúplná. Víte, soustředíte se pouze na první polovinu Napoleonova života. Zkuste se taky zaměřit na jeho neúspěchy. Neúspěchy, pane? - Četl jste tu práci, ne?

- Ano. Teda, ale ano. Já jen, že Napoleon je u nás doma tak trochu legenda. A nikdy jsme vlastně nemluvili o jeho porážkách. To chápu. Váš otec je jistě expertem na Napoleonovu taktiku a strategii, ale zajímalo by mě jestli chápe... jestli vy chápete, proč Napoleon selhal? Davide, co se stane, když balónek příliš nafoukneš?

- Praskne. - Přesně. Víš, na vrcholu moci Napoleon prohlásil: "Moc je mou milenkou." "Příliš jsem se nadřel, abych ji získal, než aby mi ji někdo vzal." Nikdo nemůže disponovat takovou mocí. Chtěl toho příliš. A proto selhal, protože nevěděl, kdy přestat. Ani nevěděl, jestli může přestat. Davide?

Omlouvám se, pane, co jste říkal? Jsi v pořádku, Davide? Ano. Ano, jen... Ano. Překlad: Malkivian www.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V SOBOTU VE 20:00

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A kdy sem teda aspoň dáte ten závěrečnej díl???

181

Odpovědět

Neonka: Kvůli minimálnímu zájmu a mizernému hodnocení dílů jsme ho zrušili. Malkivian přeloží už jen závěr, abyste věděli, jak to skončilo. Omlouváme se.

181

Odpovědět

Prosím, a kde najdu ten závěr? Teď jsem viděla všech 15 epizod, co tu jsou a zajímalo by mě, jak to dopadlo.. :)

00

Odpovědět

Už tady dlouho nebyl novej díl a jak jsou takový ty speciály- tak je tam místo Projectu X něco jinýho.

181

Odpovědět

Proč už sem nedáváte Project X?

181

Odpovědět

Celkem zbytecnej dil ... neco malo jsme se dozvedeli o Napoleonovi a tim to hasne.
Snad se priste zase aspon trochu budeme bát )

181