První polibek

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:719
Počet zobrazení:20 726

Režisérka tohoto filmu, Tatia Pilieva, postavila 20 dobrovolníků, kteří se nikdy před tím neviděli, do poněkud nezvyklé situace. Požádala je totiž, ať se políbí. Z tohoto experimentu vznikl krásný snímek zachycující počáteční nervozitu a pocit trapnosti, vášeň, a nakonec i lehkost a sblížení. Až by se člověku chtělo věřit, že se někteří z nich po tomhle bláznivém experimentu dají dohromady. Video mělo už druhý večer po zveřejnění na YouTube 10 milionů shlédnutí. Co na něj říkáte?

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj. PRVNÍ POLIBEK - Prostě začneme? - Jo. - Můžem? Ano, kdykoliv chcete. POŽÁDALI JSME 20 NEZNÁMÝCH LIDÍ, ABY SE POPRVÉ POLÍBILI... Můžete zhasnout? Prosím. - Justin.

- Elisabetta. Těší mě. - Takže líbačka? - No jasně. - To je... - Teď to bude trochu trapný. Jsi herečka, takže už s tím máš zkušenosti. Tak trochu. Tak jo. Nechám se vést. To asi není nejlepší způsob, jak se líbat... Takže kdykoliv?

Kdykoliv. Vy to natáčíte? - Už jsem zapomněla jeho jméno. - Je to trochu děsivý. - Jak že se jmenuješ? - Greg, a ty? - Ingrid. - Těší mě. - Nápodobně. A teď se políbíme. Já vím. Už můžeme?

Máš hezký oči. - Vážně? Ty taky. - Díky. - Budem se na sebe chvíli dívat. - Dobře. - Tak jo. To bylo dost dobrý. Omlouvám se. - Jsem celej od rtěnky, že jo? - Jo. Tak to bychom měli. To byla krása. Jak že se jmenuješ?

Chce se mi tě ještě obejmout. Tak jo. ÚČINKOVALI - Ráda jsem tě poznala. - Nápodobně. Máme se ještě líbat? Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stejnak se bojím zítra mám prokousat kluka a mám strach achjo....

01

Odpovědět

FIRST SH*T je velký nářez. Jsem se zasmál. Dík za odkaz.

00

Odpovědět

Rozesmálo mě, jak říkala starší paní mladíkovi '' a teď se políbíme '' a pak ten hlas odpovědi '' já vim '' :D:D

80

Odpovědět

Povedené video....

20

Odpovědět

Ruku na srdce, jak si myslíte že by jste dopadli vy na jejich místech? :)

102

Odpovědět

Mně se tohle video líbí, protože jsem osamělá existence a v koutku duše doufám, že bych si při nějaké takovéhle události našel partnera na celý život. Prvním krokem k tomu, aby se to povedlo je hezké oblečení. A kde ho seženu?

149

Odpovědět

V obchodě většinou..

511

Odpovědět

@Auto Záleží na stylu. Osobně mám nejradši na oblečení Zaru, nicméně můžeš si vybrat i v H&Mku, v Berchsce, v Mangu, na Asosu... teoreticky ale kdekoliv když se už naučíš vybírat. Kdyby jsi chtěl poradit tak sem hoď nějaký email a já ti rád poradím :) 3 roky ve vztahu s módní blogerkou jsou na mě znát :D

1115

Odpovědět

+TurboknedlikNechápu proč se jmenuješ Turboknedlik

60

Odpovědět

No nie je to nádherné? Internetový obchod na predaj oblečenia si zaplatil virálne video, v ktorom tvorcovia oslovili 20 nepoznajúcich sa náhodne vybraných modelov, spevákov, herečiek, či iných symetricky dokonalých ľudských bytostí, a požiadali ich o prvý bozk, aby nám všetkým ukázali, že sexuálna príťažlivosť stále existuje, na atraktívnych ľudí sa dobre pozerá a keď sa do intímnej scény vloží melancholická pieseň, celý svet bude mať motýliky v brušku, pretože nevie rozlišovať medzi chémiou a láskou ♥ (*sarcasm off)

431

Odpovědět

To je zajímavý, že se prvně stydí, pak si málem navzájem vylížou mozky z hlav a pak jsou zase nesví

782

Odpovědět

Still better love story than twilight.

903

Odpovědět

Je to humus, jak se tomůže někomu líbit a říkat tomu nějaká emoce a hezká romantická věc, když tam jdou úplný cizáci a jen se kurvěj u kamery? Ty lidi se navzájem neznají a tím pádem se nemají rádi, proč se líbají? To mi neleze do hlavy.. takže pro mě je to spíš špína než láska.

2839

Odpovědět

Zato když někoho doopravdy miluješ, tak mu vylízáváš hubu, protože je to hrozně hluboký projev lásky. Úplná spirituální chvíle.

195

Odpovědět

poprosil bych také o přeložení parodie na tohle video. jen místo líbání se tam poprvé masturbuje http://youtu.be/SAnjUhQvGi0 :D

251

Odpovědět

Sakra co to s váma je? Vypněte mozek a přejděte na jejich hru, potom se vám tohle video bude líbit a užijete si ho, jako já. A že je takových videí hodně? Snad jediné podobné mě napadá orgasmus při čtení knihy, ale i tak.. no a co? mě se takové experimentální sociální videa líbí. Za mě prostě 10*. A nezlobil bych se, kdybyste přidali i nějaké další videa s podobnou tématikou.

455

Odpovědět

Experimentální sociální videa, která jsou předem domluvená se ti líbí, úžasné. Já teda na tvojí radu vypnul mozek a zhlédl to znovu, abych se sakra vzpamatoval a začalo se mi to líbit, protože se to líbí tobě. Efekt se nedostavil. Asi jsem holt moc sarkastický, abych se vzrušil a zasněně zahleděl do dáli z pusineček údajně náhodných lidí a taky bohužel nejsem panic, což bude hlavní problém.

1012

Odpovědět

+ZeckI kdyby byli domluvení tak je to jedno, svoje kouzlo to má. Pokud se ti to nelíbí, tak to je tvoje věc. Jinak upřímnou soustrast s tvým problémem se vzrušením a blahopřeji ke ztrátě panictví, ale upřímně nechápu, co to s tím má společného.

163

Odpovědět

+ZeckKdyby byli domluvení (a oni pravděpodobně jsou), své kouzlo to pochopitelně mít nebude, protože to nebude autentické, což má být jediný smysl celého toho videa. Nebo spatřuješ na líbajících se hercích něco úžasného? To už si můžeš pustit Stmívání, tam se taky furt někdo mucká, takže to bude automaticky mít taky své kouzlo? Možná pro tebe a třináctileté holčičky, já bych se u toho zesral smíchy a nudou. Vzrušení mám v pořádku, děkuji za zájem, jen se mi holt nezhoupne z první mety jako ve třinácti, nejsem ten zmiňovaný panic.

311

Odpovědět

Teatrální video, něco podobného jako nedávné děsně pravé "ženské orgasmy u čtení knihy", kterými chtějí prorazit neúspěšní umělci, protože tyhle sociální virály jsou dnes tak v kurzu. Všichni se tedy ve výsledku krásně pocumlali, obyč kluk X obyč holka, feministická lesba X lesba, nerd X nic moc holka, arab X běloška, rebel X hipsterka, ital X hispánka, mánička X mánička, jen dva gayové zůstali u veřejnost a náboženské spolky nepobuřujícího objetí a trapných pohledů do stran, ačkoliv měli oba erekci. Ne že bych zrovna je chtěl vidět, ale když už to hrají herci a holky u toho vlhnou s romantickými představami o sexu s Vlkodlakem ze Stmívání, mají to sehrát všichni a pořádně.

1214

Odpovědět

"Actually, it’s an advertisement for clothes, and most of these strangers are professional performers who are experienced in acting out love, sex, and intimacy for crowds. " - Tak asi tak. Jsou to herci a modelové.

182

Odpovědět

to je hustý :D

65

Další