Odlet! – Druhý pokusPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:2 353
Minule to nevyšlo, tak co dneska?

Přepis titulků

Blíží se nebezpečí, aktivoval jsem Sky Hook, musíme zůstat tady. - Fajn. Jen si pro něco skočím. - Ne! Zůstanete tady, nebo nás ta modrá zóna zabije! - No dobře. - Takže je to spuštěné. Musíme zůstat tady, než přiletí letadlo, které nás odveze do bezpečí. - Nuda! - No jo furt. Ne, žádné no jo furt. Letadlo přiletí hrozně rychle. A když tu nebudeš, tak tě nenabere.

„Žádné no jo furt. Musíme zůstat tady a jmenuju se Adam.“ Dobře, jsme připravení, takže… - Já jo, pojďme na to. - Je to spuštěné, letadlo přiletí. - A modrá zóna je tady. - Jo. - Těším se, až to vyzkouším. - Jo, bude to sranda. Bude to sranda. - Začíná to celkem bolet. - Jo, začíná to být na houby. - Auvajs.

- Au. - Jak dlouho, než přiletí letadlo? - Chvilku. Tady je! Ať si pospíší, začíná to bolet. - Možná bychom se měli vyléčit. - Dobrý nápad. - Dost to bolí. - Jo. - Adame, jak daleko je to letadlo? - Už letí, za chvilku tu bude. - Tak fofrem! - Pořád je celkem daleko, Adame. Už letí. Hele. - Začíná to bolet.

- Asi tady umřeme. Mohl jsem zatím něco najít! Minule jsem měl pocit, že přiletělo rychleji. Nemáte něco na léčení? Obvazy? Lékárničky? - Vůbec nic. - Už letí! - Umřeme tady. - Auvajs! - Strašně to trvá! Šílenost! - Umřu tady. To je ale pitomost. A…

BENA, ROWANA, ADAMA A ALANA DOSTALA ZÓNA SMRTI Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář