Queens Of The Stone Age – Go With The Flow

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:262
Počet zobrazení:4 467

Po nějaké době také přispěji v uvozovkách "normální" písničkou, která pochází od kalifornské kapely Queens Of The Stone Age. Vybral jsem pro vás píseň z alba Songs for the Deaf (2002), která asi nejlépe přiblíží její žánrové zařazení a jejíž klip je velice zajímavě stylizovaný a plný sexuálního symbolismu.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Řekla, že se s ní zahazuju zbytečně. Po všem zbyly jen fotky. Nemůžu tě přesvědčit, abychom se vídali. Nemůžu tě smýt ze své kůže. Co je mimo rámeček... už se nepočítá. Stejně by sis nevzpomněla.

Můžu jít s proudem. Ale neříkej, že na tom nezáleží. Že už na tom vůbec nezáleží. Můžu jít s proudem. Ty tomu sama věříš? Spolupracovat je přece tak snadné. Malí vojáčci stojící v řadě. Zamilovat se a zase se rozejít s něčím něžným, co se dá hned zahodit.

Já ale chci něco dobrého, kvůli čemu zemřít. Něco, co by mi zkrášlilo život. Chci novou chybu. Ztratit znamená víc než váhat. Ty tomu sama věříš? Můžu jít s proudem. Ale neříkej, že na tom nezálěží.

Že už na tom vůbec nezáleží. Můžu jít s proudem. Ty tomu sama věříš? Ty tomu sama věříš? Ty tomu sama věříš? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pecka

200

Odpovědět

text momentálně odráží mou situaci. Můžu to poslouchat furt dokola, což je u mě docela zázrak abych si něco pouštěl furt do zmagoření..:)

190

Odpovědět

skvělá písnička z ještě skvelejšího alba songs for the deaf jak už tu někdo poznamenal. Tuhle kapelu zbožňuju a pokud se vám taky líbí tak zkuste eagles of death metal :D

190

Odpovědět

Legendy! Geniální kapela, úžasná hudba... díky za přeložení!

190

Odpovědět

Luxusní kapela ;)

190

Odpovědět

Ten klip je nádherný-

190

Odpovědět

Hudba je normální kolovrátek. Dokoukal jsem to čistě jen pro zajímavé zpracování klipu. (4/10)

183

Odpovědět

Queens of the stone age, moc se mi líbí kapely s tímhle stylem, což je například i Eagles of death metal. Tahle hudba se hodí parádně do auta a na akci, proto je můžete slyšet v soundtracích NFS, DIRTu, GRIDu či NHL. nej!

190

Odpovědět

skvělá písnička! :)

190

Odpovědět

Tak teď jsem zjistil, že tři jejich nejslavnější písničky znám z NHL 03, nebo Midnight Club :)

190

Odpovědět

pixie: to máš asi pravdu, toto se mi líbí hodně. Podívám se na youtube na ostatní písničky:)

190

Odpovědět

Tubik: Jojo :-) Ta byla v NFS Underground 2 :-)

190

Odpovědět

Super písnička a super klip, dík za překlad.

190

Odpovědět

Mě se od nich nejvíc líbí In my head http://www.youtube.com/watch?v=-sTQMy1ErZY

190

Odpovědět

QOTSA jsou parádní kapela. Mají dost originální sound a album Songs for the deaf je jedno z jejich nejlepsich. Remix tohohle songu od Röyksopp je taky velmi povedenej.

180

Další