Rachel Riley se s idioty nehádá

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:3 354
Rachel Riley je britská televizní moderátorka a účinkuje například v pořadu Countdown nebo 8 Out of 10 Cats Does Countdown, odkud pochází i legendární video o mrkvi v krabici. Dnes nám povypráví o zážitku z obchodu a následných posbíraných historkách.

Přepis titulků

Jaký typ lidí dokáže vytočit Rachel Riley? Tentokrát jsme to přehnali. I takhle se to dá vzít. Lidé, co si myslí, že jsou něco víc, protože mají uniformu. - Village People to nejsou. - To ne. Má to co dělat se supermarkety. Má nenávist syndromu vyhazovače, jak tomu říkám, začala v supermarketu.

Byla jsem s bývalým přítelem, jemu bylo 26, mně bylo 23, bráchovi 21. Měli jsme velký nákup a čtyři piva. Řekli nám, že podle novely zákona musíme mít všichni občanku. Já měla občanku, přítel taky, bylo nám 23 a 26. A můj bratr, kterému bylo 21, měl metr osmdesát, byl potetovaný, občanku neměl. Řekli, že nám nic neprodají. Nakonec jsme tam nic nekoupili. A protože mě to naštvalo, začali mi přátelé posílat novinové články s podobnými příběhy.

V nějakém dalším supermarketu odmítli nějaké babičce prodat pletací jehlice bez občanky. Další stará paní v nějakém městě, kde se stalo několik zločinů s citrony, si chtěla koupit pytlík citronů. - Citronů? - Ano. Chtěla pytlík. Ale oni měli limit dva na osobu.

Takže stará paní s citrony. A pak tam byl další příběh se lžičkami. Bez občanky si nekoupili lžičky, což je prý nástroj na používání drog. Nevím, jak staří si můžete kupovat drogy… Heroin seženete bez problémů, ale lžičky! To je děs! Mám v životě pravidlo, nehádat se s idioty. Tehdy jsem ho porušila.

Jsou situace, kdy bych strašně chtěl mít v batohu kalašnikov. A říct: „A co, když si vezmu tohle?“ Jo, ale jak si ho koupíš bez občanky? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Milé video, slečna hezká a vtipná. Já jsem spokojený :)

70

Odpovědět

Poslušně hlásím, že Xardass to zase o*****?.

118