Rachel Riley – To nejlepší z 8 Out Of 10 Cats Does Countdown

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

98 %
30. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:5 663
Rachel Riley je nadaná matematička, která vystupuje v pořadu 8 Out Of 10 Cats Does Countdown i v původním Countdownu. Dnes vám přinášíme sestřih těch nejlepších scének s ní.

Přepis titulků

VAROVÁNÍ KLIP OBSAHUJE VULGÁRNÍ HUMOR Kde se vidíš za 10 let? Za 10 let budu snad už osmnáctým rokem pracovat v televizi. Takže asi budu svědčit proti nějakému kolegovi. Rachel, fanoušci tě jistě často poznávají. Chtěla bys někdy být víc nenápadná? Má nejoblíbenější část roku je, když jdu lyžovat. Nemusíš řešit vlasy, make-up, nic. Stačí si vzít helmu, nákrčník, neřešíš make-up, paráda.

- Přinesla jsem to dnes sem. - Ukaž. - Pohodlnou výbavu. - V lyžarském oblečení bych tě poznal. Mám tu vousy. A vikingskou helmu. Takhle pak vypadám. Je to mnohem pohodlnější. Je v tom hezky teplo… Člověk nemusí řešit věci jako: „Jsi to ty?

Nebo ne? Jak je Jimmymu?“ A tak. Nad tím pohonit by byla výzva. Pardon. - Na tvé dnešní šaty se dá psát. - Jo! Třeba čísla. - Nebo se pobavit… - To je… Je s tím sranda. Souhlásku, prosím. A hezky sexy. Jú. Operace. To bylo hezky sexy.

Taková seschlá ruka. Umíš být sexy? Grr! Říkal, ať děláš mrtvou nevěstu? - Co to sakra děláš? - No… Vypadáš, že máš popito. - Ahoj, Rachel. Můžu… - Ahoj, Jone. - Jedno velké a pět malých, prosím. - Jistě. Díky, Jone. Jedno velké, pět malých. To sexuální napětí mě ničí.

Chtějí po tobě fanoušci pomoc s matematikou? Někdy jo. Většinou jde o blbiny. Občas se objeví dobrý problém. Jeden jsem minulý týden dělala v parku. A vyřádila jsem se na něm. Lidi mě představují jako matematičku. Byla jsem nedávno na párty s Američany a uvědomila si, jak divnou práci mám. Můj párty trik je zmást lidi a jít pryč. Začínám jako matematička, která je ale v televizi, navíc v komediálním pořadu, kde řeším počtářské problémy.

A v tu chvíli jsou všichni ztracení. Takže tak. Přesně. Seane, zachraň mě! - Nějaký vtípek! - Nepomůže mi. No jo, něčemu prostě není pomoci. Mám tohle, klakson dvojsmyslných narážek. Když někdo řekne nějakou sexuální narážku, tak ho použiju.

Co bys dělala, kdyby ne Countdown? Miluju zvířata, takže něco se zvířaty. S chlupatými miláčky. V Southendu je… Čekám na to. Je tam… Je tam kočičí hotel, dávám tam své kočky. Jmenuje se U Chlupaté číči. - Jsem blízko, ale nevím, zda to jde. - Tak si pojď pro chilli. - Nedělám si legraci. - Musím sníst chilli? Jak zlé to je, Jone?

Budu mluvit později. - Ruská ruleta. - Tohle. - Zajímavé na tom je… - Jí se to celé? Zajímavé je, že se to zhoršuje. Začne to v pohodě, ale je to pořád horší a horší. V pohodě. To dáš. Billa Baileyho tak trošku stalkuju. Chtěla bych to říct hned na začátek. Viděla jsem ho naživo pětkrát nebo šestkrát a jsem nervózní.

Tak jo… - Jsi zakoukaná do Billa? - No… Spíš ho mám moc ráda. Jednou jsem četla titulek: „Jsem signle!“ Cože? Bože, jsi do něj blázen! Kdyby Rachel chytili, jak se ti kouká do kuchyně, stejně by zatkli tebe. Loni na mé narozeniny za mě kamarád zaplatil, nemusela jsem to rozpočítat, ale nechali jsme dýško jen 25 centů. V opilosti nejdou počty nikomu.

Byla jsi při Countdownu někdy opilá? Jak moc… Jednou Nick posunul natáčení. Natáčeli jsme v neděli a večer předtím se má kamarádka vdávala. Byla jsem trošku připitá z předchozího večera. - Ale počty mi šly. - Jasně. Alkoholička! Výzvy, to je moje!

Nestává se každý den, že byste mohli flirtovat s geniální Rachel Riley. Jestli jsem se o ženách něco naučil, což ne, tak je důležité mluvit jejich jazykem. Takže tu mám sbírku matematických úloh. Včerejší večer jsem strávil hledáním dokonalé matematické balicí hlášky, pomocí které bych svedl Rachel se 100% úspěšností. Rachel, pokud vyjede z Manchesteru ve 12:20 vlak rychlostí 30 m/s a druhý z Birminghamu do Newcastlu rychlostí 45 m/s o půl hodiny později, půjdeš se mnou na rande?

Když tu byl Bill Bailey posledně, říkala jsi, že jsi do něj blázen. Zvládneš dnes večer udržet své emoce pod pokličkou? Minule jsem úplně ztratila řeč. A můj producent mi nedávno poslal e-mail, abych se zase neztrapnila. Máma mi koupila lístky na Billa, takže do října nesmím dostat zákaz přiblížení.

- Máš říjnové lístky na Billa? - Jo. Na vystoupení, nebo u mě doma? Budu tam. Je to divné, kdybyste tyhle dva viděli v telce a zeptali se: „Kdo z nich je stalker?“ - Rachel, jde to? - Nemožné. - Ano.

- Cože?! Šest plus jedna plus jedna je osm. Sedmdesát pět minus tři je sedmdesát dva. - A to je celé. - Vážně? Osm krát sedmdesát dva? I když jsem to viděl, pořád nevím, jak to děláš. Co se s tebou stalo? Jak to, že jsi taková? - Mám v tom praxi. - Kolik máš přátel? - Opravdu mě to zajímá.

- Podle téhle teorie mám být génius. Všimla jsem si, že je to 24 na druhou. - Teď mě to mrzí. - Jo, blbko. Jak bys udělala 24 na druhou? Sedmdesát pět děleno třemi je dvacet pět. Minus jedna je dvacet čtyři. Tři plus jedna, to celé krát šest. A pak dostanete 24 na druhou, ideál. - Paráda. - Úžasné. Tleskají, protože to nechápou. - Je to nula?

- Co? Počet tvých přátel. Nick Hewer v Countdownu popsal Rachel takto: „Je ostrá jako bič, chytrá jako korzet a nadaná jako maska na BDSM.“ Na co u toho asi myslel? Rachel, když ho přiklopíš, můžeš si ho odvézt k sobě do sklepa. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já se nemůžu pomoct, ona je prostě úžasná :D

120

Odpovědět

challenging wang - to je fakt krute prisna hlaska.. :)

110

Odpovědět

wank

90

Odpovědět

Krásná a navíc evidentně prudce inteligentní, zdravě sebevědomá.

Jojo, na to se krásně kouká s mírným úsměvem na rtech :)

260