Sean Lock – To nejlepší z 8 Out Of 10 Cats Does Countdown #2

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:11 510

Po úspěchu prvního dílu je tady druhý díl nejlepších hlášek Seana Locka v show 8 Out Of 10 Cats Does Countdown.

Poznámky:
Čajová konvice, kterou Sean zmiňuje, je symbolická trofej pro vítěze. Jak vypadá, se můžete podívat zde.
Casserole je směs ingrediencí (většinou masa a zeleniny), která se vaří a servíruje pohromadě v jednom hrnci.
Halloumi je sýr z ovčího a kozího mléka balkánského původu.

Přepis titulků

VIDEO OBSAHUJE VULGÁRNÍ VÝRAZY A NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI Nejsem vůbec soutěživý. Jsem takový bezstarostný flákač. Říkají mi vánek. Potuluju se a hledám další dobrodružství, bez starostí... Jdu, kam mě vítr zanese. Kdekoliv jsem, zanechávám za sebou stopy úsměvu a lehký závan heřmánkového čaje. Nejlíp se na tuhle soutěž připravím tak, že si v hospodě najdu největšího chlápka, vyvolám s ním bitku, nechám ho ze mě vymlátit duši a další den jdu do té samé hospody, za tím stejným chlápkem, a celé se to znovu a znovu opakuje.

Jsem v téhle metafoře ten velkej chlápek? Jo, ale místo pěstí jsou tvoje zbraně hláskování a počítání. To beru, to beru. Měl bys Jona večer před show vzít do hospody a opít ho.

Tak to bych radši prohrál. - Co tě ještě trápí? - Ta brána na louce, kterou jsem nechal otevřenou. To bylo hrozně nezodpovědné. I když to nebyla louka, spíš zoo. - To bylo nezodpovědné. - Jo. A co teprve ta cestička z dobrot, která vedla k sirotčinci. Seane, ty jsi většinou lepší v té slovní hře než v té matematické, že? To se těžko posuzuje...

To je jako se ptát, jestli chceš radši šlápnou do psího hovna, nebo do kravince. Co tě dělá šťastným? Prosté věci. První jarní hyacint... Nebo když přijdete domů a pastička na myši je sklaplá. No není to krása? - Pěkně! - Deset bodů pro Rhoda. - Seane? - Mám to úplně stejně. Co jsi to říkal, Seane?

Mám to úplně stejně. Jak jsi k tomu došel? Přesně takhle. Jasně že to mám. Je to prostý. Zvládl bych to i poslepu. Jako ve filmu Čistá duše, kde před sebou prostě vidí tu rovnici. Po tomhle mě osloví NASA s nabídkou práce. V jídelně.

Ty mi nevěříš? Neuvěřitelný. Po tom všem, co jsem pro tebe udělal. Vyhrál jsem minule a možná vyhraju zas. Je to fuk. Hrajeme o zkurvenou čajovou konvici. V Odpočtu hraje 30 sekund velkou roli. Je něco, čemu by prospělo zkrácení na 30 sekund? Jo, tvému DVD. Máš s sebou dnes maskota?

Maskota ne, ale mám tu pro každého malý dárek, který bych vám rád dal. - To je milé. - Je to jen taková maličkost, která vám udělá radost a díky které... - Bože! - Díky které si užijete Odpočet. - Dnešek se vám zaryje do paměti. - Roztomilé. Pošlete jednu Jimmymu. To je můj dárek pro vás. Je docela tlustej, že?

Musí se dost zmáčknout, aby z něj něco vyšlo, ale je to dobrý. Zapomeneš, že ho máš v ruce, a strčíš si ho do pusy. Kdybys mohl, do jakého zvířete by ses převtělil? Rozhodně do... delfína. Jen abych jim zkazil pověst. S Billem se známe dlouho. Poznali jsme se na soutěži zahrad, kterou jsme prohráli. - Jo. - To bylo v roce 1994, že? Jo, přesně tak.

Na naší zahradě byla zakopaná mrtvola. - Známe se už vážně dlouho. - Jo, předtím jsme byli spoluvězni v thajském vězení. Seane, jak chcete porazit soupeře? Myslím, že je slušná šance, že je rozhodí Joshovo mutování. S Billem se jich vůbec nemusíme bát, protože jsme zapomněli víc slov než... Víc než... - Dřív jsem trénoval předsmrtné chraptění. - Můžeš nám ukázat nějaký příklad? To je jeden druh. Teď můj oblíbenej. - Nešlo ti to minule?

- To určitě ne. Byla jsem hrozná. Ale díky za pozvání. Popravdě nemám moc na výběr. Nejsem moc výstřední člověk. Občas si dám ve vlaku plechovku cideru. Ráno. Je totiž v pořádku, když pijete v letadle, že? Když se v ranním letu napijete, nikomu to nevadí. Když se ale napijete ve vlaku, lidé na vás koukají jako... Hlavně teda moje dcera.

Kdybychom ve slovníku hledali Seana Locka, co bychom našli? Jakou definici? Ve slovníku najdete slovo na pět písmen. Jsou v něm písmena D, E, B, L... A to slovo je samozřejmě BLEDÝ. Popravdě ale ve slovníku není dostatek slov, co by mě mohla popsat. Nemyslím si... Jsem totiž tak úžasný a komplikovaný... - Jsem spíš takový pocit, představa... - Jo. Nejlepší způsob, jak mě lze popsat, je vůní.

Přivoníte si a řeknete si: "To je Sean Lock." A vonělo by to jako... Jako horký asfalt na veterinářově flanelové košili. Co to? Co se nám to na té zástěře děje? Máme tu prázdné ptačí hnízdo. A copak to máme na chňapkách? Malé ptáčátko ležící na zádech. Spadlo snad z hnízda?

Spadlo malé ptáčátko? A co to máme na druhé chňapce? Hladovou kočku. - Rozdíl mezi samohláskami a souhláskami poznáš, že? - Spíš ne. - Ne, vážně. Nevím. - Samohláska vyjadřuje činnost. Pokud někdo z vás má zrcadlové stropy... Promiň, Rachel, cože? Už jsem myslel, že se nikdy nezeptáš.

Já mám zrcadlové podlažní lišty. Můžu tak sledovat svoje kotníky. Nebo když u sebe mám slečnu, můžu sledovat její kotníky. Nebo jí můžu podrazit nohy, a uvidím bradavku. Někdy tam vypadáš trochu osaměle. To Susie tam má kamaráda. Já vím, jsem tu trochu oddělená na svém malém ostrůvku. Jo, to by se mi líbilo. Rád bych byl v téhle soutěži trochu víc stranou.

Nejlépe jako divák. Davide, měl jsi stand-up ve Wembley Areně jako první komik vůbec. Jaké to bylo? Bylo to fajn, ale kolují zvěsti, že prvním komikem tam byl Sean Lock... To je pravda. Dělal ti předskokana, takže technicky vzato... Ne, to není úplně pravda. Sean byl náš předskokan, ale jen ve scénkách, takže byl na pódiu až tak v půlce představení. - Lidé tomu ale teď věří.

- Tak se zeptáme Seana. Byl jsi první? Ano, byl jsem první. Líbí se mi na tom, že si to nějaký novinář vymyslel, a pak se mě na to všichni ptali: "Byl jste první?" A je to fajn reklama, tak jsem jim říkal: "Jo." Hrál jsem to několik let, až se z toho stala pravda. Takhle se píší dějiny. Jako nejlepší moment v životě jsi uvedla okamžik, kdy jsi ochutnala sýr halloumi. - Ano. - Je to zatuchlý hovno. Je neuvěřitelný, skoro jsem brečela.

- Protože jsi ho chtěla zvlhčit? - Není suchý. Já halloumi miluju. Vy dva čuráci. Ještě slovo o jejím halloumi a máte problém se mnou. - Na grilu se rozpadá. - Tak ho negriluj, ty kokote. Řekl jsem si, že udělám úžasné odpočtové casserole. Podusil jsem ho a je to v podstatě... Jsme snad v Masterchefovi?

Co to bylo? Každá přísada je od jednoho písmena v abecedě. Uvnitř tedy máme ananas, bujón, celer... Pak jsem si řekl: "Sprite." Potom šneka. Jen jednoho. Ale pak jsem si řekl: "To chce šneka navíc." Dále tvaroh a malinkatý ždibíček citronové kůry.

Ždibec citronové kůry. A tady to je. Nahoru dám ještě šneka. - Dáš si šneka? - Proboha, ne. - Nikdy jsem to ani neviděl. - Mám jich tam tak třicet. Jestli je tady všechny sníš, dám 10 liber na charitu tvého výběru. Deset liber? Kolik si účtuješ za snědení všech šneků? Za deset tisíc liber to udělám, Jimmy.

Jen abych viděl tvůj výraz. Poradím se o tom s režií... - Co na to bankéř? - Rozhodně ano. - Co? - Jo. Jdi do toho. Jseš si jistej? Mezitím pokračujte. Jsou docela gumoví. Nevím, jak ostatní, ale já jsem rád, že se jen dívám.

Nebude jednodušší, když tě budu krmit? Můžeš se pak naplno věnovat žvýkání. Tohle se rychle obrátilo proti mně! Postarám se o to. Tedy kromě finanční stránky věci, Jimmy. Díky. Nevrť se, zůstaň v klidu. - Ochutnal jsi to dušený? Jaký bylo? - Mně chutnalo. Určitě lepší než sto šneků. A taky jejich následky.

Jsme spolu na pokoji. Bože můj. Bože můj. Tohle není dobrý. Seane, bude ti dost špatně. Nelíbí se mi to. Jone a Gregu... Nejhorší by bylo, kdyby ses teď posral a nevybral nic na charitu.

Kriste pane. - Seane, co teď Miles řekl? - Poídá mi... Řekl: "Můžeme?" Seane, co kdybys roztáhl záclony, ať můžu pustit dovnitř trochu slunce? Než spočítáme celkové body... Snědl jsi všechny šneky, Seane? - Dokázal to. - Celá krabička šneků. Dobrá práce. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

keby sa ten moderátor nesmial tak keby padal po schodoch...

38

Odpovědět

Kto je ten Freddie?:)

00

Odpovědět

Nevíte jestli dostal těch 10000 liber na charitu? :-)

260

Odpovědět

9:59 This has really backfired.
Opravite si to, prosim? :-)

20

Odpovědět

Opraveno, díky. Moc jsem mu tam nerozuměl. :D

30

Odpovědět

Nahazovačka písmen Rachel Riley je vážně úžasná a roztomilá, když se směje. :)

291

Odpovědět

Je :) Ale ona je úžasná a roztomilá i když se nesměje :D

230