Sean Lock – To nejlepší z 8 Out Of 10 Cats Does Countdown

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:12 043

Pokud vám jméno Sean Lock zní povědomě, možná je to kvůli hře Mrkev v krabici, kde oblafl snad všechny hráče i diváky. Hra byla součástí komediálního pořadu 8 Out of 10 Cats, který zkřížením s dalším pořadem Countdown (Odpočet) dal za vznik show 8 Out Of 10 Cats Does Countdown. Nejlepší momenty Seanova počínání v této hře můžete nyní vidět s českými titulky.

POZNÁMKA:
Principem matematické hry je za pomoci vylosovaných čísel dosáhnout daného výsledku, přičemž každé číslo lze použít jen jednou. Při slovní hře mají hráči za úkol poskládat co nejdelší možné slovo z daných písmen.

Přepis titulků

VIDEO OBSAHUJE VULGÁRNÍ VÝRAZY A NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI Nebudu vám lhát. Nemám Odpočet rád. Nebudu vám lhát. Proč bych lhal? Cítím se jako... Cítím se jako polární medvěd zavřený v malé kleci. Chodím pořád dokola a dokola a ptám se: "Proč musím hrát Odpočet? Proč musím hrát Odpočet?" Ale teď vážně. Nesnáším Odpočet. Do kapes si dávám písmenka ze Scrabble, pak jich devět vytáhnu a kouknu na ně, vymyslím slovo, hodím je zpátky a snažím se vymyslet co nejvíc slov.

A dám vám jednu radu. Nejlepší je... Nejlepší je tohle dělat doma. A jako vždy jsem se po výhře v Odpočtu vykoupal v písmenkové polívce. Už jsem si říkal, že se osuším, ale jakmile jsem se otočil, zahlédl jsem slovo na devět písmen. Přímo mezi půlkama.

A bylo to PODCHODEM. Je velká vzácnost v jedné porci písmenkové polévky narazit na dvě D. To je to, co mě vyděsilo. Tomu se snad ani nedá říkat koupel, když na ni použiješ jen jednu porci. - Seane, máš to? - Jo, výsledku jsem dosáhl silou vůle. Místo matematiky jsem použil sílu mysli. Deset jsem vynásobil číslem 75, což dělá 750. Jsi na dobré cestě.

Následně jsem čirou silou vůle znovu použil číslo deset. Chytání. Docela dobře chytám. Vidíš? - Nechytil to. - Bylo to padesát na padesát. S hraním téhle hry mám tak trochu problém. Nemám pero. Což mi hraní trochu ztěžuje. Seane, dobrá zpráva. Já pero mám a ty ho chytíš. Fajn.

Sean s Rhodem mají 17 bodů a Jon s Kevinem jich mají 39. - Prsty na tlačítka... - Jimmy, tamta paní netleská. Ta v tom zeleným svetru netleská... No proto. Dařilo se nám, dost jsme se snažili. "Už jsem viděla lepší Odpočty." - Fajn. - Neberte si zelenej svetr, když nechcete tleskat. To chci říct. Jestli nechcete tleskat, vemte si hnědej svetr jako ten pán vpředu. Ano, je známo, že zelená barva je pro maskování nevhodná.

V televizním studiu rozhodně, Jimmy. Pane DokážuRychleŘíctNěco ČemuSeLidéZasmějí. - Seane, věříš si dnes? - No, to ani nemá cenu, věřit si. Uvědomil jsem si, že jediné, co tahle hra zkouší, je moje trpělivost. Mám zde úchvatný trik, který vám chci předvést. Akt předvídání. V této obálce se nachází slovo, které v jistý moment dnešní hry někdo vymyslí a dá na tabuli.

Dám to Rachel, která pak bude tak hodná a obálku otevře. Slovo, které bude na tabuli, bude i v této obálce. - Neuvěřitelný trik mysli. - Něco takovýho. Síla předvídání. A nebude to nutně... Tohle nemusíme přetáčet, že ne? Podle mě si nikdo ničeho nevšiml. Zahrál jsi to moc hezky, Seane. Kouzelníci mají vždy svůj typický způsob provádění triků.

Byla bys tak laskavá a... Sakra. - Děkuji, Rachel. - Dobře. - Včas na tebe kývnu. Ty to otevřeš a bude to... Radši se budu dívat, kam šlapu. Poprosím tě, Rachel, abys nyní otevřela obálku. Jak sami uvidíte, slovo uvnitř je PRAVIDLANOSNÍKU. Je na tom Santa. Aha. - Co tam stojí, Rachel?

- Briane a Margaret, šťastné a veselé... Šťastné a veselé, vy blbci. Přeje váš soused Sean. Seane, jak to... Už chápu, co se stalo. Brian a Margaret dostali cedulku s nápisem PRAVIDLANOSNÍKU. Během dnešního večera budu muset zvedat telefony, abych lidem pomohl s různými problémy. Je to jako Volejte řediteli. Akorát se volá Seanovi.

Tak to zvedni, Seane! Haló? Ano, to jsem já. Ne, máte pouze bronzový balíček. Ne, s tím vám nepomůžu. Ne, musíte upgradovat. Běžte na tu stránku, klikněte na Zlatý balíček a pak řeknu ty věci, co po mně chcete. Dobře. Jakou radu bys dal Jackovi, když je tady poprvé?

Netrvá to tak dlouho, jak si myslíš. Haló? Ano, ano. Bože, opravdu? Díkybohu za to. Skvělá zpráva, díky. Z kauzy #metoo jsem venku. Takže konec...

- Co to tam piješ? - Vodu. - Plechovku vody? - Je to nová značka vody. Je to prostě voda. Skvělý. No, popravdě... Je to z kanálu. Doplňuješ tekutiny? Normálně bych to s vodou nedělal, ale je tak vodová, že musím: "Na zdraví!" - Seane, chceš si zahrát? Bude to zábavný souboj mezi námi dvěma. - Ne, v pohodě. Můžeme si zahrát o Clauda.

Proč bych to dělal? Už ho mám. Jen se ujistím... Ji. Už ji mám. - Chceš tedy s Milesem hrát? - Jo, ale ne o Claude. Dobře. Sakra. Tak o peníze? Tisíc liber? Dnes večer na tebe při sexu neplivnu. Tak to hodně štěstí bez toho plivnutí.

Musím si utřít slzu. Sean Milesovi laskavě nabídl, že na něj večer neplivne... Vždyť je to ode mě hezký gesto. Jak vypadám? Říkal jsi, že nejsem dobrák. Vždyť dělám tak dobrý skutky. Už zase. Pojď sem, Donalde. Už zase brečím. Pardon, vydržte. Musím prostě zapomenout, co řekl.

MASTNÉKALHOTY To byl teda napínavej konec. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Yes, konečně ! Snad se Videačesky dočkají více překladů z tohoto pořadu. Já už mám snad všechny videa shlédnuté.

00

Odpovědět

Video "Mrkev v krabici" je nefunkcne :/ Kazdopadne Sean je pan :D

11

Odpovědět

Mně mrkev v krabici funguje

60

Odpovědět

+PatapufAsi to bude rovnaky problem ako pri Oliverovi kedze zijem v UK.

11

Odpovědět

Páni, tak tohle jsem nečekal :-) Díky moc za překlad, 8 Out Of 10 Cats Does Countdown mám moc rád, často mi ale různé dvojsmysly utíkají, takže jakýkoliv překlad uvítám :-)

81

Odpovědět

Překlad druhé části je doufám jasná věc :)

201

Odpovědět

Je v plánu 😉

80