Perlový náhrdelníkRáno poté (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:528
Počet zobrazení:7 759

Ode dneška se budete každou středu večer setkávat s novým webseriálem The Morning After (Ráno poté). Premisa je jednoduchá. Hlavní hrdina Dave se na začátku každé epizody vzbudí ráno v posteli a vedle sebe má nějakou ženu. Většinou si ani nepamatuje, jak ji do postele dostal a co je vůbec zač, a právě to je základem spousty komických momentů. První řada tohoto seriálu z produkce AboveAverage má 6 dílů a ve druhé řadě se objeví pro změnu ženská hrdinka, která řeší ten samý problém. Výhodou tohoto webseriálu je bezesporu to, že funguje i epizodicky. Jde totiž spíše o oddělené komediální skeče než o nějaký souvislý děj. Doufám, že se vám bude líbit a příští středu ve 20:00 si nás opět "naladíte".

Přepis titulků

Hurá. Sám doma! Ráno poté 1x01 - Perlový náhrdelník Čau. - Takže ti brnknu. - Skvěle. Počkej! Nikam nechoď. Dobrej pokus. Myslíš si, jak jseš mazaná, co? O čem to mluvíš?

Myslíš, že jsem vymaštěnej? Co bys řekla na tohle? Perlovej náhrdelník? Už jsem ti říkala, že nemám zájem! Ne, tak jsem to nemyslel. Mluvím o tomhle. - A co s tím? - Hele, tohle moc dobře znám, jasný? Je mi jasný, co se stane. Teď odejdeš a pak mi zavoláš a řekneš: "Fňuk!

Zapomněla jšem u tebe švůj náhrdelníček. Můžu ši pro něj pšijít?" To jako napodobuješ můj hlas? "A vežmu s šebou nějakej filmek a budem še ťulit o víkendu, abys pšišel o všechnu žábavu." Copak jsem hluchoněmá? "Vyberu film, kterej jši už viděl, ale mně je to fuk. A objednáme thajšký jídlo!" Smůla, holka.

Nemůžu žrát celý dny vegetariánský blafy a čumět, jak bulíš u Bourneova mýtu. Vždyť to ani není doják, je to akční pecka s Mattem Damonem. Není můj. Jestli si myslíš, že se... Promiň, cos říkala? Že ten náhrdelník není můj. Ale je. Chceš ho tu nechat, vrátit se pro něj a znova se se mnou vyspat. Ne, není a už s tebou spát nebudu.

Nejspíš patří nějaký jiný holce, která udělala tu chybu, že se s tebou vyspala a radši ho tu nechala, jen aby tě už nikdy neviděla. Tak jo, fajn... Ale máš tu náramek. - Ten je tvůj, viď? - Ne. A tahle gumička? Fuj! To sis to rozdal s vedoucí z táboru? - Je mi z tebe zle!

- Počkej, vydrž! Stůj, stůj, stůj! Už vím, co se stalo. Je to vtipný. Když jsem řek, že je to tvůj náhrdelník, chtěl jsem říct, že to tvůj náhrdelník teprv bude. Protože ti ho chci dát. Je to dárek k dobrýmu ránu. - Dárek k dobrýmu ránu? - Krásné dobré ráno! Jasně, jo. Takový dárky neexistujou. No, to nevadí.

Hlavní totiž je, že nepatří žádný jiný a je tvůj, tak si ho nech. - Takže tys mi přes noc sehnal dárek? Dobře. - Jo. - Byl jsem pro něj, když jsi kadila. - Byla jsem na malý. No, na tom nesejde. Prostě jsem si říkal, že jsi překrásná. A proto jsem ti chtěl dát něco, co by ti připomínalo naše pevné pouto. Promiň, ale před chvílí ses snažil ujistit, že mě už nikdy neuvidíš. To jsem ještě netušil, že se mnou už nechceš spát. Pojď sem. Bože můj!

Ještě že jsem ti ho jen vyhonila. - Tak proč tu leží načnutej kondom? - Protože máš divnýho ptáka! Sám doma! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Ahoj! - Čauky! V PŘÍŠTÍ EPIZODĚ: CECILY STRONG

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle mě baví :)) super, go on

191

Odpovědět

tak tohle bylo hodně zajímavé :-D

191

Odpovědět

Hodně slušný, budu se těšit na další díl :)

182

Odpovědět

fajné, že je to tak krátké :) pobavilo

185

Odpovědět

nedávno jsem na yt objevil něco docela podobného akorát z ženského uhlu pohledu ;D docela jsem se bavil

http://www.youtube.com/watch?v=Pv0aljC1MjI

(a hlavně ty holky tam sou kočky)

182

Odpovědět

Tady jsou v dalších dílech taky kočky. :-)

180

Odpovědět

"Kde to jsem, kdo jsem, kolik mám končetin, kdo je ten chlap/ženská vedle mě, kde se mi vzala na hlavě policajtská čepice a co jsem to sakra minulou noc vyváděl?!!!" (Terry Pratchett, myšlenky následující hned po probuzení.)

191

Odpovědět

Nudaaa, to uz jsem mel vtipnejsi rana, kdyz se ohlednu...

1916

Odpovědět

Super, další naučné video... rozhodně se těšim na další díl (a to neni myšlené ironicky)

188

Odpovědět

V prvni vete tam rika "so i call ya" ne "how are ya". jinak to celkem ujde, dalsi z**d vedle aarona se hodi, bo ten posledni dobou stoji za houby.

182

Odpovědět

Máš, pravdu, díky. ;-) Jinak tenhle seriál má i lepší a vtipnější díly, sami uvidíte.

181