RohypnolRáno poté (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:328
Počet zobrazení:7 124

Je tu druhá řada webseriálu The Morning After a tentokrát se karty obrací. Hlavní roli totiž ztvární žena (konkrétně Alison Becker, kterou můžete znát z videa Batman nemůže přestat myslet na sex) a v její posteli se budou budit různé typy mužů. Dnes to bude záhadný tlouštík...

Přepis titulků

- Co to děláš? - Nezdáš se mi. Ráno poté - 2x01 Rohypnol Cože? Jseš nějakej internetovej miliardář? Ne. - Takže jseš slavnej. - Ne, jsem vedoucí knihkupectví. Nejseš slavnej ani na YouTube? Ani na YouTube.

To nechápu. A já nechápu, co na tom nechápeš. Nechápu, jak jsme spolu skončili v posteli. No, je to docela standardní americký scénář. Viděl jsem tě na baru, chvilku jsme spolu flirtovali, padli jsme si do oka, tak sis mě pozvala domů a vyspala ses se mnou. Ale... - Podívej se na sebe.

- A co? A teď se podívej na mě. Jo, už se dívám. Ale pořádně! - Dívám se na tebe. - Něco tu nesedí. - Asi tě nechápu. - Já jsem přece... tohle. A ty jseš... vždyť víš... - Magistr psychologie?

- Ne. - Znalec vín? - Ne. Poslední z dlouhého rodu policistů? Ne, jseš... - Aha, tlustej. - Jo. Díky, už půjdu. Jsem zmatená, protože normálně bych s někým takovým nespala. Takže vůbec nechápu, jak se to stalo! Možná jsem na tebe byl prostě jen hodnej - a tobě se to líbilo.

- No jo, jasně. Fajn, jsem rád, že ti to došlo. - Hodils mi do pití Rohypnol. - Cože? Ne, to teda nehodil! - V pohodě. - Ne, to není v pohodě! - Vždyť mě tu obviňuješ ze znásilnění! - Nezlobím se. Naprosto tě chápu. Člověk mě zahlídne, uvidí tohle... a řekne si: "Páni, to je ale kus!" Tak mi hodí do drinku Rohypnol, abych se s ním vyspala.

Ty jseš pošahaná sociopatka! Neboj se, nepodám žalobu. Promiň, já jsem tě ničím nenadrogoval, ale moc mě těší, že mě máš za člověka, kterej by toho byl schopnej. Díky! Máš recht. Někdo s tak nízkou sebedůvěrou by to asi nezvládnul. Já mám sebedůvěru v pořádku.

Mé sebedůvěře nic není. A mně taky ne. Takže mě nadopoval někdo jinej a pak jsi přišel ty. - Tak jsme spolu skončili. - Co kdybych ti řek jednu šílenou teorii? Co když jsem na tebe byl prostě hodnej a pobavil jsem tě? - Pobavils mě? - Jo. Neříkals mi vtipy typu: "Ťuk, ťuk!" "Kdo je tam?" "Tady máš Rohypnol."

Máš vtipy na úrovni člověka, co je celej život zavřenej na samotce. - Nenechám si ujít jedinej díl Last Comic Standing, takže umím dělat srandu. - Fakt? Jseš trapná, mizím. - To je mi ale tajemství. - Počkat, asi jsem ho rozlousknul. - Fakt? - Jo, fakt. Podle mě jsi zoufale toužila po lásce a cítila ses uvnitř tak prázdně, že ses včera v té opilosti neuhlídala a do oka ti padl chlap, co s tebou jednal s úctou, a nechtěl tě jen odtáhnout domů jako kus masa.

Kus masa? Ty máš hlad? Mám v lednici veganskou slaninu. Ne. Páni, jsi hnusná v tolika různých ohledech. Sprav si ksicht. Ty jseš ale zlej!

Proto jsem se s tebou vyspala! PŘÍŠTĚ: To ses se mnou chtěl jen tak vyspat a pak... se vypařit, než se vzbudím? No, říkal jsem si, že to bude nejlepší. - Ani se neznáme jménama. - Že ti není hanba, Richarde! Jsem Brian. - To je jedno.

Vrať se do postele. - Dobře... - Promiň, nechtěl jsem se tě dotknout. - Asi už bys měl jít. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Veganská slanina? Taky si musím na zahrádce zasadit slaninovník.. xD

171

Odpovědět

Ten kluk z první řady byl ten nejnesymptatičtější člověk, kterého jsem kdy na téhle planetě viděl a kdy uvidím. To jsem si myslel, než sem pustil tohle video...
Nemůžou prostě sehnat normální hrce? ._.

151

Odpovědět

Ale přece... jen se na ni podíváš a... no ták... :D

52

Odpovědět

To co ti na nich tak vadí není o hercích, ale o tom, jak jsou ty postavy napsané... takže k čemu by ti byli "normální herci"?

51

Odpovědět

tak to je ještě větší stračena než ten kluk..měli by skončit spolu :D

150

Odpovědět

Tak ta musel mít hodně divoký večer... pač tohle ráno vypadá fakt děsně.

50

Odpovědět

prva seria chlap, druha zena.... ehm. tretia??? :D

192

Odpovědět

Bieber ? :D

801

Odpovědět

Mohli by se jednou potkat v posteli tahle baba a ten chlap z minulé série a ani jeden by nevěděli, co se stalo :D

1072

Odpovědět

Nic moc ta holcina, spis bych podezrival ji ze pouzila rohypnol, aby ho dostala do postele...

766

Odpovědět

Druhá řada za babu :D To jsem zvědavý na další díly :)

93

Odpovědět

Proč tady v tom prvním díle vypadá jak kus hovna a v druhým už líp ? Jo už vím, protože u prvního dílu na youtube lidi psali, že je hnusná jak kus hovna. Btw, ten týpek co hrál v tomhle dílu měl být obsazenej v celé první řadě. To by byla aspoň sranda xd

643

Odpovědět

Proc, proc zenska kdyz vylejza z postele tak musi mit na sobe triko... kosili... neco... ale kdyz vylejza tlustej chlap co ma prsa nekde u pupku na sobe nema ani tu debilni podprdu...

3710

Odpovědět

první série byla lepší...

2319

Odpovědět

Je to pěkný, že druhá série je z pohledu ženy... Bohužel pro ni, to ten herec v první sérii hrál o dost líp :D

824

Odpovědět

Och tato mi přijde ještě víc nesympatická než chlap z minulé série.

949

Odpovědět

tak proč se, vy debilové, co se vám tenhle seriál nelíbí, na to koukáte? :D

1643

Odpovědět

+DinoCopAbychom, ty debile, věděli, co se nám nelíbí. A utvrdili se, proč na to příště opravdu neklikat...

397

Odpovědět

+DinoCopJe to už druhá, řada :D To ti vážně trvá tak dlouho než se usmyslíš, jestli tě něco baví nebo ne?

1117