Černou vždycky musíšRáno poté (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:268
Počet zobrazení:6 025

Je tu další díl seriálu The Morning After, ve kterém uvidíte, jak to dopadne, když najde Dave v posteli poněkud exotičtější dívku. Předchozí díly si můžete pustit pomocí přehledného playlistu.

Přepis titulků

Houby! Ráno poté 1x03 - Černou vždycky musíš Jo, jak ji jednou zkusíš... - Cos říkal? - Ty jsi vzhůru! - Taky přeju dobrý ranko. - Ahoj. Cos to říkal? Nic, jen jsem zíval. - Zase.

- To nic, klidně to řekni. V poho. Jen jsem říkal, že jak ji jednou zkusíš... černou... vždycky... Musíš? - Tys spal poprvý s černoškou? - Děláš si srandu? - Jestli jo, nic se neděje. - Já už spal se spoustou černošek. - Se spoustou? - Tolik jich zas nebylo. Prostě tak akorát.

Přiměřený množství černošek. - Co se týče sexu, nejsem rasista. - A normálně jseš? Ne! No tak, holka! Tak já půjdu. Hele... Jen rychlá otázečka. Jak jsem na tom, když mě srovnáš? - S kým? - S chlapama, se kterejma obvykle spíš. - Co myslíš tím "obvykle"?

- Tím myslím... chlapy, který nejsou typově jako já. Takže trapáci, se kterýma spím jen ze zoufalosti? Sranda! Ne, měl jsem na mysli... - černochy. - Co prosím? Černochy. - Černochy? - Černochy. To, že jsem černoška, neznamená, že spím jen s černochama. Dejme tomu, žes už spala s kupou černochů.

- S kupou černochů? - S přiměřeným množstvím. Jak si stojím v porovnání s nima? - Cože? - Myslím ohledně ptáka. - Ještě jednou. - Co můj pták? - Tvůj pták? - Jak si vede v porovnání s černochama? - Už půjdu. - Hele, ptám se jen proto, že jseš dost úzká, takže musíme mít asi s bráchama podobnou velikost. Úzká jako tam dole?

Tvá vagína byla úzká. - Ty jseš fakt vůl! - Hele... - Hele... - Víš vůbec, jak se jmenuju? Sha... quinda? - To jako fakt? - Nech mě to doříct. - Barack. - Obama? Ten prezident? - Ne, nech mě domluvit. La-la...

Lajuice... D... D-Dante. - Dante je klučičí jméno! - Tak máte divný jména! - My? Jdi do háje! - Podívej se na kterejkoli tým. - Jakej tým? - Basketbalovej. Mně je basket ukradenej. Proč by mě měl zajímat? Já tu teď nechci řešit basketbal! Chci vědět, jak je na tom můj pták ve srovnání s tvejma černejma klukama. Tak abys věděl, tvůj pták je jako baterie.

Jako obří autobaterie? Ne, jako AAA. Je aspoň dvakrát takovej! Aspoň... V MINULÉM DÍLE: Jaký to bylo? - Co? - Naplnilo to tvá očekávání? My dva?

Jo, bylo to fajn. Ne, ptám se, jak se ti líbilo tvoje poprvé? Moje poprvé!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Exotičtější? - to mi připomíná ten for, "Je to černý a žere to hranolky, co je to?" - Půlka USA...

161

Odpovědět

Aaaa... borec zažil můj životní sen (nebo spíš jeho polovinu).
Jinak zatím nejlepší díl.
,,Like a big car battery?" ,,No, triple A." :D

223

Odpovědět

Tý vole, to je kus ale.

211

Odpovědět

Obama nejlepší :-D

300

Odpovědět

Ten týpek má někdy výrazy jak kreslená postavička :D

483