Rasistické kafe

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:687
Počet zobrazení:8 101
A máme tu další video z dílny Juliana Smithe. Tentokrát vám zazpívá chytlavou písničku o kávě. Jste co se týká kávy také rasisiti? Písničku si můžete stáhnout z iTunes.

Přepis titulků

Jeho kafe je černé. Jeho kafe je bílé. Ale my pijeme obě, protože na tom nic není. Někteří pijí jen bílé. Jiní pijí jen černé. Ale my pijeme obě, abychom nebyli terčem kritiky. Nepijeme, nepijeme rasistické kafe. Nepijte, nepijte to rasistické kafe.

Jsem rasista proti tomu rasistickému kafi. Není žádné lepší nebo horší. Všechny nápoje jsou si přeci rovné. Náš svět je obrovský a máme tu spoustu různých kafí. Cappuccino, macchiatto a mé oblíbené americano. Každému je fuk, odkud jste. Východ, západ, sever nebo jih. Sklapněte a otevřete pusu. Určitě vám zachutnají obě, aspoň doufáme. Nepijeme, nepijeme rasistické kafe. Nepijte, nepijte to rasistické kafe.

Jsem rasista proti tomu rasistickému kafi. Není žádné lepší nebo horší. Všechny nápoje jsou si přeci rovné. - Bílý příteli, ochutnej. - Ty jo, to je moc dobré. - Černý příteli, ochutnej. - Ty jo, to je moc dobré. - Bílý příteli, ochutnej. - Ty jo, to je moc dobré. - Černý příteli, ochutnej. - Ty jo, to je moc dobré. - Fakt moc dobré. - Fakt moc dobré. Nepijeme, nepijeme rasistické kafe.

Nepijte, nepijte to rasistické kafe. Jsem rasista proti tomu rasistickému kafi. Není žádné lepší nebo horší. Všechny nápoje jsou si přeci rovné. Není žádné lepší nebo horší. Všechny nápoje jsou si přeci rovné. Tohle jsem udělal pro vás! Stáhněte, stáhněte si tuhle píseň z iTunes.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady ze sebe dela hroznyho dementa :D nevim proc ale pripomina mi tim Stiflera :D

20

Odpovědět

Rasisticky kafe,Never Get Naked in Your Shower ,čtu si knížku :P takovej ultimátní playlist :P

200

Odpovědět

Jak tam zapíná ty světla :D bomba! Čekal bych větší hodnocení.

194

Odpovědět

tak toho se nedočkaš

1912

Odpovědět

Nejsem rasista, mám černej Facebook

182

Odpovědět

Rozhodně bych uvítal více videí od Juliana Smithe.

203

Odpovědět

tohle mi naprosto připomělo naši debatu, ve které jsem zjistila, že jsem rasistka :D.
Já nevím , moc lidí si ten ¨pudink nepamatuje, ale ještě se prodává- DANTE. Tam je vždycky nahoře lískooříškový světlý krém a dole je tmavý kakaový. Někteří to míchaj, některým chutná ten akkaovej a já vždycky pečlivě vybrala ten bílej, protože mi vždycky chutnal víc a ten tmavej pudink už sem sněhla jen kvůli tomu, že tam byl. Sem tohle právě říkala, že bych ráda někdy si koupila ten lískoříškový krém samotný bez toho čokoládového. A pic ho :D rasistka...

201

Odpovědět

Ty jeho videa jsou parádní! Jdu si pustit "Čtu si knížku".
PS: tim pohledem mi trochu připomíná Steva Stiflera :)

181

Odpovědět

Ty vole :D, říkejte si co chcete, ale toto je pecka :D!

196

Odpovědět

Dobré vidéjko, s dobrou melodií a skvělýma kamennýma pohledama. Ale teď mě omluvte jdu si pustit Čtu si knížku, což je na úplně jinačí úrovni :D 7/10

193

Odpovědět

volila som rovnaky postup

180

Odpovědět

Tak jsem rasistka no :D Nemůžu za to, že mi černý kafe nechutná. Ale piju colu, tak se to anuluje :)

181

Odpovědět

Sakra a já pořád, koho mi Julian jenom může připomínat, Stiflera, sakra, Stiflera (S.W. Scott)! :D Jinač docela vlzelá melodie, čekám, že až si půjdu udělat kafe, popřemýšlím, jestli jsem rasista.

181

Odpovědět

Najviac sa mi páči ako je to točené s kamennými pohľadmi bez emócií ako druhoradá televízna reklama proti rasizmu. :D A ten nápad spojený s tými xichtami a chytlavou melódiou je proste k nezaplateniu :D 10/10 :)

191

Odpovědět

budu se opakovat pořád a dokola ale Julian je prostě úžasnej! :D

183

Odpovědět

Ten výraz je hroznej :DDD

180

Odpovědět

Piju čaj.

182

Odpovědět

A dáváš přednost čaji černému nebo bílému ? :D

180

Odpovědět

+LennyNejradši mám zelený :D

181
Další