Julian Smith - Back Then

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:5 542

Po dvou měsících je tu další video z dílny Juliana Smithe, jenže tentokrát nejde o žádný skeč plný absurdního humoru. I tak byste ale neměli být zklamáni. Julian totiž natočil plnohodnotný hudební videoklip, který se může pyšnit výborným příběhem a zpracováním. Pokud vás písnička zaujme a budete si ji chtít stáhnout v mp3 formátu, učiňte tak na iTunes, kde si ji můžete za necelý dolar legálně koupit.

Přepis titulků

Ukaž mi další fotku. Rád bych totiž zjistil... co se s námi dvěma stalo. Přišel jsem o paměť. Moc dobře chápu tvé obavy. Už to není jako dřív, ale já to nevzdám, já to nevzdám. Udělám, co bude v mých silách.

Nechci žít s výčitkami, nechci od toho jít pryč. Chci si prostě jen připomenout, jaké to bývalo kdysi. Jsem s tebou na konci a taky na začátku. Chci si prostě jen připomenout, jaké to bývalo kdysi. Moc dobře chápu tvé obavy. Už to není jako dřív, ale já to nevzdám a udělám, co budu moct.

Já to nevzdám a udělám, co budu moct. Já to nevzdám a udělám, co budu moct, abych věděl, abych věděl, abych věděl... Nechci žít s výčitkami, nechci od toho jít pryč. Chci si prostě jen připomenout, jaké to bývalo kdysi. Jsem s tebou na konci a taky na začátku. Chci si prostě jen připomenout, jaké to bývalo kdysi.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vzpomněl jsem si na Návrat do budoucnosti, kde stroj času měla být původně lednička, ale nakonec se rozhodli pro auto... :) Fajn video :)

200

Odpovědět

taky bych rád ještě jednu šanci

260

Odpovědět

Najprv som si myslel, že z toho domu vyletela TARDIS a ja že ČOŽEE?! Potom som si však uvedomil, že si sadal do chladničky. Celkom sklamanie.

1813

Odpovědět

Je to sice hezké, BUT I´IM READING A BOOK GIRL!!!

240

Odpovědět

Někdo moc koukal na Doktora Who. :D

202

Odpovědět

Vsadil jsem se se svým známým, že dokáži zmanipulovat bandu tupých oveček vašeho formátu k tomu, abych dostal co nejvíce palců dolů na tento koment.

2224

Odpovědět

Přihlásil jsem se, abych ti dal palec dolů. Nechci vypadat jako tupá ovce, ale možná jsem takový alespoň z části. Dost si tím napomáháš, když o lidech píšeš jako o ovcích ;-) :-D Hezký den a palec dolů.

1914

Odpovědět

Být na tvém místě tak se vsadím že získám hodně palců nahoru a pak udělám přesně to co ty, protože lidi udělají přesný opak a když si vyprošuješ palce dolů dají ti nahoru. Tak doufám že jsi dost inteligentní a udělal jsi to tak jak bych já, proto ti dám palec nahoru abych ti pomohl :-)

180

Odpovědět

PS: mě obvykle ke spoustě palců dolů stačí abych si nevšiml chyby ve slově, lidé tyhle drobnosti z mě neznámého důvodu považují za tak hrozné že je hodnotí přednostně před významem toho co napíšu.

190

Odpovědět

+HMTDA co tak prv zmenit seba a doucit sa gramatiku?

187

Odpovědět

Kámo, jestli chceš udělat něco takového, musíš si vzít příklad z profi trolů, jako například zlorodiny (Zlosyn, Zlopán, Zlodcera, Zlo<>) a říct že tohle video bylo hrozný. Pak do té jednoduché větičky nasekej tolik gramatických chyb, kolik tě jen napadne a jako třešničku na dortě přidej spam na video, které se k tomuto tématu vůbec nevztahuje. V ideálním případě toto:
https://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY
Nezapomeň jej nazvat mnohem lepším. Zaručuji ti tak stovku hateů.

00

Odpovědět

Vyvolává pocit příjemné nostalgie... 10/10, jen málokdy se mi stává, aby se mi písnička líbila hned na první poslech.

201

Odpovědět

hned jsem si vzpomel na http://www.youtube.com/watch?v=k8mtXwtapX4 jinak urcite originalni a dobre video

183

Odpovědět

Na konci jsem furt čekal na "I MADE THIS FOR YOU!!!!"
Ale stejně je to super klip. Originalita mu nechybí.

180

Odpovědět

Vôbec toho chlapíka nečekujem, ale čo som od neho videl, malo úroveň.
Julian je evidentne výborný producent... Nieje trápny, je nenútený a čo spraví, vyzerá profesionálne, čo je z mojho pohľadu od netových "producentov" pomerne zriedkavý jav....

191

Odpovědět

To bych i podepsal. ;-)

201

Odpovědět

Díky, to jsem nevěděl. Čili bych to měl asi přejmenovat na Back Then, že? :-)

190

Odpovědět

Indiana Jones nas naučil že lednička je dobrej jadernej ukryt...ale že se s ní da cestovat časem jsem nevěděl :(

181

Odpovědět

Tak az bude atomova valka, tak se schov do lednicky. Ja si radeji najdu atomovej ukryt...
Protoze lednicka te fakt nezachrani. Ty lidi jsou fakt hloupejsi a hloupejsi. Neveris nahodou na Ewoky?

1870

Odpovědět

+RossiA ty víš co je to ironie?

190

Odpovědět

Cestovať v čase sa dá aj v starej policajnej búdke. Tak prečo nie v chladničke? :D

191

Odpovědět

Celkem dobře vystihli Juliana za mlada, aj Rendy se jim povedl.

210

Odpovědět

Tleskám. Proč by mělo být vše of Juliana Smithe vážné? :-)
A sakra, i když to nebylo vtipné, je to originální. Kdo se nechá vystřelit v ledničce, aby zachránil sám sebe na střední škole? :-D Moc dobrá písnička a moc dobrej klip.

230