Recenze iPadu 2

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:862
Počet zobrazení:8 971

Různých parodií na výrobky firmy Apple se po internetu válí spousta, ovšem myslím, že tohle obzvlášť pobaví. Dočkáte se skvělé recenze iPadu 2 od opravdového odborníka, který vám v praxi předvede všechny úžasné nové funkce iPadu 2. Kdo by nechtěl mít iDeskuNaKrájeníOvoce? :)

Přepis titulků

Zdravím vás. Dnes vám něco povím o nejnovějším produktu firmy Apple, iPadu 2. A nyní. Chvíle, na kterou jste všichni čekali. Takhle... to vypadá. Umí prakticky všechno, co původní iPad.

Ale jak můžete vidět, má o dost větší obrazovku. Je to 27". A také má spoustu nových funkcí, které si přiblížíme v této recenzi. Takže, podívejme se na to. Zapínací tlačítko je zde. Velkou výhodou je, že se zapíná opravdu rychle. A je to.

Jak můžete vidět, rozhraní je prakticky stejné. A dotyková obrazovka pracuje jako vždy výborně. Podívejme se na nějaké nové funkce. Když půjdete do fotek. Skvělá nová funkce je, že můžete automaticky upravovat fotky a ovládat celý proces hlasem. Když máte třeba tenhle obrázek A řeknete: Knírek, brýle, fajfka, cylindr, Afroameričan.

Vidíte, že se vše změnilo automaticky. Takže to je opravdu super. Pojďme zpátky. A podíváme se na nové iTunes. Jo. Rozhraní je prakticky pořád stejné. Ale má skvělou funkci. A to, že stahuje automaticky dobrou hudbu a maže špatnou hudbu.

A pokud máte nějaké album Justina Biebera, dojde k celkové autodestrukci. Další skvělá věc u iPadu 2 je, že umí přehrávat CDčka - díky tomu je vypalování muziky o dost jednodušší. Jo, pusťme to. Reproduktory jsou tentokrát opravdu dobré.

Trochu zvýšíme hlasitost. Tyhle reproduktory jsou tak dobré, že si můžete dokonce nastavovat basy. Jo. Další skvělou funkcí je vestavěná HD kamera. Nejenže fotí úžasné fotky, ale také natáčí v rozlišení 1080p. Fotku!

A navíc umí automaticky editovat vaše filmy. Vložíte filtry, hudbu, zvukové efekty a udělá všechno za vás, aby to vypadalo úžasně. Právě teď mě Anders natáčí. Tohle je pouze zbraň na hraní. A mám na sobě obyčejné oblečení, takže... Uvidíme, jak to funguje. Akce!

Jo. Tato funkce je také ovládána hlasem. Přehrát. Můžete vybrat ze spousty různých přednastavení, jako horor, komedie, nebo romantika. Pauza. Přestříhat v plnohodnotný akční film. A přehrát. Také můžete používat Skype, což z iPadu dělá praktický telefon.

Haló? To jsi ty, Andersi. Počasí vypadá dobře. A mp3 přehrávač můžete používat při běhání. Další skvělou věcí je, že dostanete spoustu vestavěných aplikací. Ukážu vám své nejoblíbenější. iKreslícíTabule iJídelníTác Má někdo hlad?

iBrokovnice iPodložkaNaKrájeníOvoce iGPS Velice praktická při řízení. iDálkovéOvládání Zvyš hlasitost.

Dobře, jen použiju své dálkové ovládání. iMléko iMotivátor Trénuj pořádně. Studuj pořádně. Tlač pořádně. iOheň Ano, iPad 2 nabízí spoustu funkcí.

Dal bych mu 5 z 5 jablek. Nezapomeňte navštívit apple.com pro více informací o iPadu 2. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (89)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja pouzivam aplikaci kterou napsal primo jako autobiografii Steve Jobs a je to aplikace iDiot

182

Odpovědět

keta: oooooo.. NEPOVIDEJ !
procpak si myslis ze je to v sekci "parodie"?
(ale pokud byl tvuj komentar myslen jako ironie, mohlas za tim udelat aspon smajlika)

180

Odpovědět

Já si myslim, že je to celý FAKE, že je to nějaký skleněný prkýnko s nálepkou a vnitřní prostředí udělaný počítečem. Třeba když skypeuje tak mu podbikává čapka.

1830

Odpovědět

Mě to teda pobavilo :))

180

Odpovědět

Zant: Ten kluk má 27 placový iMac bez podstavce.
Stanger: Existuje, ale video natočil ještě před jeho vydáním.

180

Odpovědět

vím ,že je to trpný , ale existuje ipad 2 ? :DDDDDD

185

Odpovědět

a nevýte kde najdu další videa od těch týpků ?

181

Odpovědět

já použil ibomb ! doporučuji všem atentátníkům !

181

Odpovědět

NE5MRT3LN1 PIČUS NA nTOU

1816

Odpovědět

Nejvíc zabil ten Biber.Taky super ty Iveci(Ishotgun,Imilk,Ifire......) :D

181

Odpovědět

Odhoďme stranou všechen iHumor Chtěl bych se zeptat, co to vlastně ten kluk z videa vlastně má ? Jak se jmenuje ten produkt ?

180

Odpovědět

NE5MRT3LN1 a ten oheň už išiel aj so starou nokiou , kde sa hrabe apple :))))))))))))))))

180

Odpovědět

NE5MRT3LN1 me zabil :D

180

Odpovědět

fake, v 5:25 tam lije to mlíko ten týpek za tím iPadem

198

Odpovědět

VeriiQ , pozri si jednu čast nejakej americkej CSI a nájdeš to tam ;-).

180

Další