Recenze na Emoji ve filmu

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:4 885

K tomuto videu je třeba malý úvod. Jack Douglass z kanálu jacksfilms natočil několik velmi sarkastických videí o filmu Emoji ve filmu. Načež se mu ozvalo studio s tím, že je očividně velký fanoušek filmu a nabídli mu vstupenky na světovou premiéru filmu. A Jack se premiéry zúčastnil a nyní se s námi podělí o zážitky z tohoto filmu roku.

Poznámka: Vtip s krevetou, která se hodí na Barbie, pochází ze série reklam z 80. let, které měly přilákat více turistů do Austrálie. Paul Hogan na konci jedné reklamy řekne, že přihodí další krevetu na "barbie", což je slangový výraz pro gril.

Přepis titulků

Takže jsme na cestě na světovou premiéru. Jak ti je, zlato? Je mi trapně. Tak to mně ne. RECENZE FILMU EMOJI Jsou Emoji ve filmu tím nejhorším filmem v dějinách filmu? Ne. Jsou Emoji ve filmu tím nejlepším filmem v dějinách filmu?

Ano. Dávám tomuto filmu 100 emoji z 10. Vyhoďte všechny své Blu-ray disky, tohle je jediný film, který potřebujete. Kde začít... Tak třeba u grafiky. Emoji ve filmu běží na solidních 120 fps ve 4k HDR a počet snímků se drží na stejné hranici. Polygony téměř nevnímáte, téměř nelaguje a ovládání je plynulé.

Ale to vše už víte, takže si promluvme o příběhu. Gene do svého světa nezapadá. Pak potká Jailbreak, která tam také nezapadá. Tento film má krásné poselství. Tím je: "Kupte si na Emoji ve filmu co nejvíce vstupenek." Jsme v dračí sluji. Co je to za peklo? Propásl jsem možnost si pokecat s T.J. Millerem a Patrickem Stewartem. Lekl jsem se jich.

V jedné scéně zamíří hlavní postavy do aplikace Just Dance. Vůbec není přehnaně dlouhá a trvá snesitelnou dobu. Opravdu jsem měl chuť vyhledat si tuhle aplikaci. Nyní je zdarma na iOS a Android. Promluvme si o vtipech ve filmu. Ty vtipy jsou úžasný! Gene se zeptá emoji hodin, kolik je. A hodiny odpoví: "Moje oči jsou ručičky!"

Placák emoji narazí do emoji ve tvaru kávy a řekne: "Promiň, mlíčňáku." A káva odpoví: "Nejsem mléko, jsem káva." Gene se zeptá krevety emoji, co má v plánu. Kreveta australským přízvukem odpoví: "Hodím se na barbie." A pak se hodí na Barbie. Geneovi rodiče jsou oba "chm" emoji a celý film mluví úplně monotónně.

Naprosto vždy. Nikdy to prostě nezačne nudit. Tenhle vtip je stejně dobrý po padesáté jako poprvé. Ze smíchu mě bolela bránice. V jiné scéně zamíří do aplikace YouTube. Zeptám se vás, jaké video podle vás použili, aby reprezentovalo celý YouTube? Představte si něco relevantního, o čem každý mluví. Ano, Pen Pineapple Apple pen.

Jedna z mých mála výtek směřuje k tomu, že během prvních 10 minut filmu se objeví pět vtipů a výkalech. Kéž by jich bylo víc. Proč jich mít jen pět? Ale to fakt jen hledám vady na kráse. Promluvme si o soundtracku. Je úžasný. Připomíná mi, jak se v Just Dance objevuje čím dál víc velkých hitů.

Pořád na to zapomínám, stejně jako na to, že aplikace je zdarma. Můžete si ji stáhnout na iOS a Android. To je náklaďák. Mají tu emoji náklaďák. Je tu video emoji! Máš v záběru prsty. Už to vidím. Nemají tu červený koberec.

Je to spíš emoji koberec. Támhle je Gene. Právě vstupujeme na největší událost našeho života. Mou největší obavou bylo, že film neskončí obří taneční párty. Naštěstí tento film skončí obří taneční párty. Tancují na píseň Feel This Moment. Osobně bych upřednostnil Everybody Dance Now, ale i tak to byl silný moment, který mě donutil si stáhnout aplikaci Just Dance na Android nebo iPhone.

Dámy a pánové, nyní se dostáváme ke spoilerům. Pokud si nechcete pokazit zážitek, vypněte video. Jdeme na to. Gene a Jailbreak si nezašukají. Ani jednou. I v traileru se objevuje spousta sexuální napětí.

Je vidět, že Jailbreak chce opravdu ošukat. Nejenže si nezašukají, ale ani se nepolíbí. Gene se nedostane na druhou, dokonce ani první metu. Nijak mi to nezničilo zážitek z filmu a stále mu dávám maximální počet. Ale na konci musel být fakt nadržený, hlavně když po něm opravdu jede. Ale to jsou kraviny. Jsem si vědom toho, že Emoji ve filmu mají na Rotten Tomatoes velmi nízké hodnocení.

Ale tihle kritici tomu nerozumí. Emoji ve filmu je originálním filmem. Už mám dost těch různých sequelů. Thor 3, Transformers 5, Spiderman 6? To radši Emoji ve filmu 1. Ti kritici jsou jen ztroskotanci bez jakéhokoliv společenského života. Měli by vyzkoušet aplikaci Just Dance, kde si můžete užít personalizovanou společenskou zábavu.

Nyní je zdarma na iOS a Android. Teď to vše sundavají. Asi všechno krásné musí dojít emoji konce. Doporučuju vám, abyste na film okamžitě zašli. Je to zábava pro celou rodinu. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdybyste hledali na internetu definici absolutní ironie najdete tam tohle video :D bomba

11

Odpovědět

misto "emoji konce" bude znit lepe "emojivniho konce". sam Jack ostatne rika "emojional end."

01

Odpovědět

Já myslím, že se to velice povedlo. Ironie odkapává z každé sekundy přesně tak, jak to mám rád. Děkuji za překlad!

212

Odpovědět

Trapný, tenhle týpek neumí být ani sarkastickej, nuda.

1420

Odpovědět

On se nesnaží být sarkastický, ale ironický.

1810

Odpovědět

+Daniel99To je jedno, nejde mu to.

16