Zachraňte Parda!Malviviendo (S03E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:6 876

Další díl natočený na youtube, překlad do týdne na videacesky.cz - tomu říkám servis! :) Potěším osobu, která si v diskusích stěžovala na to, že Jizva neusíná. Tvůrci pořadu prosbu vyslyšeli, ale co je realita a co skutečnost?! :) Kromě stovky slovních hříček je v tomto díle (v originále) v jednom úseku mluva 80. let, za další: Ony "jiné" hlasy jsou opravdu namluvené herci, kteří původní hrdiny dabovali a Farruquito je zpěvák, který opravdu někoho přejel a ujel. Prej. Nějaké další postřehy?

PS: Můj osobní tip: čekání na další díl - za mě týden od vydání na youtube. Až zkouknete filmy na videacesky.cz, tak vám (pokud můžu) doporučuju film Velká nádhera (it).

Přepis titulků

Půl života na konzervatoři a nakonec balim špeky malýmu zlobivýmu snobovi. Hele, těch houslí už mám po krk. Takhle jsi mi užitečná a udržíš si práci. - Spravedlivý pro oba. - Jo, ale aspoň respektuj zákon huličů. - Kdo balí, ten odpaluje. - Zákon huličů? Tak to bude asi na severu holka, tady platí Jizvův zákon. Je jedno, kdo ubalí.

Jizva to vždy vyhulí. Absolutní rým. Dobrá, tady je, pane Domingo. No teda! Jste se to učili na konzervatoři, nebo co? Kéž by. - Jak se jmenuješ? - Najednou tě to zajímá? K sakru, tvoje matka. Hýždě připravené, brácho?

Co děláš, ty vole? Jezdecký pumpky dělají pevné půlky. Čemu se směješ, služko? - Nevíš, kdo jsem? - Vím, kdo je tvůj otec, proto ti nerozbiju hubu. Cože? To je nepřípustné! Bratře, nic neuděláš? Tak jí zvední vejplatu.

A ty... Nejsi můj brácha. Běž si za maminkou. Dobrý den, synu. To je smrad, jste cvičili jogu? - Paní Roso, služka vašeho syna mi... - Dobré ráno, mami! Kam jdeš? Sluší ti to. Nepamatuješ si? Minulý týden jsem ti říkala, že pojedu pracovně do Ginebry.

Paulino pojede with me. Potřebuju, aby mě doprovodil někdo zkušený z ochranky. To schvaluju, Ginebra je novej Bronx. Uvidíš, synu. Představím ti Roberta, bude náhradník za Paulina a zastane ho. Bude tvůj driver, tvoje ochranka. A taky chůva, další dva týdny.

Těší mě, pane. - Mami, to není potřeba. - Je to potřeba, synu. Mami! Já to nepotřebuju, už mi neporoučej, do prdele. Kde se vzal tenhle? Jseš kurva ninja, nebo co? Ten ti dal, jak děvce! A navíc od správce, taková ostuda! Lituji, pane Domingo.

Ano, jsem nenápadný a rychlý. Proto beru víc, než ostatní. Domingo, nech už těch blbostí, prosím. Žádám tě, aby ses k Robertovi choval hezky. Bude s tebou dělat tvoje věci, místo Paulina. Má dobré doporučení. Jenom je v naší zemi krátkou dobu. Dnes začíná a vezme tebe a Luise na hodinu jezdectví.

A počká hezky ve dvěřích, aby vás odvezl zpátky. - Cokoliv řekneš, mami. - Tak to je jasné. Nezapomeň, že jsi teď pán domu. A i když jsem určila jasná pravidla, musíš se o všechno postarat. Chovej se jako opravdový Pardo Rosas, prosím. A předveď mi, že už nepotřebuješ chůvu. Krásná slova, maminko Fatimo.

Nebojte se, já ho ohlídám. - Jseš nechutnej. - Paní, už je na čase. Má pravdu, čau! Co je brácho? Líbí se ti ta houslistka, co? Jasně, že jo. Jsem si všimnul. Bacha, ať něco nechytíš. Jasně, protože... Zdravý lidi nedělají sluhy, ne?

Tenhle? Ten nemá papíry. Můžeš ze sebe přestat dělat kokota? Poslouchejte dobře, pane. Paní Rosas mi jasně řekla, že beru za ochranu pana Dominga. Takže vám dělám jen laskavost, ne buznu. Takže se budeme respektovat. Ty nevíš, kdo je můj otec, co? Takže pozor, ať se nespleteš, nebo budeš smažit kuřata v KFC, jako všichni tvý bratranci.

Takže mazej řídit, za to bereš prachy. Hej! Posral ses tam vzadu, nebo co? Otevři mi dveře, šofére latino. Ano, pane. Promiňte. Kapitola 3x04 Zachraňte Parda Včera jsem viděl v mym kině film o... O paralelních vesmírech.

Víš, že tahle teorie říká, že ve vesmíru je jako... Je víc vesmírů, stejných jako tenhle, jen se liší v detailech. Nevím, představ si, že někde bych byl prototyp krásy třeba já. Byl bych jako Brad Pitt, a s mým tělem hvězda. Bych zbožnoval. Co čteš, brácho?

Co tě to kurva zajímá? Jseš otravný dítě. Naučíš se mě milovat. Všichni to dělají. Jsem charismatický mladík, chameleonský, kultivovaný a mam kotlety, to musim taky připomenout. Moje máma říká, že když máš hezký vlasy, velkou pusu a dobrý kolena, dostaneš všechno, co ti byznys nabízí. A kotlety, ty já mám.

Mimochodem brácho, věřit v Boha je jen pro chudý, a ty to víš. Brácho? Usnul, hm. Ty vole, Jizvo! Kdes byl? Čekáme na tebe a jdeme do školy. Co? Líbí se ti můj styl, co? No, popravdě ne.

Vlastně máš pravdu. O Jizva, o Jizva, hle jaká nádhera, přijeď do Sevilly, jak budeš moc... Jizví, jaká radost, že jsi tu s náma, človíčku! Hovínko do moříčka! To byl dobrej nápad s těma siamčatama. Hele když jsme teda čtyři, proč nejít na pláž? Míčové hry, nafukovací madračky, all together.

Zahulíme jahodovou šíšu. To bude jízda, chlape. Bože, tohle nedává žádnej smysl. Hele, kde jsou moji kámoši, prosím tě. - Kde? - Hej, Jizví. Nečil se, přijdeš o rozum. Dneska nemáme ani jeden, ani dva, ani tři, ale tři plány. Půjdeme na chvilinku do posilky. Jedno frapíčko ve Starbucksu... No a hodíme taneček, ne?

Parádně si zatrsáme, Jizvíne. Chceš jogurt? Z týdle věci úplně šílíme. Navrchu je úplně nejlepší. Chceš taky trošku jogurtu? Nebo si dáš radši šíšu? Máme jahodovou, jablkovou nebo gulášovou. Co?

Kdybyste byli mí kámoši, pozvali byste mě na pivko a jointa, pičo. Jizví, co to říkáš? Prosím, tě! My přece jedině bez drog! Víš, že maximálně prodávam Postinor, talbety proti hladu, jogurty s vlákninou a čínský hydratační krémy pro děti. Jestli chceš něco silnějšího, pak ruský steroidy. Aby ti neprodali něco špatnýho, co? S timhle bříškem. Jointy jsou navíc špatná věc! Podívej na Formu, začal s jointama, pak kokain, heroin...

Sračka, bulimie, anorexia, spála. Nakonec AIDS a ted je po něm. Jenom proto, že byl BAD BOY. Tohle už se nenosí, človíčku! Jizví, teď je naší drogou láska. Řekni: YES. Jasně, Jizví. Můžeš být špatný a přeci se o sebe starat.

I pro rebela jako ty existuje kosmetika. Třeba jako ty černý plechovky s ohněm. Ale to nejdůležitější... Je následovat sny. Podívej na Kakiho, má našlápnuto na výhru v Caruso show. Síla, co? Ty vole, bro!

Dokážu lítat. Mám tě rád, ty vole. Hele, víte co? Ať vás zprcaj. Já jdu odsud. Já jdu, rychle pryč. Počkej! Jizví, počkej. Já to vím. Vím, věř mi. Jste ze dvou rozdílných světů. Ale, když ji miluješ.

Není co řešit. Tak to sakra udělej! Ale, co to kurva děláš? Nevím. Vlastně to nebylo v příručce, ale... Je to kurva hluboký, ne? - Je to jen sen. - Sakryš tati, nechci kouzelníka! Jsou to moje narozky. Chci prostitutku, jako všichni v klubu. No jasně, tati. Ne.

Prosím tě, neříkej to mámě, jo? Respekt, jo? Nenávidím tě, abys věděl. Nenávidím. Pořád stejný. 1. POKUS - ULICE MOSQUEDA 18,30 HOD - NEGRO Ahoj, promiň. - Ty jsi Jesús? - Jo, Santiaga? Jak je? - Myslel jsem, že nepřijdeš.

- Jo, promiň to zpoždění. Stála jsem poblíž půl hodiny v zácpě v Ultrera a... - V pohodě. Nic se neděje. - Dobrej, paní. Dáte si něco? Vinný střik. Červený se sodou. No dobrá, tak mi něco o sobě řekni. Tak... Nevím... Jsem z malý vesničky v horách, jmenuje se Urriera del Postigo. Vlastně jsem ze schůzek naslepo nervozní.

Já taky. Já jsem z... Máma mi to vždycky říká: "Buď opatrná Mario Santiago". Buď opatrná. Každý takový den potkáš aspoň jednoho zmetka. A já jí říkam: "Mami, klídek holčičko." Umím sebeobranu ze školy. A hlavně mám vždy v kabelce mačetu. Nikdy nevíš, co se může stát. Aha, no to jo.

No jasně. Moje máma je chuděra ztracená. To já byla vždycky mamina. To je pravda, protože jsem z pěti sourozenců a já jsem jediná holka a jako taková jsem vždycky na vesnici slyšela, co se děje. O feťácích na okraji měst, o bordelech, kde ti dají do koly aspirin - a pak tě znásilní za městem. - No to jo. To je pravda.

Promiň... Ten prstýnek je zásnubní? - Jsi zasnoubená, nebo...? - Tenhle? To zas ne, hele. To je prstýnek cudnosti. - Cože? - Prsten cudnosti, povídám. Takže jsi ještě panna? Vadilo by ti, kdybych si tě vyfotil mobilem?

Neuvěřitelný. Hele, chlape. Do svatby se ředkev neloupe. Je to slib, který jsem dala kmotře. Že to nezkusím s chlapem do svatby. Ale to je pokání, nebo...? Ne, jen věřím, že takhle to má být. Nevím, počkat na chvíli, kdy budu věřit, že je to muž mého života. A že to bude výjimečný okamžik.

Víš, jak. Se vším, se svíčkama, s romantickou hudbou od bratří Nedvědů, s erotickýma hrátkama. Třeba mi polít tělo gulášovkou. Já si myslím, že sex je přeceňovanej, nebo... Jednou to uděláš, ať už před nebo po svatbě a zjistíš, že... Že to, co jsi očekávala, je ve skutečnosti... Nemá moc smysl, je to jedno.

Tak jo, ale... - Já myslím, že to tak bude lepší. - Hele, Santiago... Sex je špinavej, jasný? Žádný krásně rozevlátý spodničky, ani vlnící se záclony. Jasně, nebo... Manžel tě odpaní a udělá se ti na břicho. Je ti to jasný? A proto, že jsi nezkušená, nebude to moc sladěnej rytmus, bude to takový nešikovný.

Taky mu určitě vypadne pinďour a... Jak ti ho tam bude rychle cpát... Přinejlepším... Nevím, tě odpaní na dvou místech v jednu noc. Hele, nevím. Tohle nebude jako erotická scéna z romantický komedie, jasný? Bude to trochu... Jako špatně natočená porno scénka. Řekls teď docela dost blbostí, ne?

Máš pěkně prořízlou hubu, synku. A já jsem slušná holka. Vlastně nevím, jak jsme tak mohli vyjít. Tak podobní na ty jejich procenta. No to ani já ne, popravdě. Hele, Santiago, jseš moc hezká a moc milá, ale... - Upřímně, hledám něco jinýho.

- Nějakej fík, ne? Tak jo, v podstatě. S holkou okolo, ale jo. Kéž by tohle bývalo dopadlo líp a dostal bych tě do... Promiň. K sakru, máš hodinky? Zrovna bude půl. Musím už jít. Lituju, dobrá? Odcházíte, slečno?

Dělá to 15,20. No to mi poser. Dobrý, vole. Jsi nejlepší, co? Uplnej Yamagashi, co? Budete parkovat, pane? Zatočte pořádně. Tady zatočte. Chcete parkovat, pane? Zatočte sem. Vypadni odsud ty černá držko, nechci parkovat, ty debile.

Jo, můžete. Já vám pomůžu. Pořádně zatočte. Co je kreténe? Jseš slepej, ty socko užebraná? Vypadni odsud, debile. Nerozumím kámo, ale pomůžu. Jedno euro a pomůžu. Pořádně zatoč, zaparkujeme a bude to v pohodě. Hovno, ty debile jeden. Co děláš, ty vole? Hele nezahrávej si se mnou, jo?

Ztrácím tu s tebou čas. To ne, já ztrácím čas a peníze s tebou, blbečku. - Hele, jestli hned nevypadneš od mýho auta... - Tak co? Co? Ještě musíš sníst hodně piškotů, abys mi mohl něco povídat, jasný? Takovej zasranej čmoud, polomrtvej hlady. Vojeb vlastní matku, ty debile. Ne, tvojí matku ojebu, jasný? Tě zabiju zmrde. Hned teď. Ahá, tys nechtěl zaparkovat, jo?

Promiň chlape, nenasírej se. Pokračuj dál, jen jsem ti nerozumněl, kvůli exotickýmu přízvuku. Musíš leštit nějakou tyč co, když jsi latino... Nezabíjej mě, prosím. Desperado, utíká ti můj brácha. Trochu jste se ve mně spletl ne, pane? Tahle práce je dobrá a já si ji udržim, za každou cenu. A navíc mi paní matka dovolila na vás použít i násilí.

Takže neser a klidně si seď v autě. Pro vaše dobro. Mateo. Mateo! Dělej. Nikdy neříkej, že jsme nebyli na tvý straně, kámaráde. Jizvo, co tu k čertu děláš? K sakru. - Díky světče. - Poslouchej, chlape. Tohle není dobrá doba pro čtvrť, jasný?! Co se to tu děje, kurva?

Kde to jsme? A navíc! Proč vám neseděj hlasy? Děláš si prdel? Jsme zdvojení, ty vole! Bacha, na pět čtyřicet hodin jsou pěšáci! Jste mrtví! Jo, do prdele! Posečkej chvíli. Hasta la vista, bejby. Můžete mi vysvětlit, co se tady děje, kurva?

Poslouchej, kreténe. Poslední dobou se v ghetu věci trochu zkomplikovaly. Centrum města, kde bydlí zatracený bohatý děcka jako ty, obehnali zdí. Obrátili se k nám zády. Teď jsme na území nikoho. Jizvo, tohle je peklo! Naštěstí jsme tě našli, než ti vystřelili mozek z hlavy. Na deváté a čtyřicáté třetí 28.

října, jsme v ohrožení. Teď. Smrt! Kaki, okno! Odkud se berou? Toho už jsme zabili. Co jsou zač? A proč na nás útočí? Na začátku bojovalo lidstvo o ropu, než se vrátili ke koním.

Poté kvůli jídlu a pitné vodě. Pak se ale sjednotili, aby hledali a lovili. Teď bojujou z vášně, z posraný vášně. My chráníme poslední kus čokolády. Všichni chtějí naše hnědý zlato, chlapče. Nikdy předtím by nestálo tolik něco, co takhle smrdí po hovně.

Ber, na. Svatý Bože, kluci! Myslím, že nás zvětřili. - Máme společnost. Ďáblové. Jsou venku, chybí nám Tony. Je jich nekonečno, k sakru. Co? U všech svatejch! - Kouř vítězství, ne? Ne, ne, promiňte. - Jseš mrtvej. - Fakt lituju. - Chlapče... Uvidíme se v pekle.

Slyšels mě zpívat? Taková ostuda. 2. POKUS - ULICE SALADA 19.15 HOD - KAKI Takže, tady Charlie obrpéro volá Tlustýho Portugalce žrouta hoven a vajec. Slyšíš mě, žroute kulí. Tady Tlustej Portugalec, žrout hoven a vajec. Viděl jsi někoho vcházet? Nikoho, vše v pořádku, vaše Velebnosti. Pojd, posaď se.

Dobrá pánové, řeknu vám to. Máme před sebou opravdovou akci, únos. Jasný?! Vím, že váš výcvik není u konce, ale k čertu s tím. Ve válce není čas na tréninky. Nevím, jestli jsem to už neříkal, ale trpím na astma a vysoký tlak. Já zrovna menstruuju a dost krvácím.

Asi jako v Osvícení, asi to nejde vysvětlit. Já jsem spíš dalekozraký a revmatik, jako James Joyce. Hele, jak se věci mají. Zpřetrhaný vazy, tři měsíce bez těláku. Jste pěkní usmrkanci. Podívejte se na mě a postavte se životu čelem.

Jestli budete takhle pokračovat, budete celej váš zasranej život jenom písklata. A hlavně víte, že mi to dlužíte. Hele, je pravda, že jsme mu dali svačiny, že mu děláme úkoly. A musíme uznat, že se nám daří líp, co je s náma Kaki v Pandách.

Cože? Pandy? V pandách je možná ta kráva Hello Kitty. Tohle je komando a já jsem velitel. Teď vám rozdám krycí jména. Nechci, abyste používali vaše opravdová jména v průběhu mise, jasný? Ty budeš...

Pan... Pan Kokot. Ty... Ty pan... Pan Xicht. Ty... Paní s ředkví. - A ty... - Já jsem jasnej... - Pan... C - R - 7 - Jasný, ne?

- Ty budeš pan Tlusto-Porto Tlusto-Porto, dobrý jméno. Tlusto-Porto proč? Proto, že to říkáš? To ne. Já mám kondičku. Jsem jako Ronaldo, jako Maradona, jako Arturo Flores, nejlepší technika. Nestěžuj si.

To tvoje tě alespoň vystihuje. Horší je pan Kokot. To ne, to ne. Nelíbí se mi. Nemění se to a tečka. Dobrá, dobrá, uvidíme. Nebo můžeš bejt pan Tlusto-Porto-Žerehovna-Žerevejce, nebo CR7 s přeraženym ksichtem a hnátama.

Vyber si. Pan Tlusto-Porto-Žerehovna-Žerevejce je nejvíc. Dobrá, takže domluveno, jo? Já budu pan... Charlie Obrpéro. Charlie Obrpéro, je to jasný, ne? Dobře, teď vám řeknu plán. Takže připraven? Cílem je dostat se do oblasti Whisky.

Tři, dva jedna, teď. No tohle, to byl můj míč Jabulani. - Co bude teď, no? Zé Pequeňo? - Co, co bude? To říkám já! Teď se musíme domluvit. Padesát euráčů a já... Já na všechno zapomenu, ti povídám. Blázníš, ty vole?

Příště si nehraj u silnice. Hele, počkej chvíli, duše moje. Vysvětlím ti to, abys pochopil. Připravuju se tady na bitvu o míč, co... Prosím o pozornost, pánové. Zelená pro operaci. Operace Přejetá liška má zelenou. Zkurvysynu. To byl můj Jabulani.

Tomu fakt nevěřim. Všechno jsem viděla, ty hajzle. Vrahu, Farruquito! Viděla jsem, jak jsi ho porazil. No to se poseru, taková ostuda. Volám policii a sanitku. No počkejte, co to děláte? Táhnu toho blbce odstud, paní. Jestli chcete, napište si SPZ a zavolejte policii.

Mně je to jedno. Na tohle fakt nemám čas. Myslím, že to přežije. MY DAY - MY DAY Operace Přejetá liška selhala. Zachraň se, kdo můžeš. Hnědý kód, hnědý kód. Nevzrušuj se, buzno. Tohle je součástí plánu. Tak tahle jeřábnice neni teplá.

Výborně paní s Ředkví, dobrá práce. Jedem pane Xichte, kde kurva jsi? Jsem na místě pane. Zneškodním stráž a postarám se o vůz. Cože? To je moc nebezpečný Xichte. Propíchni mu všechny gumy a uteč. Nedělej žádný blbosti.

Poslechni, Xichte! Kdo si ty sráči myslíš, že jsi, že na mě můžeš sahat? A ty, posranej Jabulani? Ke zdi! Kliďte se mi z cesty, idioti. To je den na hovno. Přinášejí mi smůlu. Takže vy to odserete. Nenechte ho utéct. Zachraňte cíl, jak chcete.

Zachraňte Kolumbijce! Takže cíl nám uniknul. Šváb ulítl, šváb ulítl. Seru na to. Jste pěkný hovna. Jste pěkný hovna. Je těžký mě zklamat. Ale vám se to povedlo, pánové. Vám ano. Vaše matky si měly radši zašít díry, než vás vysrat.

Kurev milion! Ty vole Kaki, vždyť měl pistoli. To je píčovina. Jste to, co jste. Hovna. Takže! Mise za trest. Musíte jít nakoupit pivíčka a pomoc mi s přípravou oslavy. Rozumíte? Můžete být taky přes noc, jestli jste očkovaní. Mám péřový povlečení.

Co? Ne, ne. Nehodlám se pohřbít. Do Banderillér se takhle pozdě nesmí. To neudělám. To je moc nebezpečná čtvrť. Hele! Víš, kdo je ve čtvrti opravdu nebezpečnej, pane Xichte? Se ještě uvidí. Pane Domingo, dochází mi trpělivost.

A to není k ničemu. Vy nevíte, kdo jsem? Jsem týpek, co má problémy s IRA. Ser na něj, brácho. Je to kecálek. - Tu máš. - No ale, co to děláš? Právě jsi skočil, abys věděl. Posíráš si život, čmoude. Nechápeš to? Budeš mlejt celou tu pitomou cestu? Můžu v tom fackování pokračovat.

Mně je to u prdele. Tě zbiju, ty vole. Kolik smůly mě ještě dneska čeká, svatá Guadalupe. Vážně? To bude můj úkol? Držet dopravní značku? Před dvěma lety bych měl cokoliv. Vždycky na mě vyšla nejtěžší část plánu. Zachraňoval vám denně prdel. A ted budu držet pitomou značku? - Časy se mění, Rato.

- Nediskutuj. Klidně. Vyližte si prdel, jasný? Hele, jak se jmenuje ta ulice, co vede za čtvrtí? Cesta Kulhavýho zpěváka. 3. POKUS - CESTA KULHAVÝHO ZPĚVÁKA 19.30 HOD - ZURDO Hele, Milo. Jediný, co ti říkám je, aby sis nechala trochu zarůst číču. Přece po tobě nechci, aby sis vytetovala moje jméno na krk.

Navíc, zakřovení se teď zase nosí. Osmdesátky se vracejí. Plyš, kuře Kalimero. Jsi dotěrnej, uvidíme Raule. Dotěrnej, pičo? Dělám to, abych zlepšil náš vztah... Píchání. Příklad: Mně se taky nelíbí, když pícháme a pouštíš chill out. Ruší mě to, nehraje to do rytmu.

Já jsem spíš na elektro Víc dub step... Hele, dobrý no. Co chceš? Abysme si promluvili a zlepšili sex? No tak já nevím, třeba... Bysme mohli rozsvítit. Že se dojdeš vychcat, abys vydržel trochu dýl? Že bys nebyl tak únavnej, když furt meleš při šoustání. Tohle je to, co nás ruší, ty vole.

Z toho jsou ženský nadržený celej můj život! Jasně občas nějakej komentář, ale ty nezavřeš pusu. Líbi se ti můj vocas? Jo? Jasně, že jo. Že se ti nelíbí? Koukni, jakej zásun, dívej! Hele dovnitř a ven. Koukni jak ho zasunu a vyndam. Kůže na kůži, koukáš? Máš to ráda s Lepeteguim?

Líbí se ti trenéři? Robert Jarni, Donato... Skoruju, sázím to tam. Arsenio Iglesias. Do prdele, super depor. Kubánci dali gol, kurva. Já všechno přeháním, ale je celej tvůj kočko. Ale jdi. Hele támhle něco jede, schovej se, ty nadrženej. Zdá se, že tahle kočička je v nouzi.

Na chvíli zastavím a zachráním jí. Teď zastavíš, co? Jasný, živočišná latino vášeň. Nezkoušej další blbosti. Nemáš šanci. Dobré odpoledne, slečinko. Nějaký problém? Ahoj. Díky, že jsi zastavil. Nevím, co se děje. Najednou se to zastavilo. O motoru nemam ani páru.

Stačí asi říct, že jsem hledala 20 minut otevírání kapoty. Dobrá. Kouknu se, jestli s tím něco můžu udělat. Děkuju moc, jste gentlman. Poslyšte, už vám někdo řekl, že vypadáte jako ten zpěvák Chayanne? Takovej hezounek. Chci říct, tak trošku. A navíc ten smyslnej přízvuk z telenovely.

- Jak to jde? - Dobře, olej se zdá být v pořádku. Řemen taky, nevím. Ale klídek. U nás doma jsem opravoval auta od patnácti. Pak jsem se trochu pobláznil, chápete? Tak jako všichni puberťáci. Už jsem to dlouho nedělal. Je to jak jezdit na mule, to se nezapomíná.

To ne. To je vedro, panáčku. Jak vás vidím v tom saku, vy se musíte upýct. Tak šup, pomůžu vám. Dejte mi to sako, nebo se vám zajebe od oleje. Díky, princezno. Tenhle pták chce svoje zobání. Jste v pohodě, slečno?

Tak šup, bloncka. Nakopněte tu pixlu. Opravils to, jsi můj hrdina! Můj Zorro. Dobrá, čičino. Nějaký další trubky, který potřebujou prohlídku? Ne, ne, ne. Neopustím tě. Ne, ne, ne.

Nikdy tě neopustím. Ne, ne, ne. Neopustím tě. Ne, ne, ne. Vezmi mě za ruku Když nenajdeš nocleh. V bouřce i v bezvětří budu tvůj přítel.

Konečně se nám to povedlo, Jizvo. Jedeme ke Kakimu. Co? Co to je, pánové? Ale... Co? Kde to kurva jsem? Jsi v Komalandu, vítej. Pánové! Hele, kdopak to tu je? Další kandidát do Haluškový čtvrti. Tohle znamená, že jsi v komatu z předávkování - Gratuluju.

- Co? Nemožný. Nemožné neexistuje, Postilla. Nemožné neexistuje v Komalandu, do prdele. Tohle je hustý. Vidíš ten knoflík z gumy, co vypadá jako pevnej cecek? To je evakuační tlačítko. Když ho stiskneš, vzbudíš se. Takže? Proč to nezmáčknete, ty vole? Tak hele, ty ksichte čůráčí povadlej, podívej se okolo sebe.

Z Komalandu se evidentně nikomu nechtělo. Víš ale, že koma je nebezpečné v tom, že můžeš umřít v opravdovém světě. Ale, i když se to ví, jeden to riskne. O čem to mluvíš, ty vole. Já se chci vzbudit. Dělej, já to zmáčknu. - Počkej chvíli? - Na co? Nejdřív ti zazpíváme. Co?

Zazpíváme ti písničku, pičo. Nevidíš, že jsme kreslení? My kreslení vždycky zpíváme. Chceme ti zazpívat o tom, že Komaland je nejvíc. Posaď se na tu potaženou pohovku kůží Alexandra Hemaly, vycpanou jemně perlivou vodou. Představení začíná. Jizvo, tak tohle si vyhrál, to nejlepší právě začíná.

Už vím, že nechceš odejít, vítej v Komalandu. Tady je ovoce vytuněný, tenhle strom plodí ubalený jointy, psí hovínka chutnaj jako zmrzlina, můžeš zhulit celou louku. (Vyhul to). Tahle řeka, ve který plave Rata, to není voda, ale Cuba libre.

Krávy tu dojí gin tonic, v Komalandu neexistuje kocovina. (Jasně, že ne.) Jednorožci ti vpíchnou svůj život. Sexy sirény jsou tu trochu jinak, pornoherečky vždycky vstřícné specialistky, které nemají AIDS. Tvoje vlastní moč chutná jak pivo, všichni jsme tu modré krve.

Pindoury rostou podle libosti a haš poletuje vzduchem. Jizvo, tak tohle jsi vyhrál, to nejlepší právě začíná. Už vím, že nechceš odejít Vítej v Komalandu. - Jo, a sníh je...

- Víc neříkej! Koks? To ne, ty zasraná smažko. To je cukrová vata! Tak to je hnusný, vole. Zklamal jsi mě, Jizvo. Nezasloužíš si žít v Komalandu. Pokémone, přestaň se pářit a pošli ho do šedýho světa. Squirtl... Do prdele, brácho.

Vzbuď se! Vzbuď se. Brácho, máme problémy! Co se děje, Luisíno. Kde to jsme? Ten dealer ná zavezl do nejstrašnější čtvrti Banderi. Tady bydlí ten chromej vrah! O tom jsem slyšel hrozný věci, je šílenej. Bude za nás chtít výkupný a táta nerad utrácí. A pak nás zabije, určitě.

To ne, Luisíno! Máme to! Jsme u Kakiho doma! Ale brácho, jsi šílenej, nebo kouříš tripy? Tak už se vzbudil, ten zatracenej Ronaldo. Jizva je zase v naší čtvrti! Quijote, pusť tam dráťák a ňákou dobrou, kurňa! Jo, už jdu. Jen se mi tu zasekl ten pitomej MP3 krám. Počkej, pustím ti něco hustýho.

FIFA, soundtrack ze hry FIFA. Nejlepší prostě, na tohle tancuje Cristiano. Jedem! Largo, jak to vypadá s jednohubkama? Vaše Velebnosti, nemůžu to dělat. Jsem pod hrozným tlakem, dnes není můj den. Jsem v krizi. Celou dobu tam zašlapávam šváby a mám jenom melouny s dírama.

Taky vydlabanej chleba a hodně konzerv, který nejsou popsaný a nevím, kterou vzít... A pak, kdy nám vrátíte peníze, které jsme vám půjčili na pivo? Zvedni se a poslouchej, ty vole. Jdi dovnitř a předveď, že za něco stojíš. Mně a všem těm lidem tady. Máš na to koule!

Máš? Dělej! Kliď se mi z cesty, ty ksichte. Jak je, co? Chlape? Ahoj, hele... Moc si na mě nedovoluj, jo? Já jsem dost blázen, jo? Jsem Niga. Cože? Že jestli jsem blázen, jo? Hele, čajíčku, dávej si na mě bacha, zrovna jsem...

Zrovna jsem vykradl čínskej bazar. Strašně nebezpečný. Jo, tak! To je hustý, brácho. Máš... Máš nějaký tvrdý drogy, abysme to oslavili? Co tě nemá, hele. Já jsem už... Já už jsem si to píchnul všechno... Sem. Hustý, hustý brácho.

Tak hele, brácho, teplý pivo, dobrej pakistán, bordel, provšivený děvky. Vítej ve čtvrti! To mi chybělo. Pičo, sem teda dorazit na podpatcích. Ahoj. Hele, Jizvo. Seznam se s mojí kráskou, trochu jsem jí zbouchnul.

Cože? Miláčku, mluvila jsem s matkou a v pátek jdem k nám domů na večeři. Pičo, co to děláš, Jizvo? Teď sis rozpůlil koule, chudáku. Dělej, zvedni se, ty nalezenče. To jsou pořádný koule, dítě moje. Panečku, takovej snobáček tady. Pěkně v sáčku, co?

Celej uřícenej. Spletl sis adresu, nebo co? Tak to je smůla, brácho. Takže mi dáš pěkně všechno, co máš. Dělej. Dělej, dělej, blbče. Vybral sis blbej den, na to, mě nasrat, kreténe. Takže pán je hrdina, nebo jak? Víš, co se tady stává statečným? Dostanou.

Kdo jsi, kurva? Prokletej ďábel. Viděl jsi ho? Jo, to je Zurdo, bydlí tady. Zurdo. trad: lucan_cruz www.videačesky.cz Jizvo spi, už spinkej.

Přijde guari a tě sní. Jestli neusneš, tak se pohřbíš. A já se vyseru na všechny tvý mrtvý.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ke stažení videa: http://peggo.tv/

30

Odpovědět

Ke stažení videa: https://www.ytbmp4.com

00

Odpovědět


Odpovědět

Co se stalo, nebyvalo driv "coňo" jen "vole"? Ale nestěžuju si, ty hovory jsou pak vtipnějsi :)

00

Odpovědět

Za deset.
Díky za překlad, jako vždy skvělá práce :P

40

Odpovědět

Výborné, jako vždy. Takže díky a těším se na další díl. ;)

120

Odpovědět

Tak toto bol najpopičovejsi koniec :D

80

Odpovědět

Co takhle přidat slovníček nejpoužívanějších výrazů? :-)

90

Odpovědět

tak to sfouknu rázem: coňo, joder, cara de polla, me cago en los muertos - stálice každého dílu:-)

150

Odpovědět

+lukan_cruzTomu říkám péče o zákazníky. Díky

20