#10 - 1D a MileyRekonstrukce YouTube komentářů

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 13
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:8 480

Dnes opět plním své resty a přináším vám poslední starší video, které se tu ještě neobjevilo. Je to vlastně dvojice krátkých videí. Jak napovídá název, opět se to neobejde bez popových hvězd.  

Přepis titulků

V PROSINCI 2013 YOUTUBEŘI "CRYSTAL LEAF", "JOEL JOHNSON" A "SWAGG KIDD" VEDLI ROZHOVOR POD VIDEEM ONE DIRECTION: STORY OF MY LIFE. NÁSLEDUJE REKONSTRUKCE KONVERZACE Zdravím, fanoušci 1D. Jmenuji se Crystal. Každý člověk má sen. Mým snem je být zpěvák. Dělám covery písniček. Ariana Grande, Demi Lovato a podobně.

Prosím, dejte mi šanci, abych vám dokázal, co umím. Někteří lidé nevěří, že to zvládnu, ale vy možná budete. Díky, že jste toto četli. Bůh vám žehnej. Teplýýý. Pokud se ti to nelíbí, proč jsi na to video vůbec klikal? Nech si své nenávistné komentáře pro sebe. Rád vidím naštvané Erekcionisty.

Sklapni, děvko! Je to tu. Erekcionisti začínají šílet. Vidím, že nás tu chceš jen šikanovat. Ano, vím. Byla to dětinská reakce, ale je to pravda! Kdo si, ksakru, může dát jméno Swagg Kidd? V PROSINCI 2013 "SWAGGA GLAUBNATOR" A "LITTLE MIX" VEDLI KONVERZACI POD VIDEEM "MILEY CYRUS: WRECKING BALL". NÁSLEDUJE REKONSTRUKCE KONVERZACE Sklapni, ty sráči!

Je to lidská bytost! Ty jsi prostě jen naprostý ignorant. Mám Miley rád a jsem na to pyšný! Zavři hubu! Myslí si to všichni! Nic, co řekneš, to nemůže změnit. Nech si své zasrané názory pro sebe! Proč mě nenecháš na pokoji?! Akorát jsi mě naštval!

No do toho! Tak dělej! Já čekám! Dělej! Ukaž co umíš! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wtf 1/10 tohle dokážu za 120 let taky

533

Odpovědět

Díky díky... sice slabší rekonstrukce, ale stejně mě tito kmotři vždycky výborně rozsekají. Snad i kdyby drželi hubu.

533

Odpovědět

Až po chvilce mi došlo, že 1D znamená One Direction... Jsem si pořád říkal, že je to nějak divně napsaný název dálnice...

354

Odpovědět

já takhle kdysi nechápala, jak některý malý holky můžou mít tak bohaté rodiče a k čemu jim bude, dkyž se všechny chlubily, že dostaly 1D. Si říkám: Sakra, taky bych chtěla aby mi někdo koupil 1D. ... pak mi došlo, že je to skupina a ne Canon 1D Mark II.

332

Odpovědět

Název vzniknul, když je načapali ve sprchách, jak za sebou stojí, všichni v jednom směru.

420

Odpovědět

To první byl slabší kus, ale to druhé to zachránilo.

98

Odpovědět


Odpovědět

Kdo je erekcionista?

85

Odpovědět

Nejspíš se jedná o úmyslné zkomolení "directionisty", jak se sami označují fanoušci One Direction. :)

560

Odpovědět

+MithrilAaaa díky.

80

Odpovědět

Ten druhý byl ku*va drsnej :D a jak hezky vystihoval tu vánoční atmosféru :D

591