Resident Evil: Afterlife v první ukázce

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:2 810

První trailer na čtvrtý Resident Evil je na světě a je sterilní jako varlata zodpovědnosti se bojícího muže ve středních letech. Ali Larter to sice jako obvykle sluší, Milla Jovovich taky vypadá k světu, a přesto z toho zoufalost čiší na sto honů. Nemůžu si pomoct, ale po velice zdařilé trojce jsem asi čekal něco krapet jiného. A protěžované 3D pozlátko mou frustraci nikterak nezmenší. Celé je to o to smutnější, že řemeslně je ukázka namixovaná velice zdařile (hudební podklad sám o sobě vás prostě musí zarazit do křesel). Jako celek však scény působí nudně, strojeně, místy až béčkově. A jindy efektní zpomalovačky tomu paradoxně ještě víc ubližují. Takhle vážně ne, Andersone, že sis vzal sympatickou Millu ti sice všichni přejeme, ale co takhle k tomu adoptovat trochu stylu, údernosti a prachobyčejného filmařského umu?

Přepis titulků

Před pěti lety na svět unikl virus a všichni umřeli. Pokud jste přežili, stále existuje naděje. Jmenuji se Alice. NATOČENO KAMEROVÝM SYSTÉMEMJAMESE CAMERONA A VINCENTA PACE NEJDOKONALEJŠÍ 3D TECHNOLOGIÍ NA SVĚTĚ JIŽ 10.

ZÁŘÍ SE TĚŠTE NA NOVÝ ROZMĚR ZLA Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To video vůbec nechce naskočit je tu jenom (video) jako text, ale přehrávač nikde...

180

Odpovědět

Jediný co mě štve je vypuštění Jill...do dvojky jí dali jen kvůli Nemesisovi,aby se neřeklo ,že se totálně kašle na hru a v trojce se po ní zase slehla zem jako kdyby to byla totalně nepodstatná postava a tady se zase jen tak objeví Chris?jo,pravda,měl by být v Evropě podle "pravdy" ,takže se vratí do státu,snad to tam vysvětlej a ne jen : "Jo ,hele,tohle je můj bratr Chris Redfield ,taky nemá rad zombíky"..... :) jinak se těším fakt moc :D

180

Odpovědět

Nevím jak ostatní ale já se na to těším :) no a co že hrdinky jsou supermanky a sou skoro nezranitelný :) to je na tom hezký ne? lidstvo musí vzhlížet k "zachránci" bez naděje nění optimismus a bez naděje by jsme přišli o vše XD

181

Odpovědět

Ty voe to zas bude hovnařina ! První díl byl naprosto dokonalej a hlavně promyšlenej a žádný zbytečný sci-fi to taky nebylo, ale pak se to začalo odvíjet kamsi do moc šílenejch rozměrů. Teď je z hrdinky superman a člověk se u toho filmu nudí, páč je to slátanina a hrdinové jsou neporazitelní.

190

Odpovědět

Doufám, že to nebude jen nějaká komerční s****a.Všechny předchozí díly jsem viděl, ale i odehrál.Resident Evil by si zasloužil více práce při natáčení a také více času a ne jenom nějaké šílené efekty.Když to beru tak, že ten příběh je hodně jinej od původního děje ze hry, tak na to jde i koukat, ale to samé je i u ostatních filmů točených podle PC hry, např. Silent Hill byl totálně úplně jinej kvůli komerci.Je škoda, že nebrali větší ohledy na lidi, co to všechno odehráli na Playstation, nebo PC...

180

Odpovědět

Heh na konci jedničky to byla Dead Memories od Slipknot a teď Outsiders od A Perfect Circle tu hudbu zlepšují a zlepšují :) hlavně maj rádi Metal!

180

Odpovědět

Možná to bude 3D s****a,možná,že taky ne....Tak či onak,na film se těším....

180

Odpovědět

Neviete niekdo co je to za pesnicku tam v pozadi???

180

Odpovědět

btw v ukazkach som ho ece nikde nevidel ale podla informacii imdb.com by tam mal hrat nemalu ulohu aj wentworth miller aka michael scofield z prison break

180

Odpovědět

Nevím, prostě ty akce s mečema a tak mi připomněly Equilibrium, tam ten velkej chlápek s kladivem nebo čím zase Silent hill a padání z rozbitého okna Matrix. :)

180

Odpovědět

scr00chy: Má. V Matrixu přece říkají: "Pane Andersone." :-D

181

Odpovědět

Equilibrium, Silent hill, Matrix. Anderson je fajn, docela se těším.

180

Odpovědět

S těmi filmy, co jsi vyjmenoval, snad Anderson nemá nic společnýho, ne?

180

Odpovědět

Převeliká škoda, přesně jak Malkivian také jsem čekal po velice vydařené 3. něco kapku lepšího. Trojka byla špinavá a pískem zavátá, suprová podívaná. Tohle mi přijde extrémě čisté a sterilní, po špinávé trojce to úplně bije do očí. Samozřejmě že se těším, ale asi to takové překvapení jako (nekolikrát zmiňovaná) trojka, nebude, od ní jsem nečekal nic a --bum-- nakopla zase celou sérii. Je to jenom škoda :(. Jinak trailer je pěkná řemeslná práce.

190

Odpovědět

zzzZZZZ

180

Odpovědět

Tak to bude po prvním týdnu od uvedení v top ten nejlepších filmů historie.
Vždyť to přeci bude mít 3D technologii od Jamese Camerona.

180

Další