Kdyby byly videohry realistické 2

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:656
Počet zobrazení:6 699
Kluci ze Smosh vytvořili další pokračování toho, jak by videohry vypadaly, kdyby byly realistické. Nyní se zaměříme i na pár novějších kousků.

Přepis titulků

Sklapni! Bojuj! Vole, tahle hra je tak nerealistická. Takhle sexy ženská by si nevzala takový skrovný oblek a nemlátila by lidi. Vždyť je to jen videohra. Víš, jak hloupé by bylo, kdyby byly videohry realistické? Kdyby byly videohry realistické 2 Smells Like Teen Spirit Proslavila Nirvana.

Blbej meč. Dost! Proč vlastně bojujeme? Proč z téhle blbosti nevypadneme a neděláme něco produktivního? Vždyť je to vysoké asi jen metr a něco. Wulf je poražen. Rozhodně zůstanu tady. Leone, co to děláš?

Ukládám! Bože, co sis asi myslela? Tento klip byl odstraněn, protože teroristické vtipy nejsou vtipné. Pomoc, zachraňte moji kočku. Buďte v klidu, madam. Já se o to postarám. Fus-Ro-Dah! Panebože. No nemáte zač. Potřebujeme posily!

To nepomůže. Všichni kempují! Ochutnejte tohle, kuřbuřtové! Vy č*ráci, ani neumíte hrát tuhle zas*anou hru! Vykuřte mi č*ráka! Je tu někdo? Haló? Mami, kde je můj energeťák? Tuhle sr*čku nechci. Kakao je pro slabochy. Už nechci žít na téhle planetě.

Pořád vám opakuju, že tu k lovu potřebujete povolení. A nemůžete zastřelit psa, protože se vám směje. Vy úchyláci! Jo, asi by bylo hloupý, kdyby bylo všechno realistický. Ty na mě prostě nikdy nedáš, co? Ne. Čas na hodinu bruslení. Měj se. Ne!

Ne, ne, ne, ne... Doraz ho! Fatalita! Kitana vítězí. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Final Fantasy se mi líbí :) ty jejich pláty kovu místo mečů mě vždycky zarážely :)

222

Odpovědět

já nevím, není to sice vůbec špatný nápad, udělat ty hry realistické, ale vadí mi to uchopení, mě by se víc líbilo, kdyby to udělali víc ve stylu MW2 v onion news :)

193

Odpovědět

Nejlepší je bomberman a FF-ko

210

Odpovědět

Tak ten závěr se povedl.. Kitana je fakt kočka.. i MK za ni hraju rád. :D
A tahle je fakt kus.

190

Odpovědět

Nechtěj vědět, co je pod její rouškou... :D

241

Odpovědět

Call of Duty bylo nejlepší, akorát zapoměl dodat, že spal se všema jejich matkama. :D

223

Odpovědět

Tak DuckHunt to toálně rozsekal :DD

201

Odpovědět

Bomber(Bobr)man , tak to je nejlepší :D

208

Odpovědět

kitana to zabila :D

192

Odpovědět

bomberman :D

195

Odpovědět

Skyrim :D

208