Kdyby byly videohry realistické

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:760
Počet zobrazení:8 039
Napadlo vás někdy, jak by taková videohra vypadala, kdyby se držela realistických zákonů našeho světa? Kluci ze skupiny Smosh se nad tím nejen zamysleli, ale také si s tím pořádně vyhráli. Červený kruh smrti odkazuje na poruchu některé komponenty Xboxu, kdy okolo zapínacího tlačítka nesvítí kruh zelených diod, ale červených.

Přepis titulků

PS3 je lepší než Xbox a Wii je pro holčičky. Sklapni! Počkej, bylo to převrácený a pak přijde tvůj Master Chief a vrátí to v klidu zpátky? - Jo... - Jasně, to je hrozně realistický. Dobře, jmenuj jednu hru, která by byla zábavná, kdyby byla realistická. Kdyby byly videohry realistické Hele, Mario, jestli chceš princeznin zadek, bude tě to něco stát.

Dobře, zaplatím zlaťáky. Dostanu je, když praštím do téhle cihly. Ku*va! 0:0. Bože, tenis je na hovno! Snaku, potřebujeme, abyste infiltorval novou základnu Otaconu. K proplížení dovnitř použijte cokoliv. Dobře, plukovníku.

Mám jedno eso v rukávu. ŽELVY NINJA Nabalím na ten míč celý svět! Jako dítě spadnul na hlavu. Nabalím vás! Nabalím! Někdo nám odstranil záchod! Z těch zatracených implantátů mě bolí záda! Hej, proč mi to tady ničíš?

Hledám rupie! JEŽEK SONÍK Já žádné zlaté kroužky nevidím. Ty jo? Ne, vidím jen krev. Bože! Ale no tak... Červený kruh smrti. Zase. Dobře, skočím k mámě domů pro Nintendo 64.

Dík. Nezapomeň vzít Goldeneye!!! Ne, ne! Kurva! Pomoc! Pomoc! Potřebuješ pomoc? Master Chief! Díky za pomoc a promiň, že jsem o tobě pochyboval.

S*ru na to. Dobře, dostanu se odsud sám! Je mi fuk, jestli mi to zabere 10 minut nebo 10 let! O 10 LET POZDĚJI Dobře, kdo dal pod tu knihovnu kostlivce? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Plakal som od smiechu :) Ale Lara je fakt kus.

195

Odpovědět

přidávám se k honymu s řeckou krizí..

190

Odpovědět

A co Angry Birds?

190

Odpovědět

Ahoj, mohli byste přeložit parodii řecké finanční krize z pohledu Bohů? :o)

http://www.youtube.com/watch?v=mV98aRJ_IdQ

190

Odpovědět

metal gear solid bol super a samozrejme lara croft :D inak som dal 4/10, nic moc to nebolo

199

Odpovědět

Mě odrovnala část s Ježkem Soníkem...pravda že ty hry je třeba drobet znám, aby byl pochopen vtip =)

201

Odpovědět

Nevím čím to jen může být, ale myslím že nejlepší část byla ta s Larou Croft :D

203

Odpovědět

Tyhle kluky mám ráda, i když někdy sklouzávaj k trapnosti. Oblíbený video: http://www.youtube.com/watch?v=pzuoAKw-EY8&list=UUYJPby9DRCteedh5tfxVbrw&index=41&feature=plcp

191

Odpovědět

Někdo nám odstranil záchod. Áááá!
:D

193

Odpovědět

Ninja turtles to zachranily :-D

210

Odpovědět

Přesně jednoduché a vístižně. :)

192

Odpovědět

želvičky me dostaly :) jinak nebylo tu někdy něco podobného ?

201

Odpovědět

želvičky mě dostaly .)

190