Resident Evil: Infinite DarknessFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:19
Počet zobrazení:3 048
Ikonická herní série Resident Evil se dočká vlastního CG seriálu z produkce společnosti Netflix.

Přepis titulků

Ještě žije. Chceš o tom mluvit? Každou noc mám stejnou noční můru. Ten den… …byl peklo. ORIGINÁLNÍ NETFLIX ANIME SERIÁL Pamatuji si křik lidí. Co se děje?

Pokousali je a proměnili se. A viděl jsi, jak se šíří… a šíří. Je to děsivé. Leone? Musí jít o další epidemii. Už musím jít. Neudělej žádnou pitomost.

Raccoon City bylo začátek. Nesmíme dovolit, aby to pohřbili. Když tohle zveřejníme, můžeme odhalit konspiraci. Nemůžu sehnat nikoho, kdo promluví o epidemii. Promiňte. Nevím, co vám mám říct. Musíme ukázat světu, že jsme silný národ, který dokáže ochránit zájmy svobodného světa.

Musíme být zdrojem naděje pro ty, kteří prahnou po svobodě. Nikomu nesmíme dovolit, aby se stavěl do cesty míru a prosperitě. Proč jsi tady? To je tajné. Víš, kde jsou kořeny teroru? Začíná to strachem. Já ti ukážu strach. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc tomu rikaj anime? o_O

07

Odpovědět

lebo bezny biely muz nikdy nikomu neda taky uces hlavnemu hrdinovi tak, ako ti japoncici?
na slovensku nosi taky uces jediny znamy chlap. Jan Tribula v Markize. gay do morku kosti

18

Odpovědět

Pretože sa to má prekladať ako animovaný seriál a nie anime seriál. V tomto prípade je to v počítači 3D animovaný seriál. Nemýliť si s 2D japonským anime.

16

Odpovědět

+problémJaponský animovaný seriál/flim = anime. Tak proto. Rozhodně ne kvůli špatnému překladu. Možná tak do angličtiny, ale to si musíš stěžovat tvůrcům.

41

Odpovědět

+Anonymařkavim ze verit wiki se nema, ale: "Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější, a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí." tady jedinej charakteristickej styl je ten uces hlavne male role (jak rekl skaven) ale to je asi tak vse....(aspon soude podle traileru)

12

Odpovědět

+mehAnime ma za 1. pomerne dost zanrovych podkategorii a neni tudiz jen jednim konkretnim stylem. Za 2. opravdu se anime vyznacuje prevazeni tim, ze je spise pro dospele (cti zasazeni a dej, ne porno) a ma charakteristicky styl kresby (z nejznamenjsich a nejvlivnejsich del napr. Ghost in the shel a Akira, nebo treba z tech pro mladsi publikum Pokémon, Naruto a), ale taky se tak bezne oznacuje skutecne film, ktery je animovany japonskou animaci, jelikoz ty rysy z anime a mangy tam jsou stale dost znatelne. Coz je i pripad RE, kde to japonsko z toho primo bije do oci.

10

Odpovědět

Anime pochází z lidového porna které se malovalo dětem, protože Japonci tam nepustili katolíky

13