Resident Evil 2Girlfriend Reviews

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:5 539

Nedávno vyšel remake hry Resident Evil 2 a přítelkyně z kanálu Girlfriend Reviews nám prozradí, jaké to je žít s někým, kdo takový remake hraje a vrací se zpět do dětství.

Přepis titulků

Rok 2019 bude dalším skvělým rokem pro videohry. I když Nintendo spláchlo Metroid Prime 4 do záchodu. Vývoj bude muset začít od nuly. PŘÍTEL A ku*va! Děkuji za pochopení. V pohodě. Obvykle by si přítel vybral pár her, za které utratí peníze a věnuje jim čas. Ale protože potřebujeme materiál na videa: Musím se do toho pustit, kámo.

Řekl, že první hra, co chce letos hrát, vychází 25. ledna. A já na to: Fakt? KINGDOM HEARTS III A že má být plná postav z jeho dětství. A já na to: Fakticky? A že je to remake Resident Evil 2, kde není ani jedna postavička od Disneyho. Mohli jsme zpívat Najednou!

Tohle není recenze Kingdom Hearts III, ale toho, jaké je žít s někým, kdo hraje Resident Evil 2. Hele, zombíky já nerada. Jednu dobu byla zombie kultura tak populární, že jsem měla pocit, že nastala zombie apokalypsa. Ale místo zombíků to byly hry a filmy. A místo v domě jsem byla uvězněná na párty, kde se koukalo na Živé mrtvé. Když se už pomilionté odehrála ta scéna z Lásky nebeské: Carle!

- Říkala jsem si: - M*dat, m*dat, ty seš v poho. A tebe taky m*dat. Mizím. Obvykle bych se na novou zombie střílečku nekoukala. Ale protože potřebujeme materiál na videa... No co už... Uznávám, že na Resident Evil 2 se dobře kouká. - Super vlasy.

- To je Nenávist? Pro diváky je to překvapivě dobrý zážitek. Policejní stanice / muzeum / dungeon ze Zeldy je plný vodítek a rébusů, díky kterým se můžu zapojit. - Takhle? - Jo. A ne. Takhle. Jo. Možná víc než některé kooperativní hry. Já jsem Cappy, páčko. I když jsem neměla v ruce ovladač, atmosféra byla tak hustá, že jsem na přítele řvala, jako bych tam byla s ním.

Zabarikáduj to. Když se ohlédnu za The Last of Us, bylo hloupé mít strach o náboje do 20 zbraní. Panebože! Po většinu Resident Evil 2 máte jen pár zbraní, co se vám vlezou do ledvinky. Falcon nelhal, když říkal: Buď to sejmi, nebo zdrhni! Tyhle zombíky je občas těžké zabít. A až budete hledat zásoby, probudí se a kousnou vás do kotníku.

Měl jsi říct, že nechceš cucfleky. Lehce se může stát, že vám dojdou náboje. Přítel pak vždycky řekl: Rozhodl jsem se, že chci zemřít. A spáchal sebevraždu psem. Hodnej kluk! Správa ledvinky je ale jen malou částí hry. Většinou má Nick Carter vytaženou baterku a vy máte pocit, že se koukáte kukátkem. V kombinaci s počasím, izolací a mrtvými těly je důvod, proč jsme měli sevřené půlky v očekávání lekaček.

Jak se tam dostal? Hra tohle napětí vytváří mistrovsky a občas jsme se lekli, protože jsme trapní. To jsme jen my. Ale nejděsivější částí hry je namakaný Inspektor Šikula. - Bojíme se? - Co to sakra je? Když se nám začalo dařit, vývojáři řekli: "Pohodička?

Tady máte Terminátora." Panebože! Nedá se s ním smlouvat. Nedá se přesvědčit. Ale ne! A nikdy se nezastaví, dokud tě nezabije. Takže místo pomalého prozkoumávání a řešení rébusů musíte zdrhat, protože tu straší tři uličníci v dlouhém plášti.

Jeho síla je v tom klobouku. Hele, achievement za odstřelení klobouku. Bylo to vzrušující a ze začátku jsme se hodně báli, ale když zjistíte, že do některých místností nevleze a je to debil, stane se z toho akorát otravný herní mechanismus. A kdo tu postavu navrhoval? Vypadá jako filmový Raphael. Kde na to chodí?

Já vím, Resident Evil byl vždy teatrální a tohle je remake devadesátkové hry, ale tohle už nenosím a na tomhle už nesedím. Kéž by ten příšerný humor... Vypadá to jako mrtvola. Chodící mrtvola. Není to moje žena? ...ploché postavy a trapné dialogy prošly upgradem stejně jako grafika a gameplay. Je těžké brát Brendu Song vážně, když tu chodí v sexy šatech a podpatcích. A myslím, že celkově to byl pro Nicka Cartera lepší první den v práci, než kdyby jeho kolegové neumřeli a šikanovali ho za ten účes.

Takhle jsem si první den nepředstavoval. Jako fakt, jsme na policejní stanici, mají tu být lékárničky a morfin. A on si přibalil co? Lak na vlasy. A tyhle bylinky, to je tráva? Leží tu zabavená tráva? Když to přítel sebral poprvé, říkala jsem si: Tohle je Northern Lights Cannabis indica. A on na to: "Ne, to je jen léčivý předmět."

Nechci hejtovat nostalgii, chápu, čeho chtěl Capcom dosáhnout, ale nemůžu s těmihle postavami soucítit, takže děj a cutscény jsou pak stejně pitomé jako ty filmové. Takže když se někde ve stokách zbavíte strachu, stane se z toho více akce než horor. Hele, Crash Bandicoot. Rébusy přijdou o naléhavost. A to zbytečné násilí vás pomalu začne nudit.

No pane... Když jsem myslela, že jsme na konci, zjistila jsem, že jsou tu další tři scénáře, a moje ADHD začalo říkat: "Ne. Ne." Koukneme na modely a zkusíme přiblížit nějaké kozy? To neříkej! Doporučuji dát hře Resident Evil 2 šanci. Pokud můžete lekačky.

Dobrý den. Teď jdeme hrát Kingdom Hearts III. Najednou, najednou... Budeme streamovat celý víkend, přijďte taky na twitch.tv/girlfriendreviews. V popisku je odkaz. Dlouho jsme vám nepoděkovali za podporu a pozitivní energii, takže díky! Pořád nemůžeme uvěřit, jak rychle tenhle kanál roste. Změnilo nám to život. Díky moc, pa!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tahle holka by mohla z fleku jít dělat herního kritika do IGN.

40

Odpovědět

no jo, napad pekny, na prve dve casti, ostal len trapas a opakovanie bla bla bla

215

Odpovědět

Borka vymyslela "novy" format videa a tedka na tom pekne vydelava. A kdyz ji to funguje, proc to menit?

161