Spider-ManGirlfriend Reviews

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:5 506

Nový Spider-Man na PS4 sklízí jen samou chválu a dnes se podíváme na to, jaké je to žít s někým, kdo takovou hru hraje.

Přepis titulků

Když budete koukat, jak váš přítel hraje Spider-Mana, budete se cítit jako Mary Jane. Miloval jsem ji dřív, než se mi začali líbit kluci. Když ta hra vyšla, tak moc se těšil, až bude dělat to, co pavouk může, střílet pavučiny, lézt po stěnách a řešit pomalé, zbytečné minihry. A to je Spider-Man! A já se teď těším, že budu dělat to, co Mary Jane může. A napíšu o tom, jak si přítel užívá hraní si na superhrdinu.

Tohle nebude recenze Spider-Mana, ale recenze toho, jaké je žít s někým, kdo ho hraje. Nejde tu o tebe, ale o mě. Spider-Man pro PS4 je můj nejoblíbenější film se Spider-Manem. Děj, hlasy postav i filmové umění mě takhle nějak přišpendlily k přítelově telce: Prvních asi 10 hodin bylo i neuvěřitelně zajímavé koukat na obyčejný gameplay. Díky tomu, jak funguje kamera, a integraci quick time eventů působí souboje jako filmové scény.

A je něco hypnotického na tom, jak se Spider-Man pohupuje světem. Skáče ze střech a na poslední chvíli se dostává na místo činu. Když jsem přítele sledovala při těchto neuvěřitelných kouscích, napadalo mě: Páni, já randím se Spider-Manem? Ale pak mi dal ovladač, protože musel na velkou, a řekl: "Drž R2 a dej se tamtudy." Tehdy jsem si uvědomila, že při pohybu světem se Spider-Man pohybuje sám od sebe.

A můj přítel neplánoval každé zhoupnutí. Teď mě napadalo: Spider-Man? Spíš Muž Jednoho Tlačítka. A tak jsem ze Spider-Mana PS4 strhla masku a odhalila jeho pravou identitu. Arkádovka s otevřeným světem, kde si skočíte pro to, co chcete. Jsou tu bojovky, časované výzvy a pomalé, zbytečné minihry. Pokud váš přítel chce každou hru dokončit jako ten můj, je to maraton ve sběru.

Koukání na to, jak někdo sbírá batohy a holuby, není základem napínavého večera. A nechci se v tom nimrat, ale je to brzy ve Spider-Manově kariéře, to snad ztratil batoh úplně každý den od doby, co se stal Spider-Manem? A kdo je všechny platí? Chudák tetička May? - Potřebuješ peníze? - Ne... I když... Nemusí snad krmit bezdomovce? - To si nemůžu vzít. - Můžeš a vezmeš. Navíc je schoval na dost blbých místech.

Jedno z nich bylo na kontejneru. To mi říkáte, že popeláři si nevšimli batohu v pavoučím kokonu? Správná reakce by byla: Ku*va, vypadneme odsud! Utíkejte! Ukázali by se novináři. Panebože! Oblast by uzavřeli jako na konci filmu E.T. Pak by do batohu koukli a řekli: "Peter Parker je Spider-Man."

Takže pro mě jsou vrcholem téhle hry hlavní mise a příběh. Je skvělé, jak je tu vyobrazen Peterův vztah se... všemi. Nikdy jsem nevěřila, že má silnou vazbu na tetu May, a je úžasné, že nějaká hra můj pohled na tyto postavy navždy změnila. Pomáháš mi se školou a pracuješ tady... Obětovala jsi toho tolik a nežádáš nic zpět... Kéž by na světě bylo víc takových lidí. Tahle verze Petera Parkera je nejlepší verzí přátelského Spider-Mana v kostýmu i mimo něj.

Ty jsi nechal oblečení na podlaze v kuchyni? Ale taky je nejškaredější. Omlouvám se Insomniacu, vaše hra je super, ale některé bugy jsou nechutné. Nemá Mary Jane vypadat takhle, ne takhle? A když jsme u Mary Jane, nedokážu spočítat, kolikrát můj přítel protočil oči v sloup a řekl: "Nedal jsem 60 dolarů za Mary Jane pro PS4."

A já souhlasím, když přestane chytat zloděje a začne se vyhýbat kartónovým krabicím, jde veškerá zábava k šípku. Stejný pocit měl pokaždé, když měl řešit jednu z těch pomalých a zbytečných miniher. Ale upřímně, mě ty části bavily, protože jsem mu mohla pomoct. A když jsem viděla řešení první, napadalo mě: Sám jsem tak trochu vědec.

Abych to uzavřela, doporučuji koukat na to, jak váš přítel hraje Spider-Mana. Pokud nemáte averzi k superhrdinům. A batohům. Nemůžeme uvěřit, jak velký úspěch má tenhle kanál na YouTube i Redditu. - Panebože! - Hurá! Budeme nahrávat nová videa aspoň jednou týdně. Do komentářů napište, na jaké hry se mám koukat. Chceme udělat video o Breath of the Wild a God of War, napište, které chcete první. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Má príjemný hlas, nerozpráva od veci a máva aj zaujímavé postrehy. Pre mňa je takým Bobom Rossom herných recenzií, takže sa teším na ďalšie preklady :)

320