Red Dead Redemption 2Girlfriend Reviews

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:8 457

Poměrně nový YouTube kanál Girlfriend Reviews se zaměřuje na to, jaké to je, když žijete s člověkem, který hraje nějakou počítačovou či konzolovou hru. Není to úplně klasická recenze, navrch ale přidává spoustu humoru a zajímavých poznatků. Dejte vědět, zda se vám kanál líbí a uvítali byste i překlady dalších dílů, například ve videu zmiňovaného Falloutu 76.

Za tip na video a celý kanál moc děkuji uživateli TsunAmi.

Přepis titulků

Red Dead 2 už je nějakou dobu venku a mému příteli užírá spoustu volného času. Potřebuju akorát čas. Už tři týdny hraje každý den, celý den, dokonce začal mluvit jako kovboj. Byla jsem naštvaná, když šel pozdě spát, a on na mě koukl, smekl imaginární klobouk a řekl: "V pohodě, holka." V pohodě, holka? Tohle není recenze Red Dead Redemption II, tohle je recenze toho, jaké to je, žít s někým, kdo hraje Red Dead Redemption II.

Začneme tím, na co se budete muset koukat. Je toho totiž strašně moc! Tato hra, nebudu lhát, nebudu ji hanit, je překrásná. Je v ní spousta krásných věcí a nádherných míst, která můžete navštívit. Úplně jako by to byla hra od Boba Rosse. Teď toho rošťáka podepíšu.

Kdyby to ale byla hra Boba Rosse, byly by tu místo šťastných stromečků zlé stromy, protože váš přítel to do nich napálí aspoň 50krát. Na druhou stranu je tu spousta násilí. Nevadí mi, když někoho střelíte do hlavy, ale tady se vraždí nevinná lesní stvoření. Kolik peněz utratili za animace vraždění zvířátek? Každý upgrade ve hře po vás chce, abyste zabili Bambiho nebo něco takového. Taky to vypadá, že tahle hra fakt nemá ráda albíny, protože tu existují překrásná bílá legendární stvoření a hra po vás chce, abyste je pozabíjeli.

Ruku přiložil na třesoucího se jelena. A tou druhou se dotkl mě. Vzal to, co v jelenovi bylo, a přesunul to do mě. I když se neradi koukáte, jak váš přítel hraje hry, určitě to musíte poslouchat. A tahle hra není zrovna tichá. Váš dům bude plný výstřelů a umírajících zvířat lapajících po dechu.

A jeden týpek tu říká, že má plán, asi tak 600krát. Mám plán. Mám plán. Plán. Plán. Zatracený plán! Plán. Líhne se myšlenka. Mám to! Loď! Plán. Plán. Plán. - Mám plán, Johne. - To ty vždycky, Dutchi. Ale namluveno je to dobře, mohlo by být hůř.

Co to je? Páni, to je ale rezidence! A je velmi jednoduché ponořit se do příběhu. Skoro mám pocit, že jsem poslouchala nebo koukala na super seriál od Netflixu. Všichni uctíváte brutalitu. A také brutálně zemřete. Hudba je ale skvělá. Slyšela jsem Willieho Nelsona a D'Angela.

Ne tuhle písničku, ale pamatujete na ni? Nejlepší soundtrack všech dob, ale i nejhorší příšerné zvuky. A teď gameplay. Ne gameplay hry, ale to, jaký váš přítel bude při hraní. Prvních 10 hodin bude řvát na obrazovku. Mám to vzít do ruky já? Kvůli ovládání je problém i to, když má sebrat plechovku fazolí. A v nejhorším případě zastřelí náhodného kolemjdoucího.

Na mluvení a vytažení bouchačky je jedno a to samé tlačítko. A můj přítel pak kouká na obrazovku jako: Proč jsi takový? Pokaždé, když chci udělat něco zábavného nebo vzrušujícího, tak to ty pokazíš. Navíc vás hra nutí dělat špatné věci a být banditou. A můj přítel je ve hrách nerad za záporáka. Takže často křičí věci jako: "Mike mě nutí zabíjet lidi!"

Co to děláš? A nakonec troška statistiky. Abyste lépe chápali, jaké to bude, když váš přítel bude hrát RDR 2. Kolik času s přítelem vám tahle hra ukradne? Všechen. Nejen když ji bude hrát, ale jakmile skončí, začne si prohlížet subreddit. Pak to bude porovnávat s Breath of the Wild. Nechá vás přítel tuhle hru hrát?

Jednou. Zabijete mu koně a pak už nikdy. Na mou obranu, která hra používá R1 jako brzdu? Budete na konci brečet? Ano. Nechci o tom mluvit. Když to budete hrát sami, nevím, jaké to bude, ale pokud se budete dívat, jak to hraje váš přítel, vyjde to na 5/10. Spousta obrázků, ale i násilných zvuků vražd. Díky za zhlédnutí.

Nevím, co dělám, ale budu pokračovat, jestli chcete. Teď hraje Fallout 76, což zní jako solidní drama. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RDR není počítačová hra...OMG

26

Odpovědět

Omlouvám se z hloubi svého pařanského srdce a doplnil jsem "či konzolovou" ;-) Nicméně RDR 2 snad příští rok vyjde i na PC.

142

Odpovědět

+XardassDoufat můžeš :D

45

Odpovědět

+XardassLol vždyt nevyšla ani jednička a GTA5 to trvalo snad několit let, nebuď naivní :D

03

Odpovědět

Skúste preložiť ešte jeden diel. Zatiaľ nič extra ale ani nejak hrozné.

16

Odpovědět

Na příští sobotu je připraven Fallout 76 ;)

161

Odpovědět

Já to hrál stejným stylem jako jsem hrál GTA V a prošel jsem tu hru bez nakýho většího problému, všechny přestřelky vyhrány s auto aimem :D Nechápu lidi co si stěžují na ovládání.

13

Odpovědět

ok

51

Odpovědět

Já to teda ještě nehrál, ale i v jedničce bylo občas ovládání (hlavně koně) docela problém.

11

Odpovědět

+KantroxNo.. Jako když nepočítám 10000 pádů z koně kvůli stromu, tak jako to bylo v poho ovládání, naopak se mi líbilo a vyhovovalo.

11