God of WarGirlfriend Reviews

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:6 520

Už v dubnu vyšel nový díl videoherní série God of War. A byl to fascinující zážitek. Dnes nás ale nečeká recenze této hry. Dnes se podíváme na to, jaký je život s někým, kdo God of War hraje (a kdo utratil jmění za to, aby si ho mohl vychutnat).

Přepis titulků

Dobře, 70 tisíc odběratelů za jeden týden, klídek, jdeme na to. V této generaci herních konzolí si můj přítel koupil... 1080 Ti jen kvůli Stardew Valley. Tohle je jeho videoherní přítelkyně. Ale když Santa Monica Studio vydalo na PlayStation tohle: Dokážeš zabít něco tak velkého? Šel do obchodu a koupil si God of War, PS4 Pro a obrovskou plochou 4K televizi.

A Horizon. Tohle není recenze God of War, tohle je recenze toho, jaké je to žít s někým, kdo za God of War utratil 3 000 dolarů. Z toho, co jsem o téhle sérii věděla, jsem čekala 10 až 15 hodin tohohle: Ale v prvních pěti minutách na mě čekalo: Tohle je tvoje mrtvá máma a my ji teď spálíme.

Byl ze mě vzlykající uzlíček a můj přítel řekl: V God of War není místo pro pláč! Souboje jsou skvělé, nebudu lhát. Sekera Leviathan je nejlepší videoherní zbraň, co jsem kdy viděla. Kromě tohohle. A tohohle. Způsob, jakým Kratos sekeru háže a přivolává ji zpět, je úchvatný. Ale až budete chtít usnout, poběží vám ten zvuk dokola v hlavě.

Kluku! A indikátory varování vám umožní se do hry sami zapojit. Dost jsem se do toho vžila a varovala ho před útoky, ale většinou mou pomoc nepotřeboval, já mu jen řvala do ucha, na což reagoval: Co jsem říkal o rozptýleních? Pokud ovšem máte slabý žaludek, tahle hra není nic pro vás. Někdy je to násilí vyloženě nechutné. Dostals ho.

Dovedete si představit, že máte na hlavě opičku, která vás řídí očními víčky? Aby ses stal dobrým válečníkem, nesmíš soucítit se svými nepřáteli. Dobře, Kratosi, ale proč tahat za něčí víčka? Jako fakt! Pokud se neradi koukáte na rozšlápnuté hlavy, je tu i spousta krásných věcí. Santa Monica Studio hru udělalo tak, abyste si aspoň jednou za hodinu řekli: Páni! Zastavili se a vstřebali to.

Páni! Páni. Páni, pěkná loď. Vidím odsud náš hotel. Nejenže se ze setkání s touhle nebezpečnou nudlí stal jeden z mých nejepičtějších vizuálních zážitků, bylo to poprvé, kdy se herní audio vyrovnalo zážitku z kina. Obří had svým hlasem otřásal celým naším bytem.

Cítili jsme se malincí stejně jako Kratos a Atreus. Tím neříkám, že je vždy příjemné to poslouchat. Některé pasáže uslyšíte pořád dokola a dokola. Kluku. Pokud vám přítelova kovbojská mluva přišla špatná, počkejte, až na vás promluví jako na 12letého kluka. Kluku! Oba jsme chodili po domě a občas bezdůvodně řekli: "Kluku!"

Užijete si příběh God of War? Teď ti useknu hlavu. God of War je jediná hra, jejíž příběh jsem milovala, ale zároveň jsem netušila, co se děje. Strom světa. Bifröst. Yggdrasil. Jötunheim. Vanaheim. Midgard. Álfheim. Nejlepší pasáže hry jsou prchavé okamžiky. Mou oblíbenou částí byly projížďky lodí, kdy Kratos vypráví příběhy.

V jednom byl zajíc a želva. Hodně zle. Ale později je jeho zadek vypráví hodně dobře. Pokud ale nemáte slovníček pojmů, možná vás zmatou všechny ty Álfheimy, Helheimy a Erikové Wareheimové. A můj přítel mi řekl, že Freya je z Milfgaardu. A já tomu příliš dlouho věřila. Přestože jsou v God of War hnusné potvory, nechutné smrti a repetitivní zvuky, Kluku!

objevíte tu nádherné lokace. Jsme daleko od domova, kluku. A potkáte tu úžasné postavy. Ta sekera, co máš. O tu se musíš dobře starat. Kvalita hry vás může až ohromit. Můj přítel se mnohokrát rozhlédl a řekl: "Jak? Jak to udělali?" Váš přítel tu hru bude milovat tak moc, že až si budete chtít zahrát taky, řekne: Kluku, co jsem ti říkal o pomoci?

Že ji nemám nabízet. Lidi, nemůžeme uvěřit, že naše videa nasbírala milion zhlédnutí! Díky moc za odběr i za milá slova a podporu v další tvorbě. Páni, prima poselství. Čteme všechny komentáře, tak nám prosím dejte vědět, jaká videa byste chtěli vidět. Díky, pa.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

67,489 Kč za PS4 Pro, 2 hry a TV? To ta telka fakt stála cca 50k?

21

Odpovědět

nejvíc mě na te hře baví ty srdcervoucí soundtracky ! zvukař a producent odvedli bezvadnou práci

51

Odpovědět

Oh BOI here we go again and again and again and again and again

10

Odpovědět

Myslím, že 3:52 mělo být "že Freya je z Milfgarardu". Milf like Mother I like to f*ck

70

Odpovědět

Díky, opraveno :)

10

Odpovědět

Díky. Zas po čase nějaká nevšední tvorba na YouTube :)

40

Odpovědět

Je ta holka na náhledu opravdu ta přítelkyně?

115

Odpovědět

To je meme.

211

Odpovědět

+BokMeme je křestní jméno?

83

Odpovědět