Rick a Morty: Trailer

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:664
Počet zobrazení:8 518
Ve vzkazech jste nás upozornili na nový seriál kanálu Adult Swim od tvůrců Dana Harmona a Justina Roilanda s názvem Rick and Morty. Jedná se o dobrodružnou sci-fi komedii, jejíž první díl byl odvysílán 2. 12. 2013. Rozhodli jsme se pro vás zatím přeložit trailer. Pokud vás seriál zaujal, neváhejte nám do komentářů napsat, jestli byste měli o jeho překlad zájem.

Přepis titulků

„Vědci nikdy nevyřeší problém, aniž by přitom nevytvořili 10 dalších.“ Morty, pojď. Musíš se mnou... Uprostřed noci? Mám pro tebe překvapení. - Koukej vstávat. - Au, utrhneš mi nohu! - Jak má můj syn ve škole prolézt... - Jdeme. ...když mu motáš hlavu líbivejma sci-fi nesmyslama. Páni!

Cítíš to? Vůně dobrodružství. Jsi správnej kluk. Dokážu ohromný věci a ty mi pomůžeš. A ani o tom necekneš, Morty. Tak jsme na místě. - Tati, kde je Morty? - Nemá teď čas. Tvůj otec má na našeho syna příšerný vliv. A máš to! Říkal jsem ti, že ničí našeho syna. Proč z toho mám radost?

Honem udělej portál. Vím, že z toho může jít strach. Všechno kolem je děsivý a neznámý. Ale když se člověk něčemu takovýmu postaví, posílí ho to. Když se mě budeš držet, budeme... Sakra! Utíkej! My tu umřeme! AdultSwim uvádí novou komedii Dana Harmona a Justina Roilanda.

Vidím, že zrovna nemáš čas... Rick a Morty budou mít premiéru 2. prosince ve 22:30 na AdultSwim. - Kryj mě. - Proboha! - Věda dává smysl. Rodina nikoliv. Tohle bude taková sranda! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proc to překladat když je to starý seriál a už jsou na něj dávno titulky

00

Odpovědět

Video bylo přeloženo v roce 2013 ;-)

00

Odpovědět

Tak bude se to překládat?

11

Odpovědět

Nakonec bohužel ne. Nejsou pro to podmínky, ukázalo se, že Adult Swim nechá každý nový díl na You Tube zhruba týden a pak ho stáhne.

33

Odpovědět

SEM S TÍM ! a fofrem :D

61

Odpovědět

Mimochodem, všimli jste si, kolik v 0:40 Rick a Morty měří?

91

Odpovědět

Kouknul jsem se na první díl, a líbilo se mi to. Takový kříženec Simpsonů s Hvězdnou bránou s přidaným černým humorem. Jenom mě překvapilo, že první díl má jen cca 300 000 shlédnutí... To jako vážně? Kdejaké děcko co hraje Minecraft a komentuje to má okolo milionu. Lidi prostě neví, co je dobré. Nerad bych, aby seriál skončil kvůli tomu, že nesežene dost odběratelů.

131

Odpovědět

Teda, ještě jsem samozřejmě zapomněl na Back to the Future, což parodují i jména postav (Doc & Marty).

51

Odpovědět

A me to neohromilo. Neoriginalni, ocekavatelne vtipky, viz: "Jupi ma na naseho syna spatny vliv. Pockat, proc se raduju?" To jste tohle v nejake variaci opravdu nikde neslyseli?
Ono to nepusobi zase tak hrozne. Dokonce bych rekl, ze to docela fajn, ale kdyz jsem videl hodnoceni 9,4 tak jsem proste cekal vic. No uvidi se, tezko soudit podle traileru.

1023

Odpovědět

Chcem, chcem, chcem!!! :D

163

Odpovědět

Me to pripomina Ugly Americans, takze urcite zajem je :)

151

Odpovědět

Ano prosím! vypadá to peckoidně!

213

Odpovědět

Dan Harmon? Určite áno! A pripadá mi to ako šialený mix Back to th Future, Doctora Who a ďalších :D

233

Odpovědět

rozhodně pro... ;-)

1844

Odpovědět

Kdyby vás to zajímalo, tak je to jen metafora pro znásilnění.

182

Odpovědět

Hrají tam Pixies, takže rozhodně. :)

221

Odpovědět

Hoďte to sem. Nejradši každé pondělí místo Online Gamera. :)

1225

Odpovědět

Určitě pro :)

934

Další