Koho mám zabít?Troopers (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 805
Počet zobrazení:27 616

College Humor konečně vydal další epizodu populárního seriálu Troopers a my vám ji nabízíme s českými titulky. Jeden z trooperů se dopustil ošklivé chyby a má být náležitě potrestán. Problém je v tom, že vypadají všichni stejně, a tak se dá těžko poznat, kdo je kdo. Ale to by nebyl Dreadlord Sinister, aby to nějak nevyřešil... Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Velitel povstalců Quazan. Panák vycpaný bramborovou kaší. Hádejte, kdo z nich leží už 3 měsíce o samotě v naší cele. Kruci. Nechme těch keců. Někdo to pos*al a teď musím zabít... Larryho. Kterej z vás to je? Larry tu momentálně není.

Jo, a i kdyby tu byl, řekl by vám, že by si toho panáka mohl splést každý. - Nejen já. - Myslíš on. - Kdo? - Larry. - Přejete si? - Takže mám zabít tebe. - Ne! Ne, ne, ne. Larry... Už jsem si vzpomněl, kde je. Je... tamhle. Cože?

Ne. Zdravím. Já jsem Chase. Dělám v prodeji. Nech toho. Falešný jméno si umí vymyslet každej. Vážně? Tak mi řekni svoje. Chase. Dva Chaseové? Páni. Hustý! - Takže Larry budeš ty. - Správně. - Cože? - Ne! - Fajn! Tohle dohadování už mě nebaví!

Všichni si sundejte helmy! Ty ksichty mi nic neříkaj. Nasaďte si helmy zpátky. Ty... Ty jseš šerednej. Podívejme se! Mám tu nějaký balíček. Pro Larryho. - Cítím jeho oblíbené sušenky. - Bez příchuti? Nech toho.

Buď rád, že jseš naživu. Víte co, Dreadlorde? Problém je v tom, že my všichni jsme Larry. - Takže mám zabít všechny? - Ne. To ne. - Chci říct, že nikdo z nás není Larry. - Takže... - ...mám zabít všechny? - Ne! - Bože, to ne! Dost! Všichni přestaňte, ano? Já jsem Larry. Nenechám svýho kámoše ani nějakýho cizího blbečka pykat za svý chyby. Jsem připraven přijmout trest.

Jsem totiž chlap. Tohle je na mý práci to nejtěžší. Nabít tuhle zbraň. Prostřední částečka se připojí k... základní částečce. Základní částečka se připojí k... Ne, tyhle dvě patří doprostřed. Tahle částečka se připojí k té prostřední.

Ty, Chasi, to jsou nějaký vesmírný lejstra? Jo, zrovna na nich dělám. Skvělý. Jen bych si je rád... A máme to hotový. Tak jo. Čas na zabíjačku! Počkat. Cože? Ne! To byla prča. Teď... Kdo je Rich?

A... kurva! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (120)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

01:59 - kdo poznal narážku na Monkey Island?

210

Odpovědět

Ou s**t :DDDDDDDD

280

Odpovědět

10/10 :D

211

Odpovědět

mohu se zeptat tady panů Flashky, JaaJe a DiSqAnTiKa na rovinu??? Kolik vám je let?! tak 1. Flashko a Jaaji vy tady otravujete uz dost dlouho tak prestante a zacnete se chovat normalne vy tupci 2. DiSqAnTiKu ty se k nim nepridavej a 3. VZDYCKY narusujete budto prumer videa, poklidnou diskuzi, nebo proste jen tak trollujete! divali ste se nekdy na video od FreddiehoW a RWJe - MASAKR TROLLU ?? - misto 3 lidi meli dat telo nejakeho chlupateho upatlaneho spinaveho spermatem pocakaneho dedka a misto hlavy nazvy vasich men!
PS: DiSqAnTiK: dival se mse na tvuj vem a o Gaye nema nikdo moc zajem jestli si ho chce obednat na opravu PC nebo tak ... aby mu tam neprisel ve strhavacich kalhotech

203

Odpovědět

Docela mě štve že nejsou další :(

217

Odpovědět

: D

216

Odpovědět

pls tohle uz bylo dost davno nahrane a ja vim ze to chodi nepravidelne ale uz by mohlo byt dalsi :)

191

Odpovědět

Jedna z najlepších častí. Škoda, že si robia väčšie prestávky medzi časťami

230

Odpovědět

to jsou ta nejlepší videa
fakt mrtě

200

Odpovědět

chtělo by to další díl, College Humor se s tím docela fláká...ale co se dá dělat :)

192

Odpovědět

SUPER VIDEO :)

193

Odpovědět

Laaaangweilig! ;-)

1925

Odpovědět

vtipný :D :D

195

Odpovědět

Panejo....je mi líto všech těch lidí bez smyslu pro humor, a podle komentářů je jich tu dost :D Chudáčci, přijdou o půl radosti ze života O.o

197

Odpovědět

hej dukky to si fakt nemusela

202

Další