Laserový mečTroopers (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
96 %
186. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 306
Počet zobrazení:38 230

Ano, nezdá se vám to! Po dalších 2 měsících čekání vydal dnes CollegeHumor novou epizodu seriálu Troopers a já vám ji nyní přináším s českými titulky. Mnozí se po minulém díle báli, že je s webseriálem definitivní konec, ale není tomu tak. V dnešním díle uvidíte, že rozhněvat samotného Dreadlorda se opravdu nevyplácí. Může vás totiž zabít třeba laserovými hráběmi...

Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Přepis titulků

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jezdíme po dálnici hyper rychle, ale po hyperdálnici se sotva šouráme? Ne, nepřemejšleli. Sklapni! - Ty! - Já to nebyl! Zklamal jsi mě naposledy! - A který z nás? - Ty! Za pokládání zbytečných dotazů. Hele, důležitý je, že na tobě konečně vyzkouším svůj novej laserovej meč!

Pohleď, zprostředkovatel tvého zániku! Jé, bublinková fólie. Tak jo, hoši, co podnikneme? Páni, má to nový dlouhověký krystaly. To je bomba. Jejda. "Fúzní jádro není přibaleno." Podej mi adaptér.

Dobrá, samce do samičky... Zklamal jsi mě naposledy! Růžová? Přece ho nezabiju růžovou. Co mám asi dělat? - Ubuznovat ho k smrti? - Díkybohu. Tady stojí, že můžete barvy regulovat. Počkat. A je to.

Zelená. Zelená na zabití stačí. Prý je to barva mořské pěny. Mořská pěna? - Červená. - Sangriová. - Modrá. - Obláčková. - Žlutá? - Kanárková. - Oranžová. - Pomerančovo-nanuková. Kdo ty jména vymejšlel? To je fuk.

Připrav se na smrt! Co? Cože? - Bezpečnostní pojistka. - Pojistka? Na co potřebuju na laserovém meči pojistku? Hups! Tohle se mi nikdy nestává. Vypadá to, že jste aktivoval bič. Hrábě, větrník, párátko, tajemný meč, vidlička, lžidlička, meč, co zabíjí jen duchy.

Meč, co zabíjí jen duchy? To je pitomost. Ukaž to. Aha, dobře. Jdu na to. A máš rakovinu! Cože? Jo, a čeká tě smrt. Za 6 až 8 měsíců, podle toho, jak úspěšná bude léčba.

Neboj. - Všichni jsme v tom s tebou, kámo. - Díky. Tak se tu mějte. Musím obvolat pár lidí. Ne, tohle není můj styl. Potřebuju něco údernějšího. To je ono. - Ne! - Chcípni. - Ne! - Zab ho. Jestli ho chcete prodloužit, je tam takový červený šoupátko...

Ale bacha, je to hrozně citli... To nic, to nic! Jen s tím ne... - Nehejbejte s tím! - Cos říkal? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (136)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oni mají nejlepší videa! :D :D

00

Odpovědět

Troopers je stejně snad nejlepší výplod CH, co bych za to dal abych je měl zpátky. :)

50

Odpovědět

tohle je tuším ale starší díl.. ale stejně potěšil, rád jsem se tomu znovu zasmál :D

10

Odpovědět

Po teaseru na 7. epizodu Hvězdných válek toto video dostává nový význam. :D

470

Odpovědět

,,OK just don't move-" ,,What did you say?" :D

362

Odpovědět

mate to dost na háku s těma nefungujícíma videjkama co ??? přijde mi že jich tu je snad více než těch funkčních ...!

2114

Odpovědět

nazdar, jaktoze mi to nechce prehrat ? vypisuje to chybu the request video is not alowed to be played in embedded players.. pouzivam adobe player muze to byt tim?

212

Odpovědět

nefunguje:/ prosím opravte to, jakmile budete mít čas, dík:)

203

Odpovědět

...samce do samičky :D

274

Odpovědět

samce do samičky :D

216

Odpovědět

sword that only kills ghosts ?? heh, that´s stupid!
.....
*wžum, žm, vžum, vžzum, žm, žm ...*
:D

350

Odpovědět

Nemělo by to náhodou patřit mezi legendární videa? :)

281

Odpovědět

Kdy přeložíte ten novej?

200

Odpovědět

:D :D luxus díl ;)

200

Odpovědět

Miluju je a všechny jejich videa.

200

Další