Nejlepší kámošiTroopers (S01E14)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 963
Počet zobrazení:23 014

Po další téměř dvouměsíční pauze vydal minulý týden College Humor konečně nový díl seriálu Troopers a já vám dnes přináším český překlad. Rich a Larry se budou v tomto díle vzájemně svěřovat. Proč? To se dozvíte hned na začátku epizody...

Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

No... trysky jsou kaput. Asi budem v tomhle záchranným modulu plout vesmírem celou věčnost. To je blbost. Máme kyslík jen asi na 30 minut, takže zdechnem. Larry, než umřeme, musím se ti s něčím svěřit. - Jsem adoptovanej? - Cože? Nemám tucha. Jak tě to... To ani nedává smysl. Ne. Vzpomínáš si na invazi povstalců? Jsi naší poslední nadějí!

Nespočet životů je v ohrožení. Nenech nikoho projít těmito dveřmi. Kapiš? Kapiš! Nikoho! Nikoho, nikoho, nikoho, nikoho, nikoho, nikoho... - Pizza. - Jejda, pizza! Jen si... Jen si vytáhnu peněženku. Asi nebudu mít na dýško, kluci.

Páni, jsem tak rád, že jsem to ze sebe vyklopil. Ty mi nic neřekneš? - Jo, bylo to fakt nezodpovědný. - Ne. Myslel jsem, jestli se nechceš svěřit. Popravdě, Richi, taky bych se ti rád k něčemu přiznal. Měl jsem nevhodný vztah s tvou snoubenkou. Cože?! Počkat. Co považuješ za "nevhodný"? Čau, já jsem Delana. - Ty budeš nejspíš Larry.

- Já na to nemám! To je prkotina. To moje bylo mnohem horší. - Určitě toho máš víc. - No... Chasi, vidíš mou termosku? Určitě je tady? Vidím tu jen spoustu krys. Jo, určitě. Zkus se pořádně rozhlíd... A hele! Sem se mi schoval. Termík.

Zabil jsem ho! Zabil jsem Chase! Ne, ne, nezabils ho. - Ale zabil. - Nezabil. - Víš to jistě? Zapomněl jsem, jak moc miluju banány. Šup. Chase je v cajku. - Minulej tejden jsme ho viděli. Vzpomínáš? - Ne. - Jo, byls utahanej. Tak jo. Tady máš přiznání. Do hajzlu!

To je už patnáct v řadě! Dobrá práce, Hvězdňáku! Hvězdňák! Pár poznámek. První: Nikdy jsem ti neřek Hvězdňáku. Druhá: To nebylo přiznání. A třetí: Cože? Tak jo, řeknu ti horší. Jsi naší poslední nadějí! Nespočet životů je v ohrožení. Nenech nikoho projít těmito dveřmi. Kapiš? - Já vás nezklamu. - Zlom vaz, Hvězdňáku. Hvězdňák!

- Tohle je moje příhoda! - Ne-e! - Řekl mi Hvězdňáku. - To je jedno. Hlavní je... že můžu strávit poslední minuty života... po boku nejlepšího přítele. Richi... Nápodobně. Vzpomínáš si, jak jsme čistili tenhle modul?

Proč nás Dreadlord vůbec posílá čistit tyhle krámy? Vždyť jsou to smrtící konzervy. Maj kyslík snad jen na třicet minut. - Co dělá tenhle knoflík? - To ne! Do háje! - Co se stalo? - Nějaká porucha. Věřil bys tomu? Nejlepší... kámoši navěky! Rich a Larry...

Já tě zabiju! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neviem prečo či cestujem v čase ale nezda sa mi to ako nová časť....alebo mi j**e?

01

Odpovědět

Tenhle díl fakt nemá chybu :D :D Kdybych použil slovník Barneyho Stinsona tak bych musel říct že je " Legen - wait for it......dary!"

2223

Odpovědět

Kam se poděl radar? :-(

184

Odpovědět

další díl

201

Odpovědět

Chase je koukám nesmrtelnej :D Jeho chudáka "zabili" už tolikrát :DD

231

Odpovědět

doufam že nám tímto nechtěli naznačit že bude konec :(

232

Odpovědět

Ten konec :D prostě nice video, ale škoda ze už to nebývá pravidelně v sobotu. dávám 9/10

201

Odpovědět

Best friend forever! :D

203

Odpovědět

Super, super a do třetice super! Nové Troopers znamenají nové video do TOP 10 ...

194

Odpovědět

Nikoho, Nikoho, Nikoho, Nikoho, Nikoho, Nikoho... Pizza!
Tak to mě dostalo ze všeho nejvíc

202

Odpovědět

Ten konec nikdy nezklame :D

184

Odpovědět

brfdb: nechapu proc tolik dissliku

1812

Odpovědět

PS: i'd rather see Kurt Cobain then jezus christ ... snad vam tenhle komentar dopomuze k tomu abyste to prelozili :)

1822

Odpovědět

brfdb: Lake of Fire od Nirvany je 100x lepsi takze bych radeji abyste prelozili http://www.youtube.com/watch?v=quZ5rE8ujcA :)
treba to i zacnou poslouchat nekteri co Nirvanu neznaji a Nirvana ma miliony fanousku po celem svete takze i tady to bude mit jiste velky uspech :)

1822

Odpovědět

Filip: tady máš ten svuj překlad: jsi fakt uplnej idiot!!!

184

Další