Silové poleTroopers (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 258
Počet zobrazení:31 741

Máte rádi College Humor a Hvězdné války? Tak to jste tady správně! Troopers je totiž název zbrusu nového webseriálu z dílny College Humoru, ve kterém hrají hlavní roli právě troopeři. Záměrně nepíšu stormtroopeři, protože tvůrci mají zřejmě kvůli autorským právům zakázáno v tomto seriálu používat kostýmy ze Star Wars, které jsme mohli již v několika jejich videích vidět. To ale vůbec nevadí. Udělali si vlastní, těm původním velmi podobné, a připravili si pro vás několik krátkých skečů, které jsou provázány tématickým zasazením na jistou vesmírnou stanici. Můžete se těšit na příjemný humor, sympatické troopery a jejich trable, a především na skvělé technické zpracování. V prvním díle uvidíte herečku jménem Aubrey Plaza (Parks and Recreations) v roli jisté princezny, kterou troopeři drží proti její vůli jako zajatkyni. Přeji příjemnou zábavu a určitě pište své názory na seriál. ;-) Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Jak dlouho už... svítí tahle kontrolka? Panebože! To ne! - Pořád jsi tady. - Je v naší cele. Jo, silový pole mi brání v útěku. Blik. Ano. Přesně tak. Silový pole pořád funguje.

Všechno je v pořádku, takže zůstaň na místě. - Počkat, není to silový pole vypnutý? - Co?! - Cože? - Ne. - To je blbost. Určitě ne. Protože když to silový pole běží, dělá takovej zvuk. Ne, je to spíš hučení. Vidíš? Nic s ním není. To se silový pole právě nadechlo?

Ne. Ne, ne, ne! - Tvá ruka... vybouchne. - Se roztaví. - Roztaví. - Roztaví? To silový pole nikdy nedělalo. - Máme nový nastavení. Destruktinaci. - Vypařování. Co je sakra destruktinace? Proč si nesáhneš a nezjistíš to? - Dobře.

- Ne, ne! - Ne, ne, ne! Nedotýkej se silovýho pole! To byla obrácená psychologie. Co je obrácená psychologie? Dotknout, nebo nedotknout? - Dotknout. - Nedotknout. - Promiň, promiň. - Potřebujem nějakej systém. - My máme deaktivována silová pole? Ne, pane Kangerschmidte. Vaše silové pole funguje. Stejně jako tohle. Který zrovna nedělá žádnej zvuk. - Takže v klidu čekej a brzo dorazí opravář silových polí.

- Proč? Aby nám poblahopřál... že nám to silový pole tak pěkně běží. Hurá! Tak jo. Věřím vám. Nebudu se dotýkat silovýho pole. Ruku na to? Tak jo. A do p*dele.

Moc nepomáháš. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (98)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No tak na tohle se už asi nepodívám když to nefunguje. :)

30

Odpovědět

Už zase funguje. :-)

00

Odpovědět

+BugHer0Uz zase nefunguje a kdyz uz sme u toho nebylo by dobry udelat aby se dali hlasit nefunkcni videa?

30

Odpovědět

+DarketasUž to zase funguje. CollegeHumor bohužel zakázali embedování videí u prvního a třetího dílu Troopers, proto to nefungovalo.

00

Odpovědět

:-D no tak tohle je opravdu úžasné, musím zkouknout i zbytek

251

Odpovědět

pouštějte si díly pozpátku, je to lepší :)

241

Odpovědět

..hm,dobrý no. A dál? Jestli bude druhej díl stejně slabej jako ten první, třetí si asi odpustim:)

1854

Odpovědět

HoricGAMER: To ses k Troopers dostal teprve teď? Můžu se zeptat, jaks na ně narazil? ;-)

203

Odpovědět

Bezvadné :) Určitě shlédnu i další, ale dnes již ne :P :)

181

Odpovědět

Nešlo by to dát někam s vašima titulkama? Třeba na ulozto a sem by ste dali odkaz ke stažení? Já kdyžt stáhnu tohle video tak akorát tk bez titulků :/

190

Odpovědět

ruku na to XD...

190

Odpovědět

prej "Oh wait f**k" :D nebo "Just like this oneee!" :D

180

Odpovědět

Jak se na sebe otočili u konce :D:D:D

190

Odpovědět

Ruku na to xD

190

Odpovědět

luxus :-D :-D

191

Odpovědět

:D:D:D:D:D:D:D na víc se nezmůžu

181

Odpovědět

I s vědomím že -Silové pole- je teprve 1. díl humorného seriálu Troopers , překonalo to všechny mé představy ! Je to výborný ! Nejlepší je styl ve kterém je to natáčené (Star Wars) , jelikož bez toho by bylo jen vtipné dialogem ale takhle je to vtipnější díky tomu jak to vyzní s postavama =D . Doufám že budou další díly stále tak vtipně naladěné jako tento :) .

191

Odpovědět

a do prd'ele :D

180

Další