Epizoda 4 (S01)Riley Rewind (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:5 992

Seriál Riley Rewind se nám pomalu chýlí ke konci. Riley si začíná připouštět, že Angele i přes svou schopnost nedokáže pomoct. Tím ale její problémy zdaleka nekončí. Pro změnu totiž musí zachránit celou školu.

Přepis titulků

Na tohle čekám už od prváku, a teď... je mi maturiťák ukradenej. Udělala jsem, co jsem mohla, abych ji zachránila. Prostě... Cítím za ni zodpovědnost. Jestli mám pomáhat lidem... Jestli mám být něco jako... superhrdina...

tak jsem pěkně na nic. Není to tvoje vina. Podívej se na mě. Zkusila jsi už všechno. Teď se přestaň litovat a zkus si užít večer. Dobře. Hele, fakt mě mrzí to s Quinnem. S Quinnem?

Se kterým? - S doprovodem Candice? - Sakra, už ztrácím přehled. Quinn měl jít původně s tebou. Tají, že je gay, a pozval tě. Celý tohle cestování časem a alternativní reality jsou fakt matoucí. Já vím. Promiň. Netrap se tím. Na něco přijdeme. Chci tě vidět usmívat se a dobře se bavit, jo?

Co podnikneme, má paní? - Potřebuju se napít. - Už letím pro drink. Bavíš se? - Támhle je Quinn. - Panečku, no to mě podrž. Tenhle hezounek měl být můj doprovod? Takže... Protože vím, že to byla hotová věc, asi bych se mu měl jít představit.

Nemyslíš? Jdi na to. Nazdárek, cukrouši. Co si spolu zatančit? Promiň, kámo, ale... kopu za druhej tým. Děláš si srandu? - Ještě jsem ti nepoděkoval.

- Za co? Žes se mnou šla na ples. Šla jsem ráda. Díky, žes mě pozval. A takovým hezkým způsobem. To byl můj plán. Pozvat tě tak nápaditě, že neodoláš. Zabralo to. Nedal jsi mi na vybranou. To snad ne. Opravdu? To je mi líto. Chtěl jsem tě pozvat hezky, ale ne tě zahnat do kouta.

Ne, to vůbec ne. Bylo to od tebe milé. Vážně. Chceš se tu trochu projít? Jasně. Takže se mi tu snažíš říct, že jsi hetero. Jo, snažím. To není možný. Tak ti opravdu hrozně děkuju, protože tenhle rozhovor mi otevřel oči.

Jen si něco nalháváš. Když dovolíš, půjdu si nalhávat támhle. Jak se držíš? Musí to být divné... to s Angelou. Díky bohu. Všichni mi říkají, ať na to zapomenu. Ale nejde to.

Není to správné. Já vím. Nechápu, že ani nezrušili ples. Všem záleží jen na hloupostech. - Tak přiznej, že si gay. - Ne, to nejsem! Ale jsi! Omlouvám se, hned to vyčistím. - Vidím ti to v těch tvých teplých očích.

- To má bejt jako co? - Hned to vyčistím. - ...něco si nalháváš. Už letím pro drink. Co podnikneme, má paní? Co se... Má paní! 911. Jak vám mohu pomoci? Bomba ve škole Benjamina Parkera. Kdy má explodovat? Ani ne za tři minuty.

Vydržte, prosím. Děkuji. Kolegové jsou na cestě. Nebudou tu včas. Neměli bychom začít s evakuací? Uklidněte se, prosím. - Jaká je to bomba? - Nevím! Dala jste ji tam vy? Děláte si sakra prdel?! Proč jste ji tam dala?

Jak zneškodnit bombu. Žádné připojení. Sakra. Ve stresu mi to nemyslí. Tohle je blbost. Mysli. Mysli. Potřebuju víc času. S doprovodem Candice?

Jsi v pořádku? Za hodinu a půl najdu ve škole bombu. Tak jdeme. Tady. Do hodiny sem někdo dá bombu. Ples začíná až za hodinu. Však víte... Chtěla jsem se jen ujistit, že...

mi budou ladit šaty... s výzdobou. Holky. Co budeme dělat? Zavoláme policajty? Nahlásit bombu, která tu není? Tak jo. Nestačí ten výbuch jen zastavit. Ten, kdo ji sem dá, se o to pokusí znovu. Jestli jo a my na to nepřijdeme...

Na to nechci ani myslet. Takže musíme zjistit, kdo ji sem dá, a udat ho a... tak zajistíme, že budeme v budoucnu v bezpečí. Sakra. Páni. Jo. Jsi dobrej. Tak jo, Doktore, co teď? Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zajímavé, že tam vedou tak dobre rozhovory na te pařbě, stojíc daleko od sebe mezi lidma co kalí.. co to je? silent disco? :D

ale jinak super :)

20

Odpovědět

Malé tušení jak to asi dopadne :D : Riley zastaví tragéda s fofrtyčkama. Ten se jí svěří jak strašně miloval tragédku, která se zabila a jak obviňuje celou školu z toho, že jí nikdo nepomohl a nerozuměl. Riley osvítí spásný nápad a naposledy se vrátí do minulosti. Přesvědčí tragéda aby se vyznal sebevražedné tragédce, dá Jaye dohromady s teplým tragédem, užije si ples s tragédem ze středověku a všichni budou žít šťastně až do smrti.
Alternativní konec: Tragédka s tragédem se navzájem oběsí. Riley bude v těžkých depresích a vyspí se s učitelem tělocviku. Toho posléze za to vyhodí ze školy a on začne na internetu komentovat virální videa. ;-)

50

Odpovědět

Na konci vám unikla reference na Doctora Who (Pán času česky), ale jinak super překlad jako vždycky. ;-)

142

Odpovědět

Strašně mě štve, že se to u nás překládá jako Pán času.

150

Odpovědět

Dobrej díl ale jak už to známe z filmu každá bomba má velký červný dispej :D

170

Odpovědět

A jako v každém správném filmu musí být ta bomba dobře vidět, včetně časovače :D

150

Odpovědět

+WreisAle jak dobře poznamenal Sherlock Holmes, mívá každá bomba taky vypínač, protože kdyby neměla, mohli by se teroristi velmi snadno dostat do nechtěných potíží :D

280

Odpovědět

7:20 Ray :DDD Každopádně začíná se to rozjíždět :)

341