Equals Three 2.0Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:6 129

Ray konečně vylepšil pořad tak, jak si to vždy představoval. V novém hávu tedy dnes uvidíte testování tloušťky ledu, nákupní horečku a vražedný přejezd. Jak se vám nový komiksový styl líbí? Navíc jsme teď za novým dílem zpožděni vždy jen o den, takže bude váš přísun Raye Williama Johnsona vždy aktuální.

Přepis titulků

Zdar, lidi. Určitě si všimnete pár změn. 1) Vousy jsou zpět, ale listopad bez holení je už skoro za náma, takže se jich zbavíme. Tak fajn. Co? Někde jsem vynechal? Ne? Tak dobře. 2) Předělal jsem show. Namísto komentování virálních videí, budeme recenzovat Twillight fan fikci. A každej, kdo nesouhlasí, může vykouřit třpytící se upíří čur*k. Teď vážně.

Equals Three má novej look. Jak jsem již řekl, opustil jsem minulé studio a teď pracuju s Julianem Smithem a jeho papertownem. Brzy začínám svoje nový studio nazvaný Runaway Planet, takže... se zbytečným zdržováním, tady je Equals Three tak, jak jsem vždycky chtěl, aby vypadalo. Když tu máme ty nový změny, pojďme prolomit ledy. Doslova. Páni, kluku, vypadá to, že jsi vážně tlustej. Nevím přesně, co se tam děje.

Může to bejt bazén nebo potok, netuším. Je tady ale cihlová zeď, před kterou asi Seinfeld točí stand-upy. Takhle zkoušíš led, kluku? Nepoklepeš nohou nebo prstem, dupneš na něj, aby se pod tebou prolomil? Líbí se mi, jak řve. Vždyť má ta voda jen teplotu pod nulou, proč kvičíš jako malá čubka? Jde jen o podchlazení, srabe. Teď ale vážně, je mi toho kluka líto. Kdybych do tý ledový vody spadl já, řvu jako... kluk, co spadne do mrznoucí vody.

Užili jste si Díkuvzdání? Ne? Já taky ne. Kecám. Vlastně jsem pomáhal bezdomovcům dostat je ke smečce vlků. Tohle video je vážně populární. Asi jste ho už viděli, má 2 miliony zhlédnutí. Tahle zasra*á zvěř se rve ve Wallmartu na černopáteční výprodej o nějaký mobilní telefony. Chápu to, chápu. Taky kvůli 30% slevě kopu zadky. O tom přeci sváteční duch je, prát se o mobil, co bude za rok zastaralej. Koukněte, tady je dokonce polda a vůbec nic nedělá.

"Tady není nic k vidění." Věřili byste tomu, jak zmagořený ty lidi jsou? Koukněte na mámu Honey Boo Boo, jak strká lidi z cesty. A mrkněte na tuhle ženskou v modrým. Doufám, že si pak stoupla do fronty na podprdy. Co to sakra s těma lidma je? A když jsou ve Wallmartu, kde mají děti? No jasně. Tady je tenhle most, možná je to podjezd.

Já kur*a nevím, jen tu dělám. Každopádně dal někdo dohromady záběry, které se stanou alespoň jednou za měsíc u tohohle mostního podjezdu a okořenil to hudbou z Rockyho. Asi chcete, abych na to zareagoval. Ermagherd bouračka! Takhle se cítím pokaždý, co mám sex, no dyť víte, ne? Vím, že jsou bouračky hrozný, ale já se vážně natlemil. Navíc, nijak složitý video k masturbaci.

Tenhle podjezd má tedy 3,5 metrů, takže pokud jste vyšší, nedáte to. Jediný značky jsou tady a tady a ještě tam bliká světlo. Ty řidiči musí bejt asijský ženský, no ne? Strašně moc tě teď miluju. To by stačilo, padej. Věřte tomu, nebo ne, ale ten most má vlastní stránku 11foot8.com Chlápek, co to spravuje, tam má neustále namířený dvě kamery, aby zachytil ty bourající kamiony.

Třetí kamera je asi na dámskejch záchodech, tak bych to udělal já. Nevím, jestli ty řidiči neumí počítat nebo jsou na cestě do Wallmartu. Ermagherd bouračka! To je vše, doufám, že se vám vzhled líbí. Neopomeňte kliknout na "Odběr", když to neuděláte, tady Halina si pro vás přijde a vomr*á vás. Tvrdě. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Doufám, že se vám změny líbí, já je miluju, takhle jsem to vždycky chtěl.

Pokud máte nějaký připomínky, napište je do komentářů pod videem. Kritiku můžete poslat do vlastní prdele, kde si ji nikdo nepřečte. Uvidíme se za pár dní, čau. Mám hrozný problémy mluvit normálně s tímhle krytem na zubech. Šišlám z toho.

To mi chybělo. Další pitomost, ze který mě budou mít za gaye.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hudba od Rockyho a Halina :DD

190

Odpovědět

Zvláštní. Komiksy mám rád, ale stejně mě ten komiksovej styl nějak nebere. A Watchmeni vzádu jsou moc rozmazaný, že je už nejde poznat :/
Ale zase až tak velká změna to není, takže to bude asi jen o zvyk...

201

Odpovědět

ten zvuk se mi zdá až moc čistý
takový nepřirozený
i celý ten desing je divný ...

214

Odpovědět

Zdá se mi to nebo má Ray jinej hlas ? :D A jinak, =3 u Raye doma bylo podle mě ze všeho nejlepší ..

222

Odpovědět

Pozadi je trochu z jine perspektivy, ale jinak je to uplně stejne, spíš mi připadalo že mluvi nějak rychle.

200

Odpovědět

Přeložíte prosim i nějake díly RunawayPlanet ?

192

Odpovědět

Když je Ray z toho šťastnej tak já budu taky, a za pár dílů si na to zvyku no, nevím co řešíte.

201

Odpovědět

Nejde az tak o formu jako spis o obsah .. takze bez problemu :)

191

Odpovědět

Copak na tom vzhledu nějak záleží? Změny jsou tak minimální, že je to snad jedno, ne?

Když dřív dělal videa třeba venku na dvorku, tak si taky nikdo nestěžoval a teď tu každý vylétává z kůže, protože je kamera postavená a zaostřená jinak.

Jestli se vám to dřív líbilo víc, tak se zamyslete, že to možná nebude kvůli vzhledu.

201

Odpovědět

Nevím, =3 se mi líbilo tak, jak to bylo před pár lety. Když si to video dělal sám nebo mu občas pomohli spolubydlící. Prostě než šel do LA. Je to teď takové divné. :/

1912

Odpovědět

Zatial zmiesane pocity, pozadie rozmazane, grafika pocas videi rusiva a chyba Cool Transition.

193

Odpovědět

vim, o co ti de Rayi..kameru dáš níž aby si vypadal že si vysoky..žadny novy vzhled..jen si kompenzuješ slabiny trpasliku:D

201

Odpovědět

prej Halina :-D

193

Odpovědět

Ten kto sa mu stara o zvuk by mal dostat po hube. Statisice zhliadnuti a produkcia na urovni totalneho amatera.

208

Odpovědět

Je to zvláštní, je to jiný... Ale je to to co chtěl. A to je hlavní! Pokud z toho má radost on a naplňuje ho to, bude dělat víc pro fanoušky aby se to líbilo i jim. Ty drobnější chyby jako zvuk? Nepochybuji že mu to lidi napíšou na stránky a on s tím něco udělá. Pořad se zase vyšvihl na novou úroveň a nepochybuji že na lepší úroveň.

191

Další