Přenašeč pohlavních chorobEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:475
Počet zobrazení:5 177

Dnes sice bez hvězdné osobnosti, ta až příště, ale stále s trojicí videí, ve které nás čeká nehoda v supermarketu, ukřičená koza a žertík reportérky.

Přepis titulků

Promiňte, že jdu pozdě. Jdu akorát z pařby... Ani si nepamatuju, že bych omdlel. Tohle se vám bude líbit. Jmenujete se to: "Ničivý přeskok řetězu v obchoďáku." Pár věcí: Za 1) Jde o sámošku? Oni tam totiž prodávají něco nazvané "Kacca". Nevím, co "kacca" je, ale chci to hned a do pusy. To je celý stojan kondomů, co na něj spadl? Mohl ses toho vyvarovat použitím uličky bez řetězu. Jakej obchoďák má vůbec řetěz připevněnej ke stojanu kondomů?

Odtud si kacca kupovat nebudu a radši navštívím blízkou konkurenci KaccaDonald. Jinak se mi moc líbí nový přechod, protože je v něm čas na mrtvolku. Nevím, jestli máte nějakou metodu na usínání. Já se většinou zleju a je mi to u prde*e. Počítáte ovečky? Už nebudete, až uslyšíte tuhle. Ty vole... Můj táta nejseš, tak na mě neřvi! Fajn, vyhrálas.

Ježiš... Tohle je ale běžnej křik. Každej takhle řve, když ho vyděsí. Tom Cruise takhle křičí. Honey Boo Boo takhle ječí. I Neuvěřitelnej Hulk takhle řve. Má to 850 000 zhlédnutí od minulého září a lidé tvrdí, že je to fake a je to předabované. Ono to ale vypadá jako nějaký trend. Třeba jako tyhle jehňata říkající: "Jo." Ježiši, vážně? To nemůže bejt opravdový. Skutečně je to opravdový? Vy nemáte nic lepšího na práci než předabovávat zvířecí videa, co?

Kur*a, došly mi vtipy. Fotobombing je celkem pitomost. Vtipný to je, ale pro dotyčný je to na houby. Já jsem fotombomboval už několikrát. Tady jsem na narozeninový párty, tady fotobombuju prezidentovo jmenování, tady Ježíše a tady přistání na Měsíci. Tady je ale reportérka, která je videobombovaná. Odpočítává do začátku Super Bowlu a ozřalové ji otravujou celou noc. Už tady jen chodí pár lidí, kterým se trochu lesknou oči a klopýtají. Třeba jako tahleta za mnou.

Ahoj, jak se máš? - Ráda tě poznávám. - Devětačtyřicátnící! - Můžu s tebou udělat rozhovor? - Jasně. Akorát jsme tady na Bourbon Street hovořili o vysokém počtu pohlavních chorob. - Jak dlouho máš pohlavní chorobu ty? - Já žádnou nemám. - Tak proč sis chtěla povídat? - Panebože... Božínku, to se omlouvám. Nemáš se ale za co stydět. Já vážně nemám pohlavní chorobu. Jak by řekli moji asijští přátelé, co závodně tančí: "Á do pi*i, zmr*e, právě si tě podali!"

Viděli jste výraz tý ožraly? Si říkala: "Mi ho vyndej." Základní společenská chyba. Musíte se držet ve skupinkách. Jestli si chcete vystřelit z reportérky, musíte to udělat pořádně. A já jsem Toyota Kawasaki, živě z New Orleans. Jak dlouho máš pohlavní chorobu ty? Já mám rakovinu. Svině.

Ale tý reportérce se musí nechat, jak si to bez mrknutí oka dala. Tak to je z dnešní epizody vše, uvidíme se příští čtvrtek. Že se uvidíme příští čtvrtek? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Příště to bude vážně fajn, protože Jason Mewes z Jaye a Mlčenlivýho Boba a další tuny filmů se za týden staví a udělá malé cameo. Už jsme měli Mlčenlivýho Boba a teď bude i Jay. Vážně se těším, protože mě tihle lidi hrozně ovlivnili, když jsem vyrůstal.

Proto je teď ze mě zhulenej magor. Kecám. Fakt na mě ale měli vliv. Bude to paráda! Tak přiští týden?

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kámo.....Tuesday je Úterý a ne Čtvrtek ale no...nevadí :)

186

Odpovědět

je to přeložený jako čtvrtek protože tady na VČ vychází =3 ve čtvrtek

201

Odpovědět

Bože ty ovce to mě dostalo do kolen.Jen tak pro zajímavost...který genius přeložil Tuesday jako čtvrtek ? :D :D

194

Odpovědět

da fuq :D

181

Odpovědět

Klub, který hrál finále se jmenuje San Francisco 49, takže spíš odkazovala na její oblíbenej tým než na věkovou skupinu :)

181

Odpovědět

sú to 49ers čo v podstate sú 49-nici...

182

Odpovědět

+studoAlan Moore anybody?

180

Odpovědět

Toyota Kawasaki XDXD chudák Anna XD

191

Odpovědět

ten trapnej joke s tim Kacca dostává v češtině ještě větší význam..! :D

180

Odpovědět

v naší sámošce by to nešlo tam má Kacca dvířka a vedle stojí druhá.

190

Odpovědět

Dobrý, ale Tuesday je uterý, draci :)

1828

Odpovědět

No jako je...ale to příště uvidíš ve čtvrtek :)

181

Odpovědět

Děkujeme za poučení, to jsme netušili. :-)

180

Odpovědět

Mini SPOILER: Teda čekal jsem, že tu reportérku někdo ztrapní a ne, že se jí povede jeden z nejlepších stěrů co jsem kdy viděl :D

192

Odpovědět

Yeah!!!! :D
Musím začít sledovat předabovaný zvířecí videa....

192

Odpovědět

Proč mám pocit že Rayovi někdo schválně dáva nulu ?

1919

Odpovědět

to máš špatnej pocit, jelikož je možný dát nejméně jednu hvězdičku ty AJNŠTAJNE. A držel jsem shift. Tak drsnej jsem.

1924

Odpovědět

+curakTak to sorry :D :D Když jsem se začal dívat tak to mělo 9,67 a najednou 8,13 :D A nwm jestli se píše AJNŠTAJN teda

1822

Odpovědět

+curakermahgerd ajnstajn :D

186

Odpovědět

+curakOd vola co píše Foo Fighters jako Fůůů Fajtr se nic jiného čekat nedalo ;)

186

Odpovědět

+curakto jste mi to natřeli, já to tak píšu schválně. Od vola, který se píše 'retardovanýčůráksiqpolovodičovédiody' jako Harroc se takové fatální nepochopení dalo čekat.

1832

Odpovědět

+curakV tom "stěru" máš překlep...just sayin ^^

184

Odpovědět

+curakFajtr: Shift si držet nemohl, protože když zmáčkneč "š" se shiftem, tak se ti napíše "3"... Try it ;-)

1811

Odpovědět

+curakJo a když držíš Shift a nejdřív zmáčkneš "háček" a pak "S" tak to jde, tady je to jeden větší AJNŠTAJN než druhej :D

Jo a k videu, klasika - Ray opět nezklamal a za tu reportérku palec nahoru :)

181

Odpovědět

+curakTahle debata plná debilů...

184

Odpovědět

+curakŘíká člověk co má nicku Hovna :D ale jinak máš pravdu :))

182