The Ray William Johnson ShowEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:455
Počet zobrazení:6 143

Netrvalo to dlouho a Ray musí změnit celý formát pořadu, přesto se nemusíte bát, protože stále vás čeká trojice videí - vynalézavé posilování, čistotná krysa a její nečistotný majitel a návod, jak jíst ve spěchu kukuřici.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ad "eat the dick" - to je parodie na formát sitcomu, že Anna je nějaká "vtipná" postavička, která vždy jen přijde na scénu a řekne svou catchphrase (hlášku).

191

Odpovědět

Aj, koukám, že už to pode mnou napsala ma_ma :)

180

Odpovědět

Díl super jako vždy...pro všechny hatery - Koukněte na Anny pořad, co má na youtube - je to kvalitní vtipná show a mnohdy lepší než =3. Ohledně toho "eat a dick" vtipu bych to asi tak moc nehrotila - oba dva se snažili do tohohle dílu narvat tu absurditu sitcomů, kdy má někdo nějakou trapnou catch phrase, kterou opakuje i když neni ani moc vtipná. Rozhodně to nebylo myšleno jako nejlepší světovej vtip. A když jste to nepochopili tak váš problém, ale rozhodně bych jí za to hned nezavrhla. "Stay awesome, Gotham"

192

Odpovědět

Na to 3. video už jsem narazila dřív a víc než to video mě pobavily ty komentáře pod ním :D

180

Odpovědět

Vzpomněla jsem si, co mi ta znělka připomíná - bludišťáky :-)

182

Odpovědět

Odpovědět

just the tip :D , ale nejvíc se mi líbilo jak se snažil jíst ten banán na vrtačce :D

192

Odpovědět

Většinou se sice nesměju nahlas, ale po okomentování třetího videa jsem vyloženě padal ze židle :D

193

Odpovědět

No mě tam ta asiatka trošku otravuje. Na mě působí jako fúrie a jestli to fúrie neni, tak rozhodně není vtipná. Já doufám, že ji Ray z toho pomalu vyštípe.

1923

Odpovědět

No abych si to schrnul.
1.) Novej formát se mi docela líbí, je vidět že je pořad fakt úspěšnej
2.) Ta jeho holka je fakt hezká, asiatky sou prostě asiatky, jak někdo říkal, škoda, že u nás jich není hojnost :D Nic proti našim holkám, sou krásný, ale asiatky maj svoje kouzlo
3.) Co mi ale nesedí sou ty její výstupy tam. Já nevím, ale vám proboha příde vtipný když tam 2x za pořad vleze a řekne "Eat my dick?". Snesu hodně, ale tohle je ten nejtrapnější pokus o humor jakej existuje, to nemůžou vymyslet něco lepšího, aby třeba nějak pomohla okomentovat video, ale tohle je bez pardonu trapárna :) celý video to sráží strašně dolů-

1812

Odpovědět

Titulky:
Hillary Clinton = státní tajemník
Big Rob = hlavní vymítač ďábla
a
Anna Akana = "rozkuřovačka" ... de videt, ze ji ma fakt rad :D

193

Odpovědět

Přesně to jsem si říkal. Už je to dvě videa za sebou, co tam udělala tuhle koninu, který by mohla pobavit maximálně začínajícího puberťáka. Jestli tam nemá co lepšího říct, tak ať tam ani neleze. Vypadá za primitiva. Když tenkrát komentovala to japonské video, tak to parádně shodila Raye, to bylo vtipné. Tohle je trapas.

186

Odpovědět

nvm podle me to melo zesmesnit debilitu sitcomu a pridanej smich u kazdy sracky co v nich je .... podle me to jejich stupiditu vystihlo pekne

202

Odpovědět

1. Ann je fakt luxusní(může tam bejt víc):D škoda že nemáme víc takovej vietnamek(asiatek) u nás
2. krysy fakt nežerou svoje hovna (to delaj psi, prasata... a možná někdo z vás:D), jednu mám ale vážně byhc jí nenechal čistit mi zuby a to jí mám fakt rád:D

Jinak dobrej, trochu perverzní díl:)

1829

Odpovědět

Jen dodám, krysy svá hovna fakt nežerou, nevěřte americkým klaunům (ano, RWJ je prototyp "new age" klauna). Čistit zuby bych si jí také nenechal, ale absolutně to není víc nehygienické, než např strkání si vlastních prstů do pusy.

1913

Odpovědět

Just the tip :D

185

Odpovědět

ok dokoukáno. Jne mě zaujalo, že v této epizodě je přeloženo Eat a dick jako vykouřit pero a v minule je ta sama fraze prelozena jinak. Jinak brutalni video, me zase kouří péro gekončík.

1833

Odpovědět

at ta asiatka ukáže bobra nebo ať chodi do p**e

18118

Odpovědět

Náhodou mě se tam strašně líbí, dojde na pár vteřin, udělá vtip a odejde. Nevim proč vám tak vadí, škaredá teda neni...

1923

Odpovědět

+MazziHmm "Eat a dick" to je fakt vtip jak kráva...

1814

Odpovědět

+MazziJestli ti to, co provedla za poslední dva díly přijde vtipný, tak to máš asi silně jednoduchý život. Přitom už dřív dokázala, že zavtipkovat umí. Teď je ale bohužel jen trapná. Snad se to zlepší, nebo pak ať se tam už raději neukáže, jestli chce předvádět tohle.

188

Odpovědět

cekal jsme ze pri tom posilovani hodi tu cinku na nohuu toho typka za nim :( jinak jeste musim dokoukat :D

1910

Odpovědět

teraz neviem ci sa na =3 kukam kvoli videam alebo kvoli Rayovej priatelke :D

1816