Pizza nářezRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:190
Počet zobrazení:6 812

Želváci se nám opět předvedou s jedním z krutopřísných Donatellových vynálezů...

Přepis titulků

- Co je to? - Říkám tomu "pizza vrhač". - Vypadá to jako tank. - Protože to je tank! Kongres schválil zákon na dodávku armádních zbraní i pro domobranu! - Hustý! - Přestavěl jsem chladič na troubu a vyměnil věž za pizza kanón! Působivé, Donatello. Ale armádní vybavení je silnější než nunchaky a tyče. Silnější rovná se běsnější! Všichni padnou před Trhačem!

- Vaše objednávka! - Pozdravte militantní mozzarellu! - Páni, to bylo snadný. - Ne tak rychle, želvy. Dnes povečeřím želví pol- - To pálí! - Ruce za záda, kámo. Ten sýr je tak horký, že se mi propálil do masky! - Přestaň klást odpor! - Já se nebráním. Vždyť ani nevidím! - Přestaň se bránit! - To ten sýr rozpálilo ještě víc! - Šel po mně!

Všichni jste to viděli, ne? - Jasně, rozhodně, kámo. Co teď? Půjdem domů, ne? Pořád máme nabitou spoustu pizzy. Ustupte, želvy přicházejí! To auto špatně parkuje, kámo! Tu máte za porušení zákona! - Tomu děcku není 18! - Sejměte to cigáro! - Podle občanky má 19. - Vypadám mladší... No... stejně bys neměl kouřit! Máme exkluzivní mobilní video incidentu.

Upozorňujeme, že záběry jsou drastické. - Přestaň klást odpor! - Já se nebráním. Vždyť ani nevidím! Nenávistný útok proti menšině. Nenávidí želvy asiaty? Nenávidíme asiaty? Však jsme asiati! - Asiati? Jsme Italové, brácho! - Jste želvy, kurva!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mi připomíná South Park a zákaz lovu zvířat. Jak mohli střílet zvířata jen v sebeobraně . Takže když uviděli králíka tak zařvali: "Jde na náš!" A měli úlovek.

303

Odpovědět

bolo to: "řítí se na nás" ;) :D

320

Odpovědět

Snižujem stavy.

101

Odpovědět

Já si zase vzpomněl na Griffinovi:
https://www.youtube.com/watch?v=qrMnTjx0FE8

50