RayměkouleEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:721
Počet zobrazení:6 616

Nějakou dobu jsem se rozmýšlel, jestli toto video přeložit a publikovat a přiznám se, že jsem se musel trochu přemlouvat. Totiž… V Los Angeles žije Pedro Flores – Mexičan/Peruánec/Američan – který se svým mexickým dialektem říznutým špangličtinou a za podpory Raye Williama Jonsona napodobuje samotné =3. Jelikož je pod jeho videa zakázáno vkládat komentáře, těžko soudit, do jaké míry je IgualATres oblíbené. Počty zhlédnutí jednotlivých dílů se ale na youtube pohybují v řádech statisíců, a přinejmenším tento díl, který jsem si dovolil vybrat za účelem seznámení vás s Pedrovou parafrází, si určitě zaslouží pozornost alespoň příznivců originálu.
 

Přepis titulků

Jak je, rodino? Začínáme videem, které ukazuje na nespravedlnost kolem utěrek. Tenhle mladík nám vše vysvětlí. Jsme v místě se spoustou bezpráví. Seberou utěrku a nevrátí ji! Proč nám berou utěrku, když ví, že je to věc, která tu musí být, a ona se do toho plete... a plete se a plete!

Chceme ochranu! Chceme řešení! Protože tentokrát vítězí... Chléb! Tady ho máte! No jasně, vždyť ten chleba umí karate. Jak chceš porazit někoho, kdo umí karate? Jak? Sněz ten chléb... Sněz ho! Sněz ho! Sněz ho! Sněz ho! Sněz ho! Sněz ho! - Mám žvýkačku.

- Ne, chléb! Vezmi si chléb! To je Tarzan? Ty hodiny zpěvu za to stály. Moc se ti vyplatily. Sněz ho! Chutná dobře, že ano? Je dobrej. - Je dobrej... - No vidíš! Tak jen abys věděl, tohle je... chléb, a ten je dobrý! Ale ta nejlepší je Bimbo, ne?

Kdepak je? Dej mi utěrku, mami! Tamhletu! No tak, potřebuje utěrku. Hej, Rayměkoule, pojď sem! - Pomoz mi, hoď tam nějakou hlášku a pomoz mladýmu zachránit utěrku! - Co? Nechápu, o co tu jde? Jak je, lidi? Naše další video začíná u tohoto rapera.

V polovině svého rapování se rozhodne zahulit si. ZEMĚTŘESENÍ 4,3 STUPNĚ Potom, co spadne pokračuje video ještě déle než jednu minutu. Chudáček buřtíček. Nemějte strach, je naživu! Ale tak trochu zkouřený. Tím "trochu" myslím... je ku*v@ na plech! Takhle to dopadne, když hulíš modely od přistěhovalců.

Jestli chcete něco koupit, stačí říct. - Naše poslední video... - Vydrž, Rayměkoule, vydrž! Zrovna utekla jedna kobra, ty jo! ON JE GAY. NE! ON JE PRCEK. ------> 00:03:20,954 Taco Bell, já ne... Jedna co? Všichni pozor! Musíte být velmi opatrní! Utekla kobra! Kobra? Já zůstanu tady, ty běž pro utěrku!

Co? Co za asy? Utěrku! - Ne, běž pro utěrku! - Dobře. No tak, synu. Pověz mi ještě o té kobře! Tahle kobra se jmenuje... kobra Taka Taka! Je to kobra Taka Taka. Co je ku*va Taka Taka?

Je to velice nebezpečná kobra! Opatrnost je na místě, ale já ji přesto chytím! - Chytíš Taku? - Ano! - Ty blázínku! Doufám, že tě kousne ta... Kobra zabiják... utekla, bůhvíjak Ale no tak, chlapče, to bylo asi tak španělský jako já. Hele, chceš lekci? Jestli jo, jsem tam hned. Je to kobra zabiják...

a utekla, bůhvíjak. Já ji zabiju! Ještě že máme tady toho karate-rapera. Ty vole, pomoz mi, karate-rapere! Pomoz mi! Vážně, tahle písnička je čistá pravda! A víte, co ještě je pravda? Dnešní otázka od... A ten se ptá... Jakou největší hloupost jste udělali, když jste byli opilí?

Takže mi řekněte, rodino... Jakou největší hloupost jste udělali, když jste byli opilí? Vždyť se ta pitomá otázka ani nevejde na monitor. Odpovědi zanechte v komentářích dole nebo je pošlete jako video. Děkuji za vaši účast u RovnáSeTři, já jsem Pedro Flores... A já Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Jé, děkuju. - Vytetuju si Taco Bell, jestli chceš.

- Taco Bell! - Přesně tak. Tak řekněte mi, rodino... Kde je ten vymítač ďábla? Tancuje s chlapci. To nevím, ale pošli mi ho domů, protože už to s tou mojí nemůžu vydržet. Hraje ping pong. Když je Emily Rose pryč... Vymítá ďábla z Obamy :)! Překlad: Jeroneemo www.VideaČesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kolikokoli: Ray má 165 cm :D v jednom ze svých osobních vlogů je ve voskovym muzeu a stoupne si tam vedle naky herecky, ktera je stejne velka jako on a tam sou ty figuriny v realnejch vejskach...nasla sem si kolik ta herecka meri a ma 165.:D no a co... i kdyz je malej tak je hezkej.:D:D

182

Odpovědět

CoMeO.On....
Co za asy mě pobavilo nejvíc =D ... v jednom díle (omluvte mě jestli nebudu přesný) mu někdo do otázky dne napsal polák nějakou odpověď a Ray nevěděl jak se to čte, přečetl to jako Co za asy =D je to asi to samé jako "Goddamn it! Your face!" =D

182

Odpovědět

ale fujto dajte klasiku raya nie toto buritos xD

194

Odpovědět

@Jeroneemo: Já neříkám aby ses kvůli Malviviendu dřel nebo to uspěchával, trpělivost je tu samozřejmostí, jen si mohl mít dalších 5 minut místo tohohle :D jo a mimochodem, kdyby to někoho zajímalo, ten borec s kobrou má pár ještě víc znepokojivějších videí ( http://www.youtube.com/watch?v=8xrC3ROTCXI&feature=related .. ten musí mít zajímavou rodinu..)

180

Odpovědět

What the f**k is Taka Takaa

180

Odpovědět

Svut: Samozřejmě na Malviviendu ustavičně pracuji. Nedávám si přestávky a prakticky není hodiny, kdy bych na něj nemyslel :). Ne, vážně... Mám teď spoustu starostí a navíc dalšího žrouta času mimo PC, takže to překládám "po minutách". Například dneska v noci měl bejt překlad hotovej a zase jsem skončil u dalších pěti minut. Zkusím to stihnout předtím, než na youtube vyleze 2x07. Díky za trpělivost ;).

180

Odpovědět

jinej kraj, jinej mrav, představte si tam čecha (třeba Vojtu Kotka ze Stahováku) a jak by to dopadlo.. mě se to líbilo, jenom se musíš přeladit na jinej stupeň =3 :) jediný co mi vadilo je nějaká zvláštní kamera, občas to díky tomu macru vypadá jak kdyby točil přes zelený plátno.. možná i točí, co já vím, ale je to takový zvláštně nepřirozený.
- jinak Jeroneemo, je nový Malviviendo, to by před tímhle mohlo mít přednost ;-)

180

Odpovědět

Náhodou mě to u tý kobry pobavilo :D

182

Odpovědět

5* za raye

183

Odpovědět

rozhodne palec dolu.. Ray ma obcas ulety, ale tohle je moc

186

Odpovědět

Co jte to za sračku?

1811

Odpovědět

Jj, Rizik má pravdu. Komentáře jsou (stejně jako u Raye) povolené vždy jen u aktuálního dílu. Asi proto, aby v tom byl pořádek a mohlo se odpovídat jen na aktuální "komentovou" otázku :)

U =3 je pouze škoda, že v podstatě není žádná možnost, jak Raye kontaktovat. Je jasné, že to u těch milionů followerů asi jinak nejde, ale stejně to zamrzí. Ani mu člověk nemůže doporučit nějaké zajímavé video jako dřív.

180

Odpovědět

sfinx: Odpovídat se dá jen na aktuální video. Jakmile vyjde nové, zakáže komentování starších videí. Je to stejné i u =3.

180

Odpovědět

"apodobuje samotné =3"
poopravim, ze toto nie je napodobenina =3. to je original =3 pre mexicko/spanielske publikum. v jednej z prvych casti Ray spominal nieco o tom, ze spustaju tuto verziu, ktoru ale nemoderuje Ray (koli jazykovej bariere), ale jeho kamos. a tiez ze tam su ine vydea.
ergo - nie je to kopia EN =3, nie je to napodobenina =3, je to spanielska verzia =3
tiez na youtube pod videami najdete link na spanish version a naopak.

inak hodnotim kladne. je to zmena, oproti staremu dobremu Rayovmu =3 ale iste caro to ma

183

Odpovědět

RovnáSeTři nezařadíme do sekce pravidelných seriálů. Video slouží jen k poukázání na to, že někdo něco takového točí. Osobně mi tahle mutace také moc nesedla, beru to spíše jako poctu RWJ ze strany Pedra, což jistě stojí za povšimnutí a mě za překlad.

sfinx: Dobrý postřeh. :) Bohužel, neumím odpovědět. Možná na sociálních sítích.

181

Další