Russell Kane: V každém páru jsou dva typy lidí...Stand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:7 289

Ahoj, jsem Sabina.lpld a budu pro vás překládat videa z angličtiny. V prvním videu nám stand-up komik Russell Kane prozradí tajemství šťastného vztahu. Kromě stand-up komedií se budu zaměřovat na různá vzdělávací videa týkající se především seberozvoje a životního prostředí.

Přepis titulků

Dámy a pánové, jsem nadšený, že vám mohu představit skvělého a neskutečně vtipného stand-up komika. Tohohle chlápka zbožňuju. Nemohl jsem se ho dočkat. Prosím přivítejte fantastického Russella Kanea. Máme tu nějaké nezadané lidi? Především ženy, vím, že se vám tyhle věci líbí. Jsem už tak trochu starý, ale konečně jsem objevil recept na štěstí. Všechno, co považujeme za důležitý...

Takový to: "musíte mít hodně společnýho, stejnou víru, rasu, jazyk"... To jsou všechno nesmysly. Důležitý je jenom jedno – až řeknu co, pochopíte, proč vaše předchozí vztahy nevyšly– vaše energie musí být v souladu, musíte mít opačný energetický náboj. V každým šťastným páru je od každýho jeden. První, stejně hrr jako já, v šest ráno skáče z postele plný energie, nechodí pozdě, účty platí včas.

"Dopravní zácpa? To zrovna, jedeme jinudy. Vyklidím myčku, odvedu děti do školy." Jeden takový. A po jeho boku bude "Život je krátkej, hoď se do pohody, nač ten stres? Říkám ti, buď jako já, v 18 jsem byl v Thajsku, já stres nevedu. Účty neplatím, ať si s nimi dělá starosti někdo jinej. Zasekl jsem se v zácpě, no co už, zabavíme se slovní hrou."

Vy dva jste spolu? Kterej z vás je ten víc pohodě? Je to vidět, koukněte na ty oči, přivřený, pohodička. A on si říká: "Co bude teď? Budu v záběru? Cestou ven bude určitě fronta, 2 000 lidí, a co naše auto, jak se dostaneme domů, kdy jede poslední vlak?!" A ona tam sedí: "Hele ty světýlka a barvy a zvuky." Oni spí. Existuje něco víc k vzteku než lidi "usnu kdekoliv a kdykoliv"?

"Chceš něco slyšet? Občas na fesťáku usnu opřený o techno bednu, hezky mě ukolébá." Nejsem insomniak, jenom potřebuju ty správný podmínky. Polovina z vás to má stejně, nestyďte se mi vyjádřit podporu. Potřebuju ty správný podmínky, 20 °C, zatažený závěsy, absolutní klid. Pokud uslyším spadnout špendlík, budu do rána myslet na úrokovou míru, konec. Co když se o procento zvýší? Panický záchvat až do pěti do rána. A koho si bereme?

S kým žijeme, vedle koho spíme? Vedle vás! Šípkových Růženek! Je našim prokletím spát vedle tohohle. Chceš vědět, kolikrát se ti nad hlavou vznášela pěst? Jo tak ty spíš. Můžeš spát klidně napořád, jestli chceš. Chceš spát věčně? Před spánkem je nic nezastaví. Nic! "Ach, bože, vyhodili mě z práce, to přece--" Žádná změna!

"Dostal jsi padáka, měj trochu sebeúcty. Kde jde tvoje nespavost?" Tyhle lidi nic neprobudí. Nic! "Včera byla bouřka." "Včera byla bouřka?" "Na barák nám spadl strom." "No jo." Nesklápějí si sedadlo, který se dá sklopit. Ta drzost!

Osmihodinová jízda z Londýnu do Edinburghu. "Můžeš si sklopit sedadlo." "Není potřeba." Ten otravný tanec klimbající se hlavy mrtvýho ptáka a stékající slina. Neprobudí se. Dokonce ani na benzínce ne. "To už jsme tam Nějak rychle to uteklo." "Vážně?" Když já řídím, zatímco slečinka si chrupká.

Lindsay je moje žena. No jo, jsem na holky. Překvapení! Kdo by si to byl pomyslel. S Lindsay se nemůžeme v klidu podívat na romantický film. Vyhodil jsem peníze za... Má někdo takové to plátno, co se musí stáhnout? Jo? Koupil jsem závěsy, abychom měli pěkně tmu. Nemůžem se dívat. Ani odpoledne. Proč? "Prosím, nech rozsvíceno.

Můžeme mít rozsvíceno?" "Proč?" "Když tu bude tma, usnu." Jsi snad andulka? To máš tak primitivní biologický pochody? Stačí, abys byla ve tmě, a ztrácíš vědomí? "Vždycky když se zhasne, tak prostě nevím o světě." Pak si všimnu, jak se jí zavíraj oči, což mě fakt dokáže nastartovat. "Přiznej to, usínáš." "Neusínám." "Přiznej to, a nebudeme se muset hádat."

Mrká jako ještěrka! Víte, co myslím? Když člověk předstírá, že neusíná. Pomalu se mu zavíraj oči. A rychle si zdřímne. Jako ještěrka! Viděl jsem to! Moc dobře! Tak, a za trest to přetočím! "Podíváme se na tu část znova." "Podíváme se znova, dokud to nezačneš vnímat." Jsem to ale partie! A víte, co je na nich nejhorší?

Nechodí v noci čůrat, kdepak. Jak to děláte, vy kříženci s velbloudem? Jak to děláte?! Vy magoři s močákem ze železa! Udělal jsem experiment. Celý den jsem nic nepil až na panáček kakaa před spaním. Žádná změna. Jako vždy. Dvě ráno, letím čůrat.

Čtyři ráno, letím čůrat. Šest ráno... Možná to někteří nechápou, ale někdy jsem tak unavený, že čůrám v sedě, zatímco se mi po tváři kutálí slzy. Prostě nemůžu přestat myslet na úrokovou míru. "Co když je navýší? Pro spořitele je to fajn, ale ne pro majitele domu." A Lindsay? Je jedno, co vypije. Půlnoc, čtyři litry džusu. Dvanáct hodin spánku. Proud jak od hasičů. Dámy a pánové, děkuji za pozornost.

Já jsem Russell Kane, Dobrou noc! Překlad: Sabina.lpld www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To o čem mluví je v pohodě, ale ten přednes je na nic. Proto tak nízké hodnocení.
Představte si, jak tohle říká Bill Burr. A bude to mít 95% ;)

10

Odpovědět

neznám jeho ostatní stand up vystoupení, ale není to tím, že měl na tohle vystoupení jenom pár minut? a že si před ním šlehnul? :D ne to byl fór, ale nepřišlo mi to zas až TAK zlé, ale jo, Bill je Bill..

10

Odpovědět

Vtipné, ale natočené to je jak znělka k Pokémonům. U toho musí epileptici padat na znak

10

Odpovědět

Nechápu nízé hodnocení. Už dlouho tu nebyl tak vtipný standup :)

1710

Odpovědět

Vtipný může být, ale běhá po podiu jak králíček Duracell. 0_o

57

Odpovědět

+jjkTřeba se vsadil že uteče kameramanovi ze záběru :-)

Díky za překlad Sabina.lpld a vítej :-)

40

Odpovědět

mě se to líbilo moc :)

73

Odpovědět

Říkejte si, co chcete, mně to přišlo originální a líbilo se mi to. Ráda porovnám s dalším jeho vystoupením. :)

(Je HODNĚ energickej, to souhlas, ale přišlo mi, že co se pohybu týče, je chyba hodně v kameře. Když budu statického komika, který je vtipný kvůli drobným pohybům a jemné mimice, zabírat z dálky, dopadne to stejně divně, jako když budu splašeného zabírat zblízka a lítat kamerou že strany na stranu ve snaze ho nenechat zdrhnout ze záběru.)

142

Odpovědět

Nedívatelné.

87

Odpovědět

Proč se furt tak divně kroutí?

121

Odpovědět

Vítej sabina.lpld!

31

Odpovědět

To pozadí za tím komikem je pěkně blbý....Když chodí ze strany na stranu, tak se na to blbě dívá.

61

Odpovědět

ne... prostě ne

109

Odpovědět

Vtipný obsah, ale moc přehrává :/

1610

Odpovědět

otrasná šaškáreň

1011