S malou pomocí jde všechno

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 374
Počet zobrazení:11 335

Určitě si alespoň vzdáleně vzpomínáte na dobu, kdy jste byli ještě děti. Všechno bylo moc velké a měli jste problém dostat se na různá místa, se kterými dospěláci problém neměli. Dnes se tedy můžete vcítít do role jedné malé veverky při jejím pokusu dostat se přes zídku. P.S.: Ve videu zazní píseň Chairlift - Bruises

Přepis titulků

Univerzitní veverky Tyto dvě veverky byly zjevně v areálu celý den. Šlo jim jen o jedno: dostat malou veverku přes zeď. Ale malá veverka měla problém. Zeď byla moc vysoká... a ona moc malá. Takže se velká veverka rozhodla pomoct a ukázat malé, jak na to.

Ale malá veverka potřebovala hodně pomoci. Malou veverku už to pozorování nebavilo, ale bylo to těžší, než se zdálo. Po chvíli pozorování.. to vypadalo, že je potřeba trocha vnější pomoci. Nejdříve utekla, ale pak se vrátila.

Nebyli jsme si jistí, jestli batoh použije. ale pak... Vypadalo to, že tentokrát malá veverka zvládne vyskočit. Ale samozřejmě... to nebylo tak snadné. Nešlo to dobře, takže to vypadalo, že je potřeba trochu víc pomoct.

Utekla, stejně jako předtím, ale obě veverky se vrátily, aby to zkusily znovu. Velká veverka skočila napřed, ale malá veverka musela zjistit, jak na to. A nakonec... Překlad: Tearon Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to bylo krásný....:) úplně mi to zvedlo náladu

191

Odpovědět

Teda to přerušování mě naprosto vytáčí. Jinak by to bylo moc hezké video, ale takhle je to hrozné, nemůžu si pomoct.

201

Odpovědět

Eva:řekl bych,že skoro vždycky ;)

182

Odpovědět

pekne video :) a dobre ze ti lidi pomohli :)

191

Odpovědět

všechna zvířátka jsou super,někdy lepší než lidi

182

Odpovědět

:) fkt nádherné videjíčko :-* mi se ty komentáře k tomu líbily,bylo to zajímavé i napínavé :)kdyby to bylo bez komentářů,bylo by to kratounké a chyběla by mi tam ta zvědavost a napínavost :)) prostě skvělé,dávám plných deset :DDD

181

Odpovědět

Bože, tady je takových tupců!!! byla to ukázka toho, že na světě nejsou všichni tak omezení, jako někteří z vás tady a pomůžou tam, kde je potřeba!

181

Odpovědět

Vy to berete moc, že má být všechno vtipné a koukat na to, jak to veverce nejde ale tam jde o to, že ty lidi udělali pěkné gesto a pomáhají jim, aby se dostali tam, kam chtějí.

181

Odpovědět

myslim ze by jsem to pochopily aj bez tech komentaru

180

Odpovědět

"Ale veverka utekla..." čeče toho bych si býval ubec nevšim :D

183

Odpovědět

Akul: me se videicko taky libi, ale myslim, ze neni zase az tak TOP, aby muselo byt v TOP15. Mozna kdyby bylo v top15 v kategorii "zvirata" nebo tak neco, ale .... no asi tak... je spousta videicek podle me lepsich.

180

Odpovědět

Těch komentářů je v tom videu fakt zbytečně moc, ale jinak krásný videjko.

181

Odpovědět

BugHer0 -> Ty titulky ste tam dali vy?

180

Odpovědět

To je roztomilýýý ;) =D

181

Odpovědět

No vida,po delší době zase jedno krásné video o něčem.děkuji velice

181

Další