Přidat do sledovaných sérií 28
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:924
Počet zobrazení:10 753

Dnes tu pro vás máme jednoho netradičního stand-up komika. Samuel Comroe trpí Tourettovým syndromem, ale to mu nebrání v tom, aby bavil publikum, ba naopak. V tomto vystoupení, které bylo součástí jedné z epizod Conanovy televizní talk-show, vám předvede, že má skvělý smysl pro humor a bere život s nadhledem.

Přepis titulků

Mého dalšího hosta vybral Ricky Gervais ze stovek stand-up komiků jako vítěze soutěže Just Sayin. A dnes u nás poprvé vystoupí v televizi. V pátek a sobotu bude vystupovat v kalifornském Burbanku v klubu Flappers. Prosím, přivítejte tu úžasného Samuela Comroea! Jak je? Ty jo, pojďme se bavit. Jsem rád, že jsem tady.

Něco vám řeknu. Mám Tourettův syndrom. Ne. Ne, ne. To je divná reakce. "Ten chlap je postiženej!" Proto tak hážu hlavou a hrozně rychle mrkám. Je to roztomilý. Tenhle tik mám už od narození víc než stokrát každej den. A víte co? Chci novej tik.

Každý ráno mi hlava dělá tohle a už je to dost unavující. Nebaví mě to. Chci něco novýho a hustýho. Prostě nářez. "Nemá náhodou Touretta?" "Ne, jen je to frajer." Chci něco suprovýho. Něco na úrovni. "Nemá nějaký pozemky?" "Nejspíš jo!" Nakráčel bych si to do kavárny se slovy: "Jedno mocca latte, šmejdi!"

"Díky." Pak bych na to kafe zapomněl. "Promiňte. Zvykám si na nový tik." Ten tik mám už hrozně dlouho. Nedokážete si představit, jaký to je, když vám jde u kadeřnice doslova o život. "Nehýbat!" "Jasně, sakra." "Chcete nechat kotlety?" "Radši bych si nechal oči, paní!" "Zmizte!" Ani nechápu, jak jsem se narodil.

Jak jsem to mohl dokázat? Šlo o závod několika milionů spermií a tahle vyhrála. Jak je to možný? Jelikož mám tik doprava, musel jsem startovat někde úplně vlevo. Táta mě vystřelil a pak přišlo: "S dovolením. Pardon. Procházím. Rád bych se narodil." "Nechte mě žít." Pokud máte Touretta, snažte se vyhýbat dětem.

Jsou to debilové. Můj šestiletej synovec je pěkně drzej. Přišel ke mně a začal: "Ty, strýčku Same... Proč to pořád vypadá, jako by tě mlátil... do hlavy nějakej duch?" Má recht, ale proč si to nenechá pro sebe? Rozbrečelo mě to a to byl trapas, protože mi slzy tečou šikmo. "Tebou si náladu zkazit nenechám."

Rád bych se stal hercem. Nedávno jsem hrál v divadle Romea. Pokud někdo nevíte, o co jde, Romeo umře. Někteří už chápou, ale ostatním... nedochází, jak těžký pro mě je vydržet se na jevišti nehýbat. Pro režiséra jsou ty dvě minuty utrpením. "Sam zastiňuje ostatní."

Vypadalo to, jako by ten jed nechtěl zabrat. Pěkně jsem si to dával. Jsem Samuel J Comroe, díky moc! Samueli, zaprvé ti chci poblahopřát k vítězství v soutěži Rickyho Gervaise. - A zadruhé, díky za skvělé vystoupení. - Já děkuju. Vážně chceš být hercem? No jo. Jo. Vážně o to usiluju. Už jsem vzal i pár rolí ze zoufalosti.

Nedávno jsem šel na Craigslist... a koupil jsem si gauč. Hledal jsem "herectví". Gauč? Dobře, beru. A pak jsem viděl titulek, kde stálo: "Sháníme někoho, kdo by byl schopen zahrát muže s Tourettem." Takže pro mě bomba. "To mám v kapse. Kliďte se mi z cesty." Šel jsem na konkurz a byl to studentský film, všechno šlo dobře a pak ke mně přišel režisér a zeptal se mě: "Můžeš krotit to..."

"Prostě to, co děláš, dělat trochu míň?" Tak mu říkám, že ne. "Ne, to je..." "Ne, nemůžu." Chtěl, abych omezil tik, tak říkám: "Co kdybyste radši přepsal ten scénář tak, aby odpovídal mému nadání?"

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

On je tak roztomilej! :)

30

Odpovědět

Tak tohle mě upřímně pobavilo, nejvíc mě dostalo "they are assholes" :D

640

Odpovědět

Taky obcas mluvim hur jak dlazdic, aspon uz vim ze to muzu svest na (z********a) Touretta...

237

Odpovědět

Môj sused má 8 ročného syna s týmto postihnutím a musím povedať, není to srandovná vec sa starať o neho. Čo spomínal, že problémy u holiča a tak, možno to pripadá smiešne, ale vážne to není maličkosť. Väčšina ľudí s týmto postihnutím sa uzavrie do seba, pretože ľuďom buď lezie na nervy, alebo kto ho nepozná tak sa mu smeje. Ale tento týpek dokázal pravý opak, preniesol sa cez to, dokonca si vie z toho uťahovať a využiť v svoj prospech u obecenstva. Takže pred týmto človekom fakt klobúk dole.

1070

Odpovědět

Nebo si řekl "Už se mi smějou, mohl bych jim to začít účtovat.

520

Odpovědět

Dokázal udělat ze svého hendikepu přednost. Frajer

1444

Odpovědět

Moc fajn týpek :) závěr mě pobavil asi nejvíc :D

1152

Odpovědět

Nerobil zo seba chudáka a pobavil... Navyše je to tak vďačné téma, že z toho môže spraviť štvrtinu vystúpenia...

1112

Odpovědět

Připomíná mi Nicka Vujicice

123

Odpovědět

:D Zahrát mrtvolu, to pro něj nemusí být těžké :D Ale počkejte, až bude stát u tyranosaura a lidi na něj budou křičet, ať se nehýbe :D:D Ale je fajn, že si z toho umí udělat srandu a pobavit i ostatní :)

1526

Odpovědět

ASS ASS PISS iss out your ass onto kyles moms fat fucking jew face

3519

Odpovědět

my cousin... one time my cousin and I touched wieners!

64

Odpovědět

If I could say shitballs to the principal, I would be so happy..

151

Odpovědět

Ale jo, vtipnej celkem je, ale to hraní na city... :)

2890

Odpovědět

Čím hrál na city? Tím, že řekl ze srandy, že je jeho tik "cute" a že to má těžký? ;-) Jinak jako hraní na city můžeš brát v podsatě celý jeho vystoupení, když má Touretta a stoupne si před publikum, ale myslím, že to fakt není na místě. Jen se snažil pobavit ostatní vlastními zážitky, které k té nemoci patří. ;-)

17313

Odpovědět

+BugHer0Tahle část vystoupení byla založena jen na tom syndromu. Pár dobrejch fórů na tohle téma je samosebou fajn, ukáže, že si umí dělat srandu sám ze sebe, získá sympatie a člověk zjistí něco o jeho stylu humoru. Ale že tim zabejvá celou dobu, tomu říkám hraní na city. Postav na pódium umírajícího na rakovinu se smyslem pro humor a schopností udělat si srandu sám ze sebe a bude mít taky miliardu lajků. Ale ode mě by jich získal ještě víc, kdyby se přes všechny své problémy přenesl a mluvil i o něčem jiném.
Tím neříkám, že je špatnej, to vůbec ne.

4826

Odpovědět

Jo, taky nemám pocit, že by hrál na city. Jasně, lidi k němu budou mírnější už kvůli té nemoci. Ale myslím, že si ten úspěch zaslouží, protože je opravdu vtipný. Není to proto, že by ho lidem bylo líto. I když to nevypadá, žít s Tourettovým syndromem je fakt těžký, takže když si z toho umí udělat takovou vkusnou legraci, je to prostě borec a ten úspěch mu patří :)

1013

Odpovědět

+kriststenehraje na city, ale lidi k nemu budou mirnejsi, protoze...?
verim, ze zit s Tourettem neni lehke, ale z hlediska hodnoceni mi to prijde nepodstatne, a jak rekl kiadorian - krome toho touretta nic nepredvedl (coz nebylo spatne)

421