Sara Evans - A Little Bit Stronger

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:3 441

Už jsme tady jednu "rozchodovou" písničku měli (od Jerroda Nieamanna), dnes si dáme další, tentokrát z ženského pohledu. Sara Lynn Evans se narodila 5. února 1971. Své 1. album vydala v roce 1997, ale bylo to až její v pořadí 3. CD - Born To Fly - díky kterému se stala opravdu slavnou a stalo se dvakrát platinovým, pochází z něj i stejnojmenný song, který se dostal na 1. příčku v country hitparádě. Do dnešního dne vydala celkem 6 studiových alb, ze kterých vzešlo 26 singlů a 5 se vyšplhalo až na nejvyšší příčku v hitparádě. Dnes jsem si pro vás připravila písničku z jejího nejnovějšího alba Stronger.

Pozn.: Pro ty, co opět budou psát, že toto je pop, a ne country - Sara Evans je opravdu country zpěvačka. Jak už bylo několikrát řečeno, v americké country se prolínají téměř všechny styly, zrovna u této písně převážil jiný žánr. To ale neznamená, že to není country.

 

 

Přepis titulků

Ahoj, ani nevím, proč tohle dělám. Je to jenom týden... od chvíle, co odešel, ale připadá mi to jako věčnost. Prostě to nechápu. Dneska jsem se probudila a... pořád cítím tu bolest. Ale... stejně jsem si vyčistila zuby, oblékla jsem se, i přes ten blázinec jsem nasadila úsměv.

Jsem zase o něco silnější. Jedu autem do práce a snažím se ignorovat tu bolest. Tak jsem pustila rádio, a ta blbá písnička mi tě připomněla. Poslechla jsem si jen kousek, ale pak jsem to přepnula. Jsem zase o něco silnější.

Jen o trochu silnější. A už nedoufám, že bychom to mohli vyřešit. Už končím se snahou to nějak vyřešit. Už tě nenechám vláčet moje srdce. A už si nemyslím, že ty se někdy změníš.

Vím, že moje srdce už nikdy nebude stejné. Ale říkám si, že budu v pořádku. I v těch nejslabších chvílích. Jsem zase o něco silnější. Asi mi jen chybí. Myslela jsem, myslela jsem, že je ten pravý. Nestává se to přes noc, ale otočíš se a uplynou měsíce.

A uvědomíš si, že jsi neplakala. Nedávám ti už ani hodinu, sekundu nebo další minutu. Nemám čas, stávám se silnější. A už nedoufám, že bychom to mohli vyřešit. Už končím se snahou to nějak vyřešit. Už tě nenechám vláčet moje srdce.

A už si nemyslím, že se někdy změníš. Vím, že moje srdce už nikdy nebude stejné. Ale říkám si, že budu v pořádku. I v těch nejslabších chvílích. Jsem zase o něco silnější. Ten byt se zdá tak velký a chladný. Jsem zase o něco silnější.

Pokračuju v životě bez tebe, zlato. Je mi lépe bez tebe, zlato. Jaké je to beze mě, zlato? Já jsem bez tebe naopak silnější, zlato. A už nedoufám, že bychom to mohli vyřešit. Už končím se snahou to nějak vyřešit.

Už tě nenechám vláčet moje srdce. A už si nemyslím, že se někdy změníš. Vím, že moje srdce už nikdy nebude stejné. Ale říkám si, že budu v pořádku. I v těch nejslabších chvílích. Jsem zase o něco silnější. Už nebrečím pokaždé, když na něj pomyslím.

Cítím, že existuje naděje. Stávám se trochu silnější. Je to divné, prostě... už to tak moc nebolí. Jen o trochu silnější. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu nechápu to slabé hodnocení :( Je to hezká , rytmická písnička s hezkým textem a mám dojem že kdo tudle písničku pošle na 1-4 hvězdičky asi opravdu nezažil rozchod s někým koho měl moc rád :)

190

Odpovědět

Nuda a klišé na druhou, je to takový vyždímaný country hadr :) Nothing compares to you je podle mě nejlepší ženská rozchodová píseň napříč žánry. PS: Nemám nic proti COUNTRY

182

Odpovědět

mám dotaz... budeš někdy překládat Dixie Chicks a jejich Not Ready To Make Nice? Je to krásný song a myslím, že při tom textu, který má, by si zasloužil překlad pro ostatní...

180

Odpovědět

Příjemná písnička. Třeba takhle na večer když se jede z práce autem, nebo když si chete trochu poplakat. Asi není nejoriginálnější, ale přecijen je to "rozchodovka" a "ploužáček" a ty nejsou originální v žádných žánrech. Z těch pomalejších co tu jsou se mi líbí asi nejvíc. A vlastně je celkem orignální,neni totiž ucajdaná

180

Odpovědět

proč by si někdo měl myslet že je to pop? Je to jasná countryovka, ale bohužel - musím se přiklonit k názoru ostatních - poněkud tuctová.

180

Odpovědět

hodne suchy

180

Odpovědět

Z těch country co tu byly, jedna ze slabších :) doufám, že se brzy dočkáme Taylor Swift :)

181

Odpovědět

Díky za překlad :-)

180

Odpovědět

to Cheyenee: Ahoj, chtěl sem se zeptat, jestli by nebyla možnost přeložit nějaký z openingu CMA s Bradem a Carrie. Přišlo mi to celkem vtipné, ale né všemu sem rozuměl. Já nevim, jak to tady funguje s těma slotama, ale já bych to teda velmi ocenil.

180

Odpovědět

Bože :!

180

Odpovědět

z Cheyenee souhlasim. Každý si myslí, že country je jen brnkání na kytaru u ohně, ale to se každý plete s tramskýma písničkama. Můžu říct, že taky některý žánry ( když je můžu, tak nazvat ) stojí za několik věcí a neposlouchám je. Je vyjímka, že si poslechnu nějaký jiní žánry, ale to musí být. Třeba mám ráda Abbu, ale nemám ráda ty žánry co tam jen do toho mikrofonů řvou a řve i tá hudba a ještě mlátěj hlavou pomalu o zem
Ale co. Každý poslouchá tu svou.... To se může říct to samí jako, když se řekne volovi, že je vůl...... jo a COUNTRY úplně zbožňuju a jsem ráda, že jsou tyhle stránky

181

Odpovědět

TITS or STFU

181

Odpovědět

Jak som tam videl kuchynsku linku tak mi to pripomnulo masterchief nech je utorok 20 00. Inak ohladom country neni to originalne ale lepsie ako originalna lady gaga.

181

Odpovědět

Nic moc, tohle je lepší http://www.youtube.com/watch?v=lLbWoaoDh-4

180

Odpovědět

chápu že se každému líbí něco jiného, ale TY VOLE TO JE SRAČKA

185

Další