Šílená recenze Transformers

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:543
Počet zobrazení:5 974

Filmové recenze nemusejí být nudné. Nostalgia Critic vám ukáže, jak může vypadat velice nadšená videorecenze filmu Transformers.

 

Přepis titulků

Recenze filmu Transformers od Nostalgia Critica. Byl to nářez! Začíná to takhle: "Ten vrtulník byl sestřelen už dávno." A pak: "Vylezte ven, nebo budeme střílet!" A najednou... Je to transformer! Hustý! A on... A oni... Pak je tam kluk, co si chce vrznout, tak si koupí auto.

A je to nejhustší auto na světě, co umí balit holky. Jak může auto umět balit holky? Tak po cestě nabalí nějakou kočku, ale to auto odvede všechnu práci. Pak tam má trapnou hlášku "Jsi víc, než se na první pohled zdá." a diváci: "Ježíš, no tak jo." Pak to auto udělá... a je to taky transformer! A vysílá z břicha takovej signál, jako v Batmanovi, to jsem moc nepochopil. A pak tam je robůtek, co zní jako Gremlin.

A oni: "Chcípni, hajzle!" A pak přiletí asteroidy! A ten kluk pak: "Později budeš litovat, že jsi do toho auta nenastoupila." Emoce. A pak přijede náklaďák a je to Optimus Prime! Ty vole! V tom filmu je Optimus Prime! Samozřejmě udělá... Je to Optimus Prime! To mě poser! Má i stejnej hlas! A je kurva obrovskej!

Klaďasové si říkaj Autoboti a jsou boží! Jeden z nich je Hummer. Musím si takovej koupit. A pak tam jsou Decepticoni! Jeden vypadá jako tank, další jako stíhačka, další jako policejní auto. Já věděl, že policajti jsou zlí. A oni: "Musíme zastavit Megatrona!" A Megatron je obrovskej! Prostě takovej velkej... Pak tam je hustá bitka ve městě!

Neuvěřitelný, je tam všechno! A civilisti dělaj... A pak: "Ochraň tu Krychli!" A ta holka: "Ať se stane cokoli, nelituju, že jsem nastoupila." A diváci pláčou. A pak: "Je to jen mezi námi, Megatrone!" Hajzle! A pak: "Jestli mě slyší další Autoboti, je to víc, než se na první pohled zdá." A pak byl konec a diváci dělali...

Takže... se mi to líbilo. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doug Walker (Nostalgia Critic) má spoustu extrémně vtipných recenzí, bohužel ale nemá YouTube kanál. Je to škoda, protože by to prostřednictvím Videačesky mohlo lidem představit spoustu brutálních fláků, jako je třeba The Room.

180

Odpovědět

Ten zvuk tý transformace je věrohodnej :D

201

Odpovědět

nuuuudaaaa

1829

Odpovědět

Sakra, Nostalgia critic má tolik skvělých recenzí. Byl bych moc rád, kdyby si ho mohli užít i lidi, co neumí moc anglicky a na thatguywiththeglasses.com nezabrousí, ale myslím, že na tvorbu titulků jsem moc línej :D. Škoda

210

Odpovědět

film byl trapný, ale recenze je udělaná líp.

208

Odpovědět

:D tak tohle je fakt borec. Chtěl bych vidět, kdo z vás kritiků by tohle dokázal :D

181

Odpovědět

no dobre nastrihane a trafil presne pocity z filmu

180

Odpovědět

Tak já nevim, jelikož se mi Transformers líbily a děj filmu znám, tak se mi to líbilo a opravdu vše co řekl, tak sedělo :)

180

Odpovědět

sem to zhlidnul, pak sem si musel pustit transformers abych to pochopil a pak znova tohle a celkem dobry video :D....a pri transformers me zaplavila vlna nostalgie...

180

Odpovědět

10*... tenhle týpek má kuráž! prosím další recenze od něho :)

180

Odpovědět

Bude více videii z Chanel Awesome? (taky zname jako thatguywiththeglasses)? :) Mozna nejaky review z producke Spoonyexperiment.

A NEBO... Angry Video Game Nerd ;).

180

Odpovědět

trapný 1/10

185

Odpovědět

Tak uz tu chyba len James Nintendo Nerd a som spokojny :D

180

Odpovědět

WOW... on dokázal odvyprávět celej film za 2 minuty, borec....ochraňte tu krychli lol:)

180

Odpovědět

scr00chy -Vsechna cest ze si to dokazal prelozit :-)

180

Další