Šílený účetní

Thumbnail play icon
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:449
Počet zobrazení:5 863
Dnešní den je jako stvořený pro další z nachytávkových skrytých kamer Ellen DeGeneres. Tentokrát si vystřelila z nic netušícího recepčního, který se s daňovým přiznáním s důvěrou obrátil na profesionála. Jak sami uvidíte, svého rozhodnutí začal brzy litovat.

Přepis titulků

Určitě víte, že brzy budeme odvádět daně. Čeká nás to každé čtyři roky, jako olympiáda. Aha, tak prý že ne. Věděli jste, že když si lidi dělají přiznání sami, v polovině případů udělají chybu? Takže každý rok státu zbytečně dáme miliardu dolarů. Firma H&R Block vám pomáhá tyto peníze získat zpět. Pro dnešek jsme se rozhodli, že navštívíme jejich pobočku v Burbanku. Spojili jsme se s tamním účetním jménem Richard Gartland.

Ten má v uchu sluchátko a musí po mně všechno opakovat. A... Všude tam máme skryté kamery a jeho klienti ani kolegové nemají o ničem ani tušení. Takže... Richarde, jestli mě slyšíš, odkašli si. Skvělé. Tak jo. Tak přiveďme prvního klienta. Zdravím, vy jste Chris? Richard Gartland. - Těší mě.

- Celou cestu si s ním třes rukou. - Pojďte dál. Posaďte se. - Nepřestávej třást. Vůbec ho nepouštěj. - Hrozně rád vás vidím. - Nepřestávej třást. Vítejte. Už jste u nás někdy byl? - Ano. - Už se na ty vaše daně těším. - Přinesl jsem dva... - Hrozně se na vaše daně těším. - Bude to zábava. - Bude to zábava. - Vůbec to nebudou daně. - Vůbec to nebudou daně. - Pak se srdečně zasměj.

- Vůbec to nebudou daně. - To je daňový vtip. - To je daňový vtip. Jistě. Mám tu dva formuláře W-2... To jsou dohromady 4. Dvě W-dvojky jsou čtyřka. Dvě W-2? To dělá dohromady čtyři. - To ano. - Omluvte mě na chvíli a pak vstaň. - Omluvte mě. - Janice, podrž mi všechny hovory. Prostě to zakřič. Janice, podrž mi prosím všechny hovory, ano?

Tak a teď vám ušetříme mucho dinero. Teď vám ušetříme mucho dinero. Dám vám pár rychlých otázek. - Rychle se vás na něco zeptám. - Začni psát na počítači, zatímco... Takže... - Čím se živíte? - Čím se živíte? - Jako recepční v hotelu. - Nemluv, jen piš. Pokračuj.

Nemluv, jen piš, piš, piš. Piš. Nepřestávej psát. Pokračuj. Zvedni ruce do vzduchu a silně udeř do klávesnice. Jako když hraješ na piano. A hraj dál. Dobře. Přesně tak. Dobře. Tak jo. Omlouvám se. Omlouvám se, čím že se to živíte? Tak jo.

Čím že se to živíte? Hotelový recepční. Pěkné. - Máte děti nebo zvířata? - Máte děti nebo zvířata? Děti nemám. Jestli nepočítáte recepční zvonek, tak ani zvíře. - Ano, to počítáme jako dítě. - Ale ano, počítejme to jako zvíře. - Tak jo. - Kolik utratíte za slavnostní večeři? Kolik tak utratíte za slavnostní večeři? Když jdu sám, tak je to smutný... Když jdu ještě s někým, tak asi 60 nebo 70 dolarů.

Projdu s vámi pár čísel. - Projdu s vámi pár čísel. - Sedm. - Sedm - Osmnáct. - Osmnáct. - Dvacet čtyři... - Dvacet čtyři... ...celých pět pět pět. ...celých pět pět pět. - Omluv se a vstaň. - Omluvte mě ještě. Janice, měl jsem nějaké hovory?

- Janice, měl jsem nějaké hovory? - Ne. - Žádné? Dobrá. Určitě? - Díky, Janice. Díky, Janice. Ještě pár otázek, abych vám ušetřil. Řídíte? - Řídíte auto? - Ano. - Ano? Máte křečka? Křečka náhodou nemáte? - Jednoho dědečka mám...

- Ne, myslím křečka. - Aha, křečka... - Ano křečka. - Ne. - Výborně, výborně. - Výborně. - To je výborné, výborné. - Výborně, výborně. - Výborně, výborně, výborně. - Výborně, výborně, výborně. - Poslední otázka. - Poslední otázka. Renovoval jste jachtu? Nerenovoval jste náhodou jachtu? Ne.

No páni. Panečku, já jsem opilej. Bože. Asi jsem opilej. Jsem trochu mimo. Jste opilej? Přesně někoho takovýho potřebuju. Jako bych něco slyšel v uchu. Pořád něco slyším, takový divný zvuk. Jako bych měl v uchu Ellen DeGeneres. Jako bych měl v uchu Ellen DeGeneres. - A vy jste právě v její show.

- A vy jste právě v její show. - Všude tady jsou kamery. - Jako živě? Díky Richarde! U H&R Block vědí, jak jsou daně složité, a chtějí, abyste dostali co nejvíc zpět, takže si všichni odnesete poukaz v hodnotě 200 dolarů. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby nebylo te reklamy, tak ode mne dostane 9*.

10

Odpovědět

Lesba nebo ne. Oblíká se děsně, ale hlavně tenhle humor je na úrovni NOVOT, kde stačilo říct h.o.v.n.o a lidi se váleli smíchy.

154

Odpovědět

Ona je suprová. :)

312

Odpovědět

náhodou první vtipné video od ní :D

410

Odpovědět

osobně sem se zasmál, pousmál jen ten typický americký hype na konci mi to dost zkazil hlavně orgasmicky ječící ženský :D jinak překladatel projevil pěkný cit pro překlad se změnou z papouška na křečka 7,5/10 :)

160

Odpovědět

*překladatelka pardon

10

Odpovědět

Kdyby uplně stejnou věc udělal Conan, tak tomu dáte 9,60 hvězdiček. Nesmíte být tak zaujatí :) Pobavil jsem se )

2326

Odpovědět

Příšernost...stejný princip jako: http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/rozhovor-s-lokim tyhle věci nebudou mít dobré hodnocení, ať už je dělá kdokoliv...

30

Odpovědět

Přesně tak, sice se neválím smíchem po zemi, ale 5/10? To je na tomhle webu dost katastrofa... Když to porovnám s výše zmíněným Conanem...srsly? Trochu nepoměr, ne?:D Což mě vede k domněnce, že nejmíň půlka dala špatné hodnocení prostě proto, že Ellen vypadá jako zatvrzelá lesba a ty sou podle nepsaných pravidel trapný.

72

Odpovědět

Udělat to Conan tak to má rozhodně víc hvězdíček, ale né kvůli tomu, že by byl muž a Ellen lesba, ale proto, že jeho humor je zábavnější. Všichni si furt myslí, že Ellen na VČ nemají rádi kvůli orientaci... kdo je tady zaujatej...

100

Odpovědět

Ellen je v pohode a zabavna, ale ta REKLAMA. Z te se mi udelalo spatne. Nevim, jestli jsem to jenom ja, ale tyto ''skryte'' reklamy nesnasim :D

00

Odpovědět

Rika se ze oci jsou okna do duse, ale ja v tech jejich ocich nevidim nic, pouze propast. Elen je bezducha a jeste k tomu se obleka jak chlap. Proc si nemuze vzit na sebe neco hezkyho a presto byt lesba? Ne proste musi ukazat vsem tem lidem jak je hrda a muze se bit do prsou. Nevim jestli ma na verejnost zrovna nejlepsi vliv. A v tech videich spis host bavi nez ona.

714

Odpovědět

Pokud si to nevěděl, tak lesbičky maj v podstatě chlapskej mozek, proto se jim líbí ženský a proto se některý oblíkaj jako chlapi. A je celkem smutný, že i "ženská" se dokáže oblíct líp, než 99 % chlapů, když to tak kolem sebe vidim. Ty chodíš třeba v čem? Teplákovka se 3 proužkama?

39

Odpovědět

+eXeCo znamena chlapskej mozek podle tebe? to mi vysvetli . A jestli podle tebe je smutny ze chlapi se neoblekaji jako by meli jit na predavani oscara, tak bych rekl ze je na vine prave ten chlapskej mozek. Ostatne ja se oblikam podle ucelu a spolecenskyho postaveni stejne jako vsichni.

11

Odpovědět

+eXeAch ti vesničani… u nás je kultura (nejen oblíkání) na katastrofální úrovni, to asi víme všichni, ale že to ještě někdo bude obhajovat??? Chce se mi brečet.
Vzít si do společnosti (tedy mezi lidi) oblek, nebo třeba i jen košili a kalhoty, neni "oblečení na Oscary", kde je mimochodem předepsanej black tie, ale projev slušnosti a respektu k ostatním, ač ti ostatní tam jdou v klidu ve sportovnim oblečení… a to třeba i do divadla *facepalm*

05

Odpovědět

+eXePonozky a sandale doporucuje 7 z 10 doktoru.

00

Odpovědět

Cha cha, chi chi, cho cho !

22

Odpovědět

tam ako sa vravi krecka ... to nieje parrot- papagaj (papousek) ?

135

Odpovědět

"Ještě otázku, máte papouška?"
"No, jednoho rodiče mám."

ha ha ha ha ha

95

Odpovědět

+TukanLepší než: křečka / dědečka

38

Odpovědět

Náhodou docela dobrý, mohlo to klidně bejt delší. Jenom s tím darem 200 dolarů bych se nijak nechlubil, když to přepočítám na naše tak to budou necelý dva tácy. Lidi tam tleskali jak kdyby jim darovala vilu :D

167

Odpovědět

Aha, to dávaj každýmu. Já že to dali jenom tomu účetnímu :D

80

Odpovědět

ne, že bych chtěl nějak rejpat, ale myslim si, že základní matematikou se dostanu na necelé 4 tisíce :)

10

Odpovědět

Tak mohla to s borcem zahrát líp. Jinak nic moc.. Ovšem nejlepší, jak si nakonec zaplatila za potlesk, a ty holky tam skačou, jak smyslu zbavený :D

244

Odpovědět

Některá videa Ellen jsou dobrá, ale tohle? Pro mě totální nuda, bez špetky humoru, ani koutkem jsem necukl.

177

Odpovědět

Dala jsem ji šanci, ale prostě ne......mě nesedí. Je sympatická, ale její humor, no prostě ne, nemůžu.

296

Odpovědět

Ellen mi fakt nesedí... trošku mi připomíná jednu starou paní od nás z vesnice, kterou nikdo neměl rád, ale každej k ní rád chodil na koledu, protože jako jediná dávala kromě sladkostí ještě dvacetikorunu

374

Odpovědět

Ani jsem se na to nepodíval a z principu jsem jí dal jednu hvězdičku. Protože je to lesba.

2775

Odpovědět

Ani jsem tvůj příspěvek nečetl, ale dal jsem ti palec dolů, protože jsi auto a já mám radši vlak.

847

Odpovědět

Vieš čo,ja som sa na to pozrel a dal som jej 1 hviezdicku nie za to ze je lezba,ale ze mi proste nepride vtipna :)

306

Odpovědět

Auto: a pak že nejsi trol!

53

Odpovědět

+Martin TerranMartin Terran: Asi jsi to nepochopil.

25

Odpovědět

auto.. vysí ti brko z p****e

13

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPalec dolů...
Yours,
Grammar Nazi

22

Odpovědět

+thorium.cekuj.netBenos: *your

03
Další